Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
To by wystarczyło
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To będzie bolało
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 listopada 2013, 16:55
Gdzie Pan Karton?
Odpisz
3 listopada 2013, 17:56
@Toralei00: JESTEM JESTEM! Sorka,zabijałem rodzinkę tego s***iela Dawida za Stasia.
P.S. Staś to mój młodszy kuzyn (ma jakieś 6-8 lat,nie pamiętam już.)
Odpisz
4 listopada 2013, 07:41
To u kartonów szybko rosną wąsy
Odpisz
4 listopada 2013, 14:23
Tylko u Stasia. Staś jak miał 4 lata był używany do przewozu płynu na porost włosów. Za***ł jedną butelkę,i wylała mu się na miejsce,w którym ma teraz wąsy.
Odpisz
5 listopada 2013, 15:57
Już myślałam że nie przyjdziesz;D
Odpisz
11 sierpnia 2014, 09:21
Panie kartonie...Ja kiedyś...Pokroiłem stasia i zrobiłem z niego domek na klocki ;o MIAUEM 4 lata!
Odpisz
5 grudnia 2014, 09:46
KARTONIE! KARTONIE! D: Wpisz na YouTubie BzdurnyKarton i zobacz trochę jego filmów! ON POMOŻE W WALCE Z NOŻYCZKAMI! D;
Odpisz
9 września 2018, 10:12
@Toralei00: pan Karton usunął konto...
Odpisz
3 listopada 2013, 14:02
Czekam na Pana Kartona
Odpisz
3 listopada 2013, 14:03
@pater256: jeszcze chowa zwłoki :3
Odpisz
3 listopada 2013, 14:31
Pan Karton ma na imię staś to naprawde fascynujące.
już wszyscy znają twoje dane panie kartonie ;x
Odpisz
3 listopada 2013, 15:35
@pater256: Też na niego czekam. Chcę zobaczyć co zrobi z moim kolegą palnikiem.
Odpisz
3 listopada 2013, 17:56
Co zrobił palnik?
Odpisz
3 listopada 2013, 17:57
Wiesz,Dawid MIAŁ liczną rodzinkę. A na cmentarzu miejsca się skończyły. ; ^ ; Musiałem do piwnicy wszystkich wrzucić.
Odpisz
4 listopada 2013, 17:00
Spalił 120 kartek i 500 pudełek.
Odpisz
4 listopada 2013, 18:06
Już nie ma***a. Już go nie ma!
Odpisz
5 listopada 2013, 14:30
Ooo... Pomyłka to nie palnik ich spa... Gdzie pan palnik?
Odpisz
5 listopada 2013, 16:01
...***a było powiedzieć wcześniej...
Odpisz
4 listopada 2013, 19:20
Jakbym słyszała Cartmana..nie wiem czemu..to ostatnie zdanie tak mi się z nim skojarzyło..
Odpisz
3 listopada 2013, 16:30
Czy tylko mi się zdaję czy Staś ma wąsy? 0_0
Odpisz
3 listopada 2013, 17:58
@Flyingseeker: Nie wydaje ci się. Staś jest młodym wąsaczem.
Odpisz
3 listopada 2013, 14:16
Hanka to rodzina Dawida?
Odpisz
3 listopada 2013, 14:06
Jak ja kocham te obrazki z głębokim przesłaniem ;-;
Odpisz