Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rzacholeckilas

13 czerwca 2020, 21:00

Prześle ktoś tego Elona?

Avatar
ZiemiaJestPlaska

16 października 2020, 22:16

@rzacholeckilas: lepiej późno niż wcale

Avatar rzacholeckilas

16 października 2020, 22:18

Dziękuję dobry człowieku <3

Avatar
ZiemiaJestPlaska

16 października 2020, 22:18

@rzacholeckilas: spoko<3

Avatar NesquikBoi

14 czerwca 2020, 16:40

Przecież takie istnieją od lat

Avatar Atolu

13 czerwca 2020, 18:04

BIORĘ CAŁY NAKŁAD

Avatar miszcz_yodua

13 czerwca 2020, 18:15

Avatar Felixprzezx

13 czerwca 2020, 16:16

Tak działa wolny rynek

Avatar PoprostuBula_03

13 czerwca 2020, 15:43

Zawsze jak jadłem te rożki z biedronki to zastanawiałem się co by było gdyby zacząć sprzedawać takie końcówki po 10 groszy, no i niestety nie zostanę już milionerem bywa

Avatar Wojdu

13 czerwca 2020, 14:59

Jak byłem mały to jadłem takie tylko żółte (nie wiem jaki smak) w środku, a nie czekoladowe.

Avatar Smuteczek

Edytowano - 13 czerwca 2020, 14:51

Z reguły wywalam cały rożek, bo jest paskudny.

Avatar Uruchamiacz

13 czerwca 2020, 15:35

@Smuteczek: Jakim prawem jeszcze żyjesz

Avatar Smuteczek

13 czerwca 2020, 16:10

@Uruchamiacz: Bo nie czas jeszcze. Choć chciałbym

Avatar szymek310803

13 czerwca 2020, 14:37

W dzieciństwie jadłem takie, niestety czekolada w środku smakuje jak gówno i w ogóle nie przypomina lodów.

Avatar loginloginlogin

Edytowano - 13 czerwca 2020, 14:40

@szymek310803: Może ty jadłeś gówno a nie lody

Jak dla mnie są zajebiste, próbowałem w Czechach i można było dostać w różnych smakach

Avatar szymek310803

13 czerwca 2020, 14:43

Avatar Dcktun

13 czerwca 2020, 14:35

Kiedy byłam młodsza to można było to kupić normalnie w sklepie

Avatar Mafelusz

13 czerwca 2020, 14:32

Avatar PyraJejanska

13 czerwca 2020, 14:09

Tylko nie to!

Avatar Davir

13 czerwca 2020, 14:02

Twórca tego cuda powinien dostać specjalne miejsce w niebie.

Avatar rysiu311

9 czerwca 2020, 10:42

Shut up and take my money

Avatar Gateusz

9 czerwca 2020, 09:53

Da się to kupić w Polsce ?

Avatar migdzik

9 czerwca 2020, 09:58

Avatar mrak4

9 czerwca 2020, 09:58

@Gateusz: da się ale w formie na wage dodatkowo są większe

Avatar Landark

9 czerwca 2020, 09:56

Dlaczego na to nie wpadłem?! Byłbym milionerem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar HamiltonFan
Dodane przez: HamiltonFan

Pozdrawiam świetliki

To by wystarczyło

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Przyszłość jest piękna

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka