Nareszcie ktoś na to wpadł
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
To by wystarczyło
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Przyszłość jest piękna
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 czerwca 2020, 21:00
Prześle ktoś tego Elona?
Odpisz
16 października 2020, 22:16
@rzacholeckilas: lepiej późno niż wcale
Odpisz
16 października 2020, 22:18
Dziękuję dobry człowieku <3
Odpisz
16 października 2020, 22:18
@rzacholeckilas: spoko<3
Odpisz
14 czerwca 2020, 16:40
Przecież takie istnieją od lat
Odpisz
13 czerwca 2020, 18:04
BIORĘ CAŁY NAKŁAD
Odpisz
13 czerwca 2020, 18:15
@Atolu:
Odpisz
13 czerwca 2020, 16:16
Tak działa wolny rynek
Odpisz
13 czerwca 2020, 15:43
Zawsze jak jadłem te rożki z biedronki to zastanawiałem się co by było gdyby zacząć sprzedawać takie końcówki po 10 groszy, no i niestety nie zostanę już milionerem bywa
Odpisz
13 czerwca 2020, 14:59
Jak byłem mały to jadłem takie tylko żółte (nie wiem jaki smak) w środku, a nie czekoladowe.
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2020, 14:51
Z reguły wywalam cały rożek, bo jest paskudny.
Odpisz
13 czerwca 2020, 15:35
@Smuteczek: Jakim prawem jeszcze żyjesz
Odpisz
13 czerwca 2020, 16:10
@Uruchamiacz: Bo nie czas jeszcze. Choć chciałbym
Odpisz
13 czerwca 2020, 14:37
W dzieciństwie jadłem takie, niestety czekolada w środku smakuje jak gówno i w ogóle nie przypomina lodów.
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2020, 14:40
@szymek310803: Może ty jadłeś gówno a nie lody
Jak dla mnie są zajebiste, próbowałem w Czechach i można było dostać w różnych smakach
Odpisz
13 czerwca 2020, 14:43
@loginloginlogin:
Odpisz
13 czerwca 2020, 14:35
Kiedy byłam młodsza to można było to kupić normalnie w sklepie
Odpisz
13 czerwca 2020, 14:32
Odpisz
13 czerwca 2020, 14:09
Tylko nie to!
Odpisz
13 czerwca 2020, 14:02
Twórca tego cuda powinien dostać specjalne miejsce w niebie.
Odpisz
9 czerwca 2020, 10:42
Shut up and take my money
Odpisz
9 czerwca 2020, 09:53
Da się to kupić w Polsce ?
Odpisz
9 czerwca 2020, 09:58
@Gateusz: .
Odpisz
9 czerwca 2020, 09:58
@Gateusz: da się ale w formie na wage dodatkowo są większe
Odpisz
9 czerwca 2020, 09:56
Dlaczego na to nie wpadłem?! Byłbym milionerem
Odpisz