Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ładne rzeczy
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 czerwca 2020, 14:47
chyba że jak robisz słynne ctrl alt del (polecam sprawdzić)
Odpisz
13 czerwca 2020, 16:36
@nEtLaRrEq: i tak używam lewego
Odpisz
13 czerwca 2020, 16:50
@Marubir: ale bliżej jest
Odpisz
13 czerwca 2020, 17:03
@nEtLaRrEq: ja nigdy nawet nie pomyślałem, że można uzyc prawego ctrl do robienia ctrl alt del
Odpisz
13 czerwca 2020, 17:06
@alexiejs: ile osob ma ten avek
Odpisz
13 czerwca 2020, 18:16
@nEtLaRrEq: jestem jedynym zielonym norkiem
Odpisz
13 czerwca 2020, 18:16
@alexiejs: ale z norkiem ogolnie
Odpisz
14 czerwca 2020, 16:40
@alexiejs: daj to sobie ustaiwe tylko kolor zmienie
Odpisz
14 czerwca 2020, 17:37
@NesquikBoi:
Odpisz
14 czerwca 2020, 18:15
@alexiejs: podoba sie moj?
Odpisz
14 czerwca 2020, 18:25
@NesquikBoi: no ale byl juz chyba fioletowy ale nie jestem pewny
Odpisz
14 czerwca 2020, 18:27
@alexiejs: a to zmienie
Odpisz
14 czerwca 2020, 18:28
@alexiejs: no juz zmienilem
Odpisz
14 czerwca 2020, 18:31
@NesquikBoi: o ładny
Odpisz
14 czerwca 2020, 18:50
@alexiejs: dziekije
Odpisz
14 czerwca 2020, 01:57
A co jeśli ktoś nadużywa prawego klawisza ctrl aby tańczyć w tibii?
Odpisz
13 czerwca 2020, 22:30
Tak samo z prawym shiftem
Odpisz
13 czerwca 2020, 15:36
Ja tam używam prawego Ctrl jako klawisz sprzęgła jak gram w Pro Street.
Odpisz
13 czerwca 2020, 16:47
@Gurdzio56: NFSy to wyjątek twórcy zawsze bindują na prawy ctrl
Odpisz
13 czerwca 2020, 15:12
Dopiero teraz zauważyłem, że nie mam prawego ctrl w laptopie :o
Odpisz
9 czerwca 2020, 11:06
to samo jest z shiftem
Odpisz
9 czerwca 2020, 12:34
@PatryQQQ: ja jak pisze używam prawego
Odpisz
13 czerwca 2020, 14:36
@mr2005vc: Ja używam szybko caps locka
Czy jest coś ze mną nie tak? XD
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2020, 14:37
nie, po czym stwierdzasz że coś może być z tobą nie tak?
Odpisz
13 czerwca 2020, 14:39
@Nuzjn: Bo raz tak szybko pisałam że se prawie go rozwaliłam
Niestety backspace już poległ XD
Odpisz
13 czerwca 2020, 15:09
Też tak robię.
Nigdy nie używam shifta do zrobienia dużej litery.
Odpisz
13 czerwca 2020, 15:09
@malinowy_kot: łączmy się :3
Odpisz
13 czerwca 2020, 14:37
Czy tylko ja się pogubiłem przez to, że lewy jest po prawej a prawy po lewej?
Odpisz
9 czerwca 2020, 23:16
Ja używam prawego. Jestem nienormalny?
Odpisz
13 czerwca 2020, 14:27
@PolishDestroyer: Tak.
Odpisz
13 czerwca 2020, 14:23
F dla prawego ctrl (tak. Wiem że to nic nie wnosi)
Odpisz
9 czerwca 2020, 11:07
Naprawione
Odpisz
9 czerwca 2020, 10:56
L-Ctrl
Odpisz