Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Ładne rzeczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 czerwca 2020, 14:04
W Ameryce są takie same końcówki, ale nie pamiętam firmy :((
Odpisz
16 czerwca 2020, 18:20
@RoseQuartz:
Odpisz
16 czerwca 2020, 18:29
@Lueziss: dokładnie
Odpisz
15 czerwca 2020, 18:04
Ja tam lubię Wawelem o ile to nie jest nędzny Wawelem z lodziarni, tylko taki, którego warstwy nachodzą na siebie. To jest dobry wafelek.
Odpisz
15 czerwca 2020, 18:04
@Rimea: a to nie.
Odpisz
16 czerwca 2020, 14:03
@Rimea: sama prawda
Odpisz
16 czerwca 2020, 09:45
Cały rożek oh yeah...
Odpisz
15 czerwca 2020, 16:30
Ja natomiast w lodach w rożku najbardziej nie lubię rożka, dlatego też staram się nie jeść lodów w rożku (no chyba że ktoś stawia, lub nie ma innej opcji)
Odpisz
15 czerwca 2020, 14:21
Środkowa część najlepsza
Odpisz
15 czerwca 2020, 14:05
Ja góry nie cały rożek tak
Odpisz
11 czerwca 2020, 18:31
Masz na myśli Opie czekoladę na końcu rożka w lodach sklepowych czy poprostu ten kawałek wafla?
Odpisz
12 czerwca 2020, 12:02
@Ravin: oba
Odpisz
11 czerwca 2020, 17:59
tylko wafelek reszta blee
Odpisz
11 czerwca 2020, 17:52
Odpisz
11 czerwca 2020, 17:50
Ja tam cały czas zadowolony
Odpisz
11 czerwca 2020, 17:50
Odpisz
11 czerwca 2020, 17:48
Nie
Odpisz
11 czerwca 2020, 17:48
Tak tylko ty
Odpisz