Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2021, 15:21

Thundercats Roar i Młodzi Tytani: Akcja! są najgorszymi rebootami i nigdy nie powinni powstać, a ich oryginalne wersje są dużo lepsze

Change my mind

Avatar Rosse303

11 czerwca 2020, 22:07

Serio jest aż tak źle z tymi nowymi kreskówkami na CN? Jedyne co tam oglądam to gumball'a ale i tak rzadko.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar MajnkraftAlusiek

Edytowano - 17 czerwca 2020, 13:00

@Skleroza: Ja bym wymyślił lepszy scenariusz niż oni.

Mogę go teraz napisać jak chcecie.

Avatar KlaraAnimatePL

25 czerwca 2020, 15:53

@Skleroza: a odcinek mówiący o tym, że prezenty w świętach to jedyna dobra rzecz?

Avatar Weffer

16 czerwca 2020, 13:54

Ja tam ciągle oglądam jakieś kreskówki od cn i się dobrze bawię, jak ktoś ciekawy to moge polecić moje ulubione:

Adventure time
Steven universe
Regular Show
We Bare Bears

A ostatnio mimo dużo hejtu bardzo lubię: Clarence

To taki różowy brzdac który żyje w fikcyjnym mieście w Ameryce ale klimat jak w stanie Arizona, ma 2 kumpli, jednego nerda i jednego chaotycznego i razem co odcinek jakieś przygody przeżywają, jest też jego matka i jej chłopak, jego nauczycielka, kilka innych dzieciaków z klasy, itd i dużo pobocznych postaci i on się koleguje z każdym więc ciągle ma jakieś przygody.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Weffer

17 czerwca 2020, 19:22

@MajnkraftAlusiek: takich jest wiecej, bo to stare anime. Znasz doraemon?

Avatar MajnkraftAlusiek

17 czerwca 2020, 23:32

@Weffer: Znam Doraemona. Pamiętam jak dawno temu w telewizji pokazywali, ale przestali z jakiegoś powodu.

Avatar NesquikBoi

16 czerwca 2020, 08:35

a Nickelodeon puszcza pingwiny i ch*j

Avatar MajnkraftAlusiek

17 czerwca 2020, 12:56

@NesquikBoi: A NickToons SpongeBoba, i inne seriale sprzed 20 lat.

Avatar
Konto usunięte

16 czerwca 2020, 18:11

Według mnie każda platforma z kreskówkami ma lepsze i gorsze kreskówki.

Avatar kross007

16 czerwca 2020, 08:56

Jeny jakie Boomerstwo. Narzekanie na nowe kreskówki zapominając, że te starsze były takie same. Np. Krowa i kurczak albo Jam łasica, gdzie pierdy były na porządku dziennym. W dzisiejszych czasach na Cartoon Network powstaje wiele wartościowych seriali animowanych. Prawda, niektóre są gówniane, ale w każdym pokoleniu animacji takie się trafią

Avatar Grewest

16 czerwca 2020, 15:10

@kross007: Teraz każda platforma chce mieć coś swojego i cierpi na tym jakość.

Avatar StealYoGirl

16 czerwca 2020, 13:37

Jedne co oglądam na CN to Gumballa i mao mao, ale to bardzo mało, bo po tym leci thundercuts i młodzi tytani

Avatar minom321

16 czerwca 2020, 11:46

Coż oglądałem ostatnio z bratem jakąś kreskówkę (nazwy nie pamiętam) i największy tego problemem była animacja i niektóre wypowiedzi bo fabuła była naprawdę spoko więc hejt na nowe kreskówki jest bezsensu hejt powinien być na ludzi co tak je psują

Avatar LOKO30

12 czerwca 2020, 07:12

Nickelodeon mające wyje**ne i dająca seriale s przed 20 lat bo nie ma co dawać

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar DinoSummer

16 czerwca 2020, 09:52

@LOKO30: Tak się składa, że to fajna kreskówka.

Avatar Alfa7

Edytowano - 16 czerwca 2020, 11:34

@LOKO30: Lepszy powrót pingwinów i kung fu pandy od ich gównianych reebotów czyż nie?

Avatar nwmniemampomyslu

16 czerwca 2020, 09:50

Avatar Tacka

16 czerwca 2020, 07:02

CN robi jeszcze dobre kreskówki.
Mao Mao, Kicia Rożek, Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe i Między Nami Misiami.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Tacka

19 czerwca 2020, 07:40

@axis551: Wybieram oba

Avatar nieoryginalny

11 lipca 2020, 07:54

jeśli chodzi o kicię rożek to zdecydowanie przesłodzone, jak zobaczyłem minutę chciałem wymiotować. Ale Mao Mao to moim zdaniem jedyna w miarę normalna kreskówka na CN z tych nowszych, bo jest tam JAKAKOLWIEK fabuła, jeszcze po wycofaniu OK KO jedyna lecąca na CN kreskówka opierająca się głównie na akcji. I fajnie że Titmouse powróciło do działania.

Avatar Oldjedai

Edytowano - 11 czerwca 2020, 21:35

Oni pewnie też marzą o tym by Tartakovsky wrócił do tworzenia kreskówek dla CN

Avatar ultron64

11 czerwca 2020, 22:22

@Oldjedai: *Odgłosy Badass Grievousa*

Avatar Xawar

11 czerwca 2020, 22:56

@Oldjedai: robił primal dla adult swina, więc blisko

Avatar ultron64

14 czerwca 2020, 12:39

@Xawar: *Odgłosy Aku, The shapeshifting master of Darkness*.

Avatar Gryficowa

11 czerwca 2020, 21:56

Czyli stare kreskówki mode
No co?
Tam tego było na pęczki

Avatar
Valentine_

11 czerwca 2020, 21:35

Animatorzy 7 Partu Jojo animujący scene jak żona prezydenta prosi 14 aby ta usiadła na jej twarzy

Avatar kamilowski2004

11 czerwca 2020, 21:44

marzenia ściętej głowy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Płać pan

Tacy to pożyją

Ładne rzeczy

To musiało być męczące

Dwa oblicza

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka