Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Kazzy

12 czerwca 2020, 03:39

Dobry tryb sieciowy jest kluczem do utrzymania popularności gry

Avatar TheExpertt

12 czerwca 2020, 16:10

o wilku mowa

Avatar Lekki69

Edytowano - 12 czerwca 2020, 16:35

@TheExpertt: ej właśnie przygotowania na to kasyno to można tylko w jedną osobę? Bo gram z znajomym i mu od razu zaczyna, chociaż w informacjach jest napisane 1+
Czyli może być więcej graczy...

Avatar TheExpertt

12 czerwca 2020, 17:03

@Lekki69: zależy ilu masz w organizacji

Avatar Lekki69

12 czerwca 2020, 19:18

@TheExpertt: to trzeba mieć organizacje?
To to z biura tak? Gdzie to się zaprasza. Sory jestem nowy

Avatar TheExpertt

12 czerwca 2020, 19:36

@Lekki69: securoserv-> zarządzanie i tam masz

Avatar Lekki69

Edytowano - 12 czerwca 2020, 20:12

@TheExpertt: a to nie stracę swojej organizacji? Bo mam w magazynie trochę kamieni. A to znajomego salon gier.

Avatar Manhunt

12 czerwca 2020, 00:54

po failu z gta 4 nauczyli się optymalizacji

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2020, 09:37

@Manhunt: No tylko szkoda, że tak zje**li RDR2

Avatar Mr_Kamulek

12 czerwca 2020, 10:28

cotypieprzysz
RDR2 niczego nie brakuje
Chyba, że mówisz o multiplayer to nie wypowiem się bo nie grałem
Ale z materiałów na tvgry wiem, że już nie jest tak źle jak było wcześniej

Avatar BubbleGum_14

12 czerwca 2020, 18:43

@Mr_Kamulek: o optymalizacje mu chodzi

Avatar Mr_Kamulek

12 czerwca 2020, 18:46

@BubbleGum_14: A no dobra
Bo mam konsolę i zapomniałem o tym problemie
W takim razie ma rację

Avatar Artox

12 czerwca 2020, 02:23

ja wsm bym ciagle chcial grac w gta 5 i n ciagnie mn do 6 tak bardzo

Avatar Sniegstopnialy6

12 czerwca 2020, 16:25

@Artox: no ta bo gtaV online spadnie i będzie mniej ludzi bo gta VI i wszyscy w kampanię jak najszybciej lub VI w uj droga

Avatar Artox

12 czerwca 2020, 16:26

@Sniegstopnialy6: no wsm ja ciagle i tak bd gral w online bo jest zajebiste

Avatar Sniegstopnialy6

12 czerwca 2020, 16:29

@Artox: w 6 w online będzie lepiej bo nowa większą mapa nowa lepsza grafika i mniej dzieci z epik store (chodzi o te free 10latki)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: Szronk9

Fajnie że odpowiedzieli

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Szybki jak błyskawica

Można, tylko trzeba wstawać rano

Dobrze czasem się oderwać

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka