Zajście w ciążę z... chomikiem?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Ostry ten sędzia
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To będzie bolało
Niezniszczalne
Ch-chesz wyparować...?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 czerwca 2019, 08:55
Czekaj co
Odpisz
24 czerwca 2021, 19:33
@Szortek:
Odpisz
7 lutego 2020, 23:38
I dont want to live on this planet anymore
Odpisz
20 maja 2021, 22:09
@lubie_frytki_z_ketchupem: ty też?
Odpisz
4 kwietnia 2020, 19:01
Nastolatki w 2013-*uprawiają seks z chomikami,piszą chore fanfiki,siadają pochwą na książkach*
Ja w 2020-*słucham dzikich rapsów z Minecrafta*
Już nie wiem co gorsze
Odpisz
3 sierpnia 2020, 08:52
@MatkaBoskaSowiecka: za co masz bana?
Odpisz
3 sierpnia 2020, 10:39
komiks greenteaneko
Odpisz
12 maja 2019, 08:01
Odpisz
30 sierpnia 2016, 21:20
Gratulacje! Zajdziesz w ciążę i urodzisz trojaczki Chomiko-ludzi! Normalnie zoofilia się rozwija: Były konie,były psy to jeszcze musieli bzyknąć się z chomikami .-.
Odpisz
30 lipca 2018, 11:58
@MajaNocnaFuria: przynajmniej nie jest to coś w stylu "dla dobra nauki".
Odpisz
3 maja 2016, 09:22
Odpisz
11 kwietnia 2016, 10:49
że co ku*wa?
Odpisz
3 czerwca 2015, 20:47
Prosty schemat: pokolenie up= rozwój down.
Odpisz
4 listopada 2013, 17:08
13 lat i taka głupia...
Odpisz
4 listopada 2013, 17:24
Magiczny wiek.
Odpisz
28 stycznia 2014, 22:12
@Near1: yhm. dzieki :/
Odpisz
29 stycznia 2014, 13:41
@sectus: Też mam tylke, ale z tym "magicznym wiekiem" chodzi o to, że za dożo nasłuchałam się o 13-latkach.. Np. pierwsza żona Jerry'ego Lee Lewis'a to trzynastolatka. Oprócz tego wiele opowiadań jest o takich trzynastolatkach i jeszcze TO!
Odpisz
28 stycznia 2014, 22:11
ciekawe jak bedzie wygladalo ich dziecko :D
Odpisz
31 października 2013, 18:30
Nowe danie kanibali Ci*ka w miodzie.
Odpisz
19 grudnia 2013, 21:05
@jacek1s: założę się że jest to lepsze danie niż*** w dupie
Odpisz
28 listopada 2013, 17:53
*FACEPALM
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2013, 03:50
Jak bardzo nowym w internecie trzeba być, żeby wierzyć w rzeczy pisane na samosi...
Odpisz
4 listopada 2013, 15:56
Nadal nie mogę uwierzyć,że mogą być aż tacy debile w Polsce,czy na świecie.Aż trochę powątpiewam,czy po prostu ktoś sobie takiego pytania dla jajec nie napisał.
Odpisz
4 listopada 2013, 22:44
Na szczęście na Marsa jeszcze nie opanowali :D
Odpisz
4 listopada 2013, 16:37
I don't want to live on this planet anymore.
Odpisz
4 listopada 2013, 20:31
@Hank1212: nothing to do here
Odpisz