Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KUBEKch_1

20 czerwca 2020, 16:00

U mojej babci jest taka sąsiadka, która nie oddaje piłek i ma 3 psy, więc boję się tam wejść ( chyba że wiem że nie ma, ani jej, ani jej psów).

Avatar koberek

17 czerwca 2020, 16:46

Każde pokolenie grające w piłkę w REALU, miało, ma i będzie tak miało

Avatar TheWind

17 czerwca 2020, 13:25

Ja kiedyś specjalnie wrzucałam piłki do sąsiadów żeby sobie pozwiedzać ich podwórko

Avatar Jakus13

17 czerwca 2020, 13:21

Na działce u mojego kolegi jest taka sąsiadka która zainstalowała sobie alarm a tam mu dysk do rzucania wpadł i teraz nie może go wyciągnąć

Avatar Maly_modelarz15

17 czerwca 2020, 11:51

taki ponury somsiad z wejścia obok miał okno otwarte i... piłka przypadkiem tam wylądowała z hukiem... Jeden z najgorszych momentów jaki pamiętam, lecz pojawił się w oknie z uśmiechem i podał mi piłkę, natychmiast zmieniłem zdanie na jego temat

Avatar Patrgos

17 czerwca 2020, 10:27

Ja kiedyś o 23 wskakiwałem przez siatkę do jakiegoś gościa, nawet nie mojego sąsiada bo graliśmy w piłkę na czyiś urodzinach

pozdrawiam tego ch*ja co krzyczał z okna i nie wyszedł, a potem tylko naskarzył

Avatar Godylos5

17 czerwca 2020, 09:53

Heh, Polecam bajkę "Straszny dom".

Avatar Nikare

17 czerwca 2020, 09:18

Od czegoś ma się rodziców
Niedawno jak grałam w siatkówkę z siostrą, jej chłopakiem i kuzynką i piłka wpadła do sąsiadów to poszliśmy do taty, żeby po nią poszedł
Warto dodać, że ja mam 17 lat, moja siostra i jej chłopak 20, a nasza kuzynka 19

Avatar Miszke

17 czerwca 2020, 08:41

A ja tam mam fajnych sąsiadów, jakbym wrzuciła piłkę przez płot to mogłabym sobie iść i sama ją wziąć bez ich wiedzy, chyba że mieliby furtkę zamknięta xD

Avatar MajnkraftAlusiek

17 czerwca 2020, 08:35

Hello Neighbor.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Angielskie śmieszki

Ładne rzeczy

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka