Zimna jakaś ta woda w basenie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Płać pan
Fajnie że odpowiedzieli
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 marca 2021, 14:44
rel
Odpisz
21 czerwca 2020, 18:17
Za godzinę, będziesz chciał być w tej wodzie, bo będzie ciepła
Odpisz
13 czerwca 2020, 10:05
miałem nad jezioro dzisiaj skoczyć, ale plany mi się zepsuły
Odpisz
21 czerwca 2020, 16:28
ja 3 dzień już burzę mam
Odpisz
21 czerwca 2020, 15:07
Ja tam uwielbiam jak woda jest lodowata w basenie
Odpisz
13 czerwca 2020, 09:03
To dolej wrzątku z czajnika, czy tylko ja widzę proste rozwiązanie?
Odpisz
13 czerwca 2020, 09:59
@Sergiusz1234: czajnik mieści mało wody żeby ogrzać cały basen też tak robiłem ale potrzeba ich kilka
Odpisz
13 czerwca 2020, 11:45
@kurczak1122: to bierz garnek od zupy
Odpisz