Niby tyle samo, ale jednak nie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Phi!
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Chciał tylko pomóc
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 sierpnia 2020, 10:44
W XIX wieku to już 100$ to był majątek
Odpisz
18 czerwca 2020, 00:26
To sie nazywa sila nabywcza a proces ktory sprawil ze jest taka roznica to inflacja, tak w skrocie, dziekuje i pozdrawiam
Odpisz
18 czerwca 2020, 16:50
@Piotreksulk: Największy spadek wartości dolara został odnotowany po tym jak nie jego wartość nie były zależna od złota
Odpisz
18 czerwca 2020, 19:37
@Poemon: Nie znam sie na historii XD wole bardziej nauki scisle ale warto wiedziec
Odpisz
18 czerwca 2020, 11:06
Inflation
Odpisz
17 czerwca 2020, 21:39
Tak sie zastanawiam po co pod koniec fabuly rdr daja az 20000$ tego na nic nie mozna wydac. Wykupilem wszystkie bronie i ubrania a nadal mam 17000. Mogliby dac jakies nieruchomosci czy cos
Odpisz
17 czerwca 2020, 22:43
@Peter_DeStRoYeR: pewnie ten nadmiar jest po to by gracz mógł spłacić grzywny które mogą kosztować nawet 1500, a biorąc pod uwagę że gracz może mieć grzywnę o tej wysokości w każdym regionie to uzbiera się sporą suma.
Odpisz
17 czerwca 2020, 19:57
No 150 lat temu doral miał większą wartość, samą Alaskę sprzedani za chyba 7 mln
Odpisz
17 czerwca 2020, 21:16
Według kalkulatora inflacji, 20 000 z 1899 r. to 561k w 2013, co i tak dupy jakoś strasznie nie urywa.
Odpisz
17 czerwca 2020, 20:45
20 tysięcy kredytów w Star Wars Galaxy Of Heroes- mikroskopijny pieseł
Odpisz
17 czerwca 2020, 20:43
Tymczasem w grach LEGO to całkowicie nic
Odpisz
17 czerwca 2020, 20:19
O Jezu jakie to jest prawdziwe w gta 5 te 20 tyśi to nic
Odpisz
17 czerwca 2020, 19:35
Haha inflacja robi BRRRRRRRRRRRR
Odpisz
17 czerwca 2020, 19:33
Dawniej dolary były więcej warte kekw
Odpisz
13 czerwca 2020, 21:13
"zanim komentarz będzie dodany, będzie musiał być sprawdzony przez moderatora" o co z tym chodzi xd
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2020, 21:14
usuwaj się albo my usuniemy ciebie
Odpisz
13 czerwca 2020, 21:15
czm
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2020, 21:15
bo jesteś wirusem
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2020, 21:17
to nie logiczny powód. Trochę rasistowsko zabrzmiałeś, nie?
Odpisz
13 czerwca 2020, 21:18
chłopie ty codziennie zabijasz tysiące osób
Odpisz
13 czerwca 2020, 21:19
przynajmniej jestem samoświadomy
Odpisz
13 czerwca 2020, 21:19
nie
Odpisz
13 czerwca 2020, 21:20
yhy
Odpisz
13 czerwca 2020, 21:21
dobra pora na argument ostateczny
.
.
.
.
.
.
.
.
.
twoja stara
Odpisz
13 czerwca 2020, 21:22
JAK MOGŁEŚ! Nie mam już sensownych odpowiedzi więc...
Nie zesraj się.
Odpisz
13 czerwca 2020, 21:23
ok
Odpisz
13 czerwca 2020, 21:23
jak to!?! Nie powinieneś się SRAĆ?
Odpisz
13 czerwca 2020, 21:40
Nowy na jeja widzę, nie tylko po nicku widać ile tu jesteś...
Odpisz
13 czerwca 2020, 21:41
@baarts: no,, dopiero od 3 miesięcy
Odpisz
13 czerwca 2020, 21:42
ale trzeba napisać kilkanaście komentarzy żeby móc uwolnić się od moderatora
Odpisz
17 czerwca 2020, 19:50
oj byczq jeszcze wiele musisz się nauczyć
Odpisz
17 czerwca 2020, 19:57
@NesquikBoi: panowie wygraliśmy wojnę z covid-19
Odpisz
17 czerwca 2020, 20:19
@conect12345: zrobiliśmy to, pokonaliśmy covida-19
Odpisz