Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

14 czerwca 2020, 19:09

Vita to życie po łacinie.

Avatar Boberek00

14 czerwca 2020, 19:29

co jest dla tej konsoli ironiczne

Avatar marianx12

18 czerwca 2020, 21:19

@Boberek00: żarty żartami, ale najlepsza gra wydana na tę konsolę trafiła w tym tygodniu na steam i jak na razie podbija obecnie rynek jrpg-ów.
Oraz jak na razie sklep online wciąż jest dostępny, a promocje są dosłownie cotydzien.
Ja osobiście nie żałuję wydanych pieniędzy.

Avatar Agamer12321

6 kwietnia 2021, 12:06

@marianx12: już niestety nie

Avatar masisi

19 czerwca 2020, 01:11

Ale czy tu dał zdjęcie panela przedniego zamiast całej konsoli

Avatar Vizimir

18 czerwca 2020, 20:28

Jest taka gra jak post scriptum

Avatar MajnkraftAlusiek

18 czerwca 2020, 19:41

PS Żegna

Avatar Saaaaasuke

18 czerwca 2020, 19:33

Podoba mi sie że to sama obudowa

Avatar Kawento

14 czerwca 2020, 19:26

To tylko przednia część obudowy od Vity.

Avatar Adamix04

14 czerwca 2020, 18:57

Playstation portable
Gdzie oni niby tam mają port?

Avatar VentoAssonnato

14 czerwca 2020, 18:59

@Adamix04: Tam, gdzie mają pora, to oczywiste. Leży na stole

Avatar
Janusz_Taxi_2

14 czerwca 2020, 18:59

@Adamix04: Nad wodą, a gdzie

Avatar kurczak1122

14 czerwca 2020, 19:02

@Adamix04: port able czyli jest możliwość założenia portu

Avatar
Janusz_Taxi_2

14 czerwca 2020, 19:03

@kurczak1122: Oczywiście nad wodą

Avatar
Janusz_Taxi_2

14 czerwca 2020, 18:55

No głupek jakiś no

Avatar polska_cebulka

14 czerwca 2020, 18:59

Szaleniec, wariat, świr, nicpoń, skurkowaniec

Avatar szymonz07

14 czerwca 2020, 18:55

Nagłówek żegna

Avatar
Janusz_Taxi_2

14 czerwca 2020, 18:55

@szymonz07: O, witam pana

Avatar szymonz07

14 czerwca 2020, 18:56

no hej hej

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Pilne

To się nie może nie udać

Płać pan

Były nóżki, nie ma nóżek

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

PS Vita.
Co za idiota wita się w post scriptum?