Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To musiało być męczące
Niezniszczalne
Jakby trochę nie fair
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 czerwca 2020, 21:57
To mi przypomniało o jednym komiksie,który wymyśliłam i który narysowała jakaś dobra dusza. Jeśli chcecie,to wam pokażę
Odpisz
14 czerwca 2020, 21:57
@MatkaBoskaSowiecka: dawaj
Odpisz
14 czerwca 2020, 21:58
@FajnyCzuek: Prosz:
Jest w takiej formie,jakiej jest,wiem o tym
Odpisz
14 czerwca 2020, 22:02
@FajnyCzuek: I jak się podoba? Będzie trójeczka?
Odpisz
14 czerwca 2020, 22:05
@MatkaBoskaSowiecka: 4
Odpisz
20 czerwca 2020, 10:36
@MatkaBoskaSowiecka: Nawet fajne daje 4 ale czemu Damianowi leci krew z nosa?
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2020, 10:38
@kacp80: 1. Ona ma na imię Nicole
2. Krew z nosa jest oznaką podniecenia seksualnego
Odpisz
20 czerwca 2020, 10:40
@MatkaBoskaSowiecka: A, myślałem że to ten młodszy mówi.
Odpisz
20 czerwca 2020, 17:35
@MatkaBoskaSowiecka: Nie, krew z nosa jest oznaką poważnych problemów naczyniowych. To idiotyczna modła przyniesiona z Japonii.
Odpisz
20 czerwca 2020, 18:16
@darcus: Wiem. Jednakże w fandomie, w którym jestem ja i rysowniczka tak się przyjęło i tak się po prostu rysuje
Odpisz
20 czerwca 2020, 21:32
@MatkaBoskaSowiecka: Rozumiem to całkowicie, ale w mojej opinii jest to odrażające i głupie. Zwłaszcza że można to pokazać na wiele innych sposobów bez gorszenia ludzi i odstraszania hemofobów.
Odpisz
20 czerwca 2020, 21:41
@darcus: No to powiedz na jakie jeszcze inne sposoby można to pokazać. Kto wie, może ktoś ich użyje :>
Odpisz
20 czerwca 2020, 21:51
@MatkaBoskaSowiecka: Ja się mam znać na tym? xD
To wy rysujecie xD
Odpisz
20 czerwca 2020, 21:54
@darcus: Czyli wychodzi na to, że wszyscy jesteśmy równie niekompetentni
Odpisz
20 czerwca 2020, 23:11
@MatkaBoskaSowiecka: Nie idzie tu o niekompetencję.
Odpisz
20 czerwca 2020, 23:13
@darcus: To o co?
Odpisz
20 czerwca 2020, 23:14
@MatkaBoskaSowiecka: O to że krew z nosa jest obrzydliwa i nieadekwatna jako reprezentacja podniecenia.
Odpisz
20 czerwca 2020, 23:16
@darcus: Czyli zostają nam tylko rumieńce
Odpisz
21 czerwca 2020, 00:16
@MatkaBoskaSowiecka: Nie lepsze to? Nie bardziej oczywiste dla kogoś kto nie zna kultury amingo?
Odpisz
21 czerwca 2020, 02:00
@darcus: Rumieńce to tak naprawdę podobna sprawa, bo to też podejście krwi do twarzy jakby nie patrzeć. Motyw krwi z nosa pojawił się już w historii przy postaci Temudżyna Borgidżina znanego szerzej jako Czyngis-Chan. Według mojej historyczki z gimbazy, która swoją drogą lubi teorie spiskowe, władca ten umarł przez zbytnie podniecenie się i zawrzenie krwi w organiźmie.. Jest to wersja nieco inna teorii, jakoby Czyngisa zabiła kobieta rozszarpując mu.. delikatne miejsca paznokciami nasączonymi trucizną, którą chciał zbrzuchacić w odwecie za szkody wyrządzone przez niego jej krajowi i rodzinie.
Odpisz
21 czerwca 2020, 04:03
@Lueziss: Podobna sprawa może i, ale zdrowa. Krew z nosa to stan chorobowy. I dziwne że Temudżyn chciał zbrzuchacić truciznę.
Odpisz
20 czerwca 2020, 17:33
Co za zło ;-;
Odpisz
14 czerwca 2020, 21:54
Odpisz
14 czerwca 2020, 21:56
Srogie piguły Sebastianie
Odpisz
20 czerwca 2020, 13:23
Słaby ten towar co nie Tom?
Tom?
Odpisz
20 czerwca 2020, 12:53
Niech ktoś da szablon tego mema
Odpisz
14 czerwca 2020, 21:54
Twój ojciec?
Odpisz
15 czerwca 2020, 09:55
Nietrzeźwy
Odpisz
14 czerwca 2020, 21:54
Interesting
Odpisz