Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
To by wystarczyło
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie zadzieraj z bobrami
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 5 listopada 2013, 16:55
Ma ktoś na zbyciu starą nokię? Chętnie bym sobie pograł;)
Odpisz
12 lipca 2017, 15:02
@czapl1997: ja mam
Odpisz
3 listopada 2013, 18:26
Mam jeszcze taki ale czarny :3
Odpisz
9 lutego 2015, 09:51
Też oglądasz The Beczke
Odpisz
9 lutego 2015, 15:31
@wojak2: A co nie widać ?
Odpisz
9 lutego 2015, 16:13
Widać
Odpisz
5 listopada 2013, 17:59
mam ten telefon i nawet działa
Odpisz
10 marca 2014, 15:52
@tu_2000: Ja też
Odpisz
21 stycznia 2014, 21:16
snake 2? a nie najlepszy 1?
Odpisz
5 listopada 2013, 16:50
Pamięta się :D Pamiętam że była jeszcze taka gra co się rakietą latało i zabijało jakieś inne statki czy coś w tym stylu.
Odpisz
5 listopada 2013, 15:34
I po raz 2-setny, kogo obchodzą stare gry? Przecież nikt w to nie gra, no chyba tylko po to, żeby sobie przypomnieć dobrą grę, ale teraz są nowsze i lepsze, i nie musicie robić 200 obrazków, po to, żeby przypomnieć wszystkim, że jesteście starsi.
Odpisz
14 listopada 2013, 17:49
@jakubnowak98: Szanowny Panie stare gry mają swój urok i żadne CoD nie zastąpi grania w kultowego Snake'a
Odpisz
19 listopada 2013, 18:26
@Pablo100: Trochę impulsywnie się wyraziłem. Po prostu niepotrzebne jest co kilka dni nowy obrazek, o "starym dobrym wężu".
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2013, 16:47
@jakubnowak98: No też racja, bo po co n-ty obrazek, wystarczy jeden.
Odpisz
5 listopada 2013, 15:32
aż się łezka w oku kręci :')
Odpisz
5 listopada 2013, 15:18
Ja używam dalej Nokii 5110 i mam snake 1.
Odpisz
5 listopada 2013, 14:14
snake II aaaahhhhhh grałem
Odpisz
3 listopada 2013, 22:04
Niezniszczalna nokia ... pamiętam jeszcze ten statek, co wszystko niszczył i który leciał w prawo, a pod koniec poziomu był Boss :D
Odpisz