Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Niegrzeczny Oskarek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 czerwca 2020, 23:38
Ja zawsze w samych gaciach jestem
Odpisz
6 lutego 2022, 02:17
@Byk_z_Pampeluny: w zimę też?
Odpisz
Edytowano - 17 czerwca 2020, 15:58
Ja nawet nie miałem, miało 2 moich kolegów, (którzy mają angielski i tylko z tego przedmiotu mieli) zawsze jak oni mieli e-lekcję to graliśmy w lola we 3
Odpisz
17 czerwca 2020, 12:22
Ja nie muszę kamerki mieć wiec w ogóle wyje**ne i w łóżku leżę
Odpisz
17 czerwca 2020, 11:09
Jako, że są one rano na wszystkich prawie siedzę w piżamie, a na niektórych cały czas leżę w łóżku.
Odpisz
15 czerwca 2020, 18:31
Ja juz nie mam egzaminki jutro
Odpisz
15 czerwca 2020, 18:32
@BilmoBlampkins: A możesz to powiedzieć bardziej po ludzku?
Odpisz
15 czerwca 2020, 18:32
@BilmoBlampkins: F u mnie jeszcze rozszerzona matura z fizyki
Odpisz
17 czerwca 2020, 10:20
@BilmoBlampkins: A ja już nie mam kiełbaski wczoraj.
Odpisz