Kierowca z piekieł bram...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Były nóżki, nie ma nóżek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Przerwa na herbatkę
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2020, 16:58
Nie wiem dlaczego, ale od razu skojarzyło mi się z tekstem: Megakrab
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:21
Jako, że to mój obrazek to zacznę.
Wsiadajcie już...
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:22
@WampirZZielonki: Zapnijcie pas
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:25
@Oldjedai: melodie z dreszcem dla was mam...
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:25
@WampirZZielonki: Cztery koła czarne
Siedzeń rząd
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:28
@Oldjedai: Już gęsiom skórkę mam..
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:29
@WampirZZielonki: Autobus z piekieł bram..
Autobus z piekieł bram
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:31
@Oldjedai: Od zmierchu po świt, kierowcy w nim brak..
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:33
@WampirZZielonki: Zamiast ropy, żłopie zło
Alsfalt groźnie tnie
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:34
@Oldjedai: wciąż do przodu rwie i zwierzęta rozgniata na proch
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:36
@TediousCardGames: Oto autobus z piekieł bram
Autobus z piekieł bram
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:41
@Oldjedai: Pociechy swe, ukryjcie bo gdzieś...
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:50
@WampirZZielonki: potworny bus wyruszył już
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:51
@Oldjedai: rozjechał mi dwóch wujków i jeszcze sześciu kuzynów. Podobno nie czuli bólu
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:52
@TediousCardGames: ....
Tak zgaduje
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:52
@Oldjedai: AUTOBUS Z PIEKIEŁ BRAM..
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:53
@WampirZZielonki: We did it!
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:53
@Oldjedai: Dziękuję wszystkim.
Odpisz
21 czerwca 2020, 09:53
@WampirZZielonki:
Odpisz
21 czerwca 2020, 10:56
@Oldjedai: Przeczytałem ten tekst głosem kowalskiego
Odpisz
21 czerwca 2020, 12:13
Inaczej się nie da.
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:24
Poproszę szablon
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:25
Bardzo proszę.
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:26
@WampirZZielonki: Fajny szablon
Taki ze znakiem wodnym
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:27
To sobie wytnij, to jest 5 sekund roboty.
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:28
@WampirZZielonki: Dziękuję
Nie wycinam znaków wodnych bo potem nie jest równo
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:34
Masz równo wycięte bez znaku. Da się? Da się
Odpisz
16 czerwca 2020, 13:35
@Oldjedai: Nieprawda
Jest parę pikseli różnicy /s
Odpisz