Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niegrzeczny Oskarek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Przypałowo
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 czerwca 2020, 14:30
życie polega na tym, żeby przeżyć, nie ważne czy samemu czy z kimś
Odpisz
15 czerwca 2020, 14:31
@Bartolinise: żyć i przeżyć
Odpisz
15 czerwca 2020, 14:33
i nie umierać co 5 minut
Odpisz
15 czerwca 2020, 14:52
@Endu_112: nienawidzę gdy to się zdarza
Odpisz
15 czerwca 2020, 14:53
@NesquikBoi: oj, tak tak byczq +1
Odpisz
21 czerwca 2020, 09:11
@Bartolinise: w życiu nie chodzi o to żeby przeżyć
Odpisz
9 czerwca 2021, 17:43
@Bartolinise: akurat to się z tobą nie zgodzę.
Sens życia polega na tym aby jak najdłużej przeżyć ale też aby nadać życie komuś innemu, i do tego jest potrzebna druga osoba.
(Znaczy no są teraz zapłodnienia in vitro ale to nie ma zbytniego znaczenia)
Odpisz
9 czerwca 2021, 18:24
@Zwykly_Zlodziej: powinienem dać ci odznakę archeologa, bo nie sądziłem że ktokolwiek odpowie mi na komentarz z przed roku
Odpisz
5 stycznia 2022, 19:49
@Bartolinise: i tu się zdziwisz
Odpisz
5 stycznia 2022, 20:03
@sam_na_zawsze: w którym?
Odpisz
6 stycznia 2022, 19:54
@Bartolinise: co masz na myśli?
Odpisz
6 stycznia 2022, 20:00
@sam_na_zawsze: w sensie czym mam się zdziwić? tamten kom był do mojego pierwszego czy drugiego komentarza w tym wątku?
Odpisz
6 stycznia 2022, 20:24
@Bartolinise: a mi chodzi o to że mu przyznajesz odznakę archeologa bo się nie spodziewałeś że odpisze ci po roku a ja zrobiłem to samo
Odpisz
6 stycznia 2022, 20:42
@sam_na_zawsze: a no chyba że tak
Odpisz
21 czerwca 2020, 10:19
Życie na studiach:
Życie na studiach ze współlokatorem:
Odpisz
22 czerwca 2020, 13:08
@Uruchamiacz: też by pasowało
Odpisz
21 czerwca 2020, 16:44
samemu wygląda jakby wierzył w to ze przezyje ale na drugim zdjęciu z babą chyba w to wątpi
Odpisz
21 czerwca 2020, 13:43
Najlepsza gra survivalowa
Odpisz
21 czerwca 2020, 13:24
Don't starve to tego typu gra Którą każdy lubi A Ja nie lubię.
Odpisz
21 czerwca 2020, 11:14
W ostatniej aktualizacji dodano skauta, a jeszcze nie miałam okazji grać, więc byłabym wdzięczna za odpowiedź na moje pytanie, które brzmi:
Można nim jeść szyszki?
Odpisz
21 czerwca 2020, 11:28
@PaulinkaPaulincia: z tego co pamiętam tak
Odpisz
21 czerwca 2020, 11:30
@PaulinkaPaulincia: tak można
Odpisz
21 czerwca 2020, 13:05
@PaulinkaPaulincia: nie można. Sory. Ale jego ulubionym jedzeniem Jest mieszanka
Odpisz
17 czerwca 2020, 21:30
Nie mamy jedzenia ale mamy komunizm
Odpisz
15 czerwca 2020, 15:23
Na drugim obrazku ten chłop wygląda na smutniejszego niż na pierwszym
Odpisz
15 czerwca 2020, 16:10
@grzybu86: Co się dziwisz Wilsonowi? Został podstępem zaprowadzony do innego świata, uwolnił Maxwell'a tym samym zajmując jego miejsce na Koszmarnym Tronie, musiał przez jakiś czas słuchać zapętlającej się jednej i tej samej muzyki, a po tym jak został uwolniony z Tronu to dostał łomot i znowu go wrzucono do świata gry.
Odpisz
15 czerwca 2020, 15:01
Ale teraz mój szacunek do Ciebie OPie wzrósł diametralnie. +∞ byczqu
Odpisz
15 czerwca 2020, 14:29
Odpisz