Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mietek69i8

10 maja 2021, 10:11

Wyobraźcie sobie włożyć tam béñišä

Avatar Marequel

17 czerwca 2020, 17:39

Funfact o którym wszyscy wiedzą. To jest celowe przystosowanie ewolucyjne pozwalające jednocześnie czuć zapachy które wymagają wolnego przepływu powietrza i sie nie udusić

Avatar darcus

18 czerwca 2020, 18:07

@Marequel: Ciekawe. Jakies źródło?

Avatar Marequel

18 czerwca 2020, 20:24

@darcus: eeee połowa podręczników od biologii xd

Avatar darcus

18 czerwca 2020, 20:27

@Marequel: Pokaż.

Avatar Dark43Hunter

Edytowano - 4 grudnia 2020, 08:51

@darcus: zostawię tu taktyczną kropkę .

Avatar AdmSie

18 czerwca 2020, 15:22

Czy tylko ja wziąłem głęboki wdech chcąc sprawdzić, czy mój nos jest drożny?

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2020, 15:26

@AdmSie: gdybyś nie napisał tego komentarza, to bym tego nie zrobił

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2020, 16:51

@AdmSie: Coś ty zrobił, teraz każda osoba która to przeczyta to zrobi

Avatar AdmSie

18 czerwca 2020, 20:13

Oj tam, przynajmniej jejacy będą lepiej dotlenieni

Avatar starmagedon

17 czerwca 2020, 16:24

Taaa, dziurki w nosie, my już wiemy co na myśli miałeś OPie

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2020, 15:32

@starmagedon: Op ma dwa odbyty?

Avatar gracjan_pl

18 czerwca 2020, 16:35

może to OP-ka

Avatar starmagedon

18 czerwca 2020, 16:35

@gracjan_pl: Tak, to OPka

Avatar gracjan_pl

18 czerwca 2020, 16:36

@starmagedon: no to wiadomo co było na myślu

Avatar yanusze

18 czerwca 2020, 14:46

Najlepiej czyści się je granulatem kret do rur

Avatar Pozytywny_wariat

18 czerwca 2020, 14:55

@yanusze:
Tylko czasem nos od tego popiecze.

Avatar lampa_stolowa

17 czerwca 2020, 16:29

tabaczku?

Avatar Bimbrownik

17 czerwca 2020, 16:48

@lampa_stolowa: właśnie ostatnio zaczołem się w to bawić i nawet fajne "hobby"

Avatar lampa_stolowa

17 czerwca 2020, 16:50

@Bimbrownik: fajne, ale to pierwszych problemów z oddychaniem niestety

Avatar xXkuba22Xx

18 czerwca 2020, 18:29

@Bimbrownik: ja też. bardzo mi się spodobało. Jakie tabaki polecasz?

Avatar ami_dami_kamikadze

18 czerwca 2020, 20:14

@xXkuba22Xx: ja polecam alpinę, albo ozonę r-type

Avatar Bimbrownik

19 czerwca 2020, 10:07

@xXkuba22Xx: powiem ci tak miałem z okazję spróbować z około dziesięciu ale najlepiej przypadła mi do gustu Wiśniowa Ozona c snuff , tania dobra i starcza na długo (miałem jedno opakowanie przez około miesiąc a dzieliłem się jeszce z trzema osobami)
Tak to mogę ci jeszce polecić typowego Redbulla bo jest wszędzie dostępny i fajny w swojej prostocie.

Avatar Bimbrownik

19 czerwca 2020, 10:14

@xXkuba22Xx: (niezwracaj uwagi na syf bo to domek w lesie który wybudowaliśmy sobie z kolegami)
1.Red bull polecam że względu na prostotę i dostępność
2.Alpina strasznie owocowa i słodką , niekażdemu spasuję , ale też polecam
3.President fajne opakowanie i moc , nic pozatym
4.S-type Ozona ta tabaka jest dla mnie zagadką kolega określa jej smak jak "pasta do zębów" , dla mnie jest taka średnia
5.Wiśniowa C-type snuff opisałem wyżej polecam.
6.Dosłownie biała tabaka (wygląda jak jakiś koks heh) kupiłem z ciekawości, szybko się kończy a smakowo jest okej.

Avatar Bimbrownik

19 czerwca 2020, 10:16

@xXkuba22Xx: a obecnie mam jagodową fajny smak ale jest Droga w stosunku ilość/cena

Avatar xXkuba22Xx

19 czerwca 2020, 15:03

@Bimbrownik: ja narazie probowałem tylko redbulla, bo dopiero zaczynam przygodę z tabaczeniem. Ozonę dużo osób poleca, to chyba będzie mój kolejny target. A ta biała to jest chyba bez nikotyny? cnie?
a i polecasz jakies bez aromatów?

Avatar Bimbrownik

26 czerwca 2020, 20:14

@xXkuba22Xx: daję w postaci screena bo mi neta w domu wywaliło podczas pisania odpowiedzi

Avatar Bimbrownik

26 czerwca 2020, 20:24

@xXkuba22Xx: A dzisiaj kupiłem sobie jeszce Reedbula , polecam

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar IdolCircus
Dodane przez: IdolCircus

To się nie może nie udać

Zdeklasowani znowu

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To będzie bolało

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka