Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Zdeklasowani znowu
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To będzie bolało
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 maja 2021, 10:11
Wyobraźcie sobie włożyć tam béñišä
Odpisz
17 czerwca 2020, 17:39
Funfact o którym wszyscy wiedzą. To jest celowe przystosowanie ewolucyjne pozwalające jednocześnie czuć zapachy które wymagają wolnego przepływu powietrza i sie nie udusić
Odpisz
18 czerwca 2020, 18:07
@Marequel: Ciekawe. Jakies źródło?
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:24
@darcus: eeee połowa podręczników od biologii xd
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:27
@Marequel: Pokaż.
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2020, 08:51
@darcus: zostawię tu taktyczną kropkę .
Odpisz
18 czerwca 2020, 15:22
Czy tylko ja wziąłem głęboki wdech chcąc sprawdzić, czy mój nos jest drożny?
Odpisz
18 czerwca 2020, 15:26
@AdmSie: gdybyś nie napisał tego komentarza, to bym tego nie zrobił
Odpisz
18 czerwca 2020, 16:51
@AdmSie: Coś ty zrobił, teraz każda osoba która to przeczyta to zrobi
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:13
Oj tam, przynajmniej jejacy będą lepiej dotlenieni
Odpisz
17 czerwca 2020, 16:24
Taaa, dziurki w nosie, my już wiemy co na myśli miałeś OPie
Odpisz
18 czerwca 2020, 15:32
@starmagedon: Op ma dwa odbyty?
Odpisz
18 czerwca 2020, 16:35
może to OP-ka
Odpisz
18 czerwca 2020, 16:35
@gracjan_pl: Tak, to OPka
Odpisz
18 czerwca 2020, 16:36
@starmagedon: no to wiadomo co było na myślu
Odpisz
18 czerwca 2020, 14:46
Najlepiej czyści się je granulatem kret do rur
Odpisz
18 czerwca 2020, 14:55
@yanusze:
Tylko czasem nos od tego popiecze.
Odpisz
17 czerwca 2020, 16:29
tabaczku?
Odpisz
17 czerwca 2020, 16:48
@lampa_stolowa: właśnie ostatnio zaczołem się w to bawić i nawet fajne "hobby"
Odpisz
17 czerwca 2020, 16:50
@Bimbrownik: fajne, ale to pierwszych problemów z oddychaniem niestety
Odpisz
18 czerwca 2020, 18:29
@Bimbrownik: ja też. bardzo mi się spodobało. Jakie tabaki polecasz?
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:14
@xXkuba22Xx: ja polecam alpinę, albo ozonę r-type
Odpisz
19 czerwca 2020, 10:07
@xXkuba22Xx: powiem ci tak miałem z okazję spróbować z około dziesięciu ale najlepiej przypadła mi do gustu Wiśniowa Ozona c snuff , tania dobra i starcza na długo (miałem jedno opakowanie przez około miesiąc a dzieliłem się jeszce z trzema osobami)
Tak to mogę ci jeszce polecić typowego Redbulla bo jest wszędzie dostępny i fajny w swojej prostocie.
Odpisz
19 czerwca 2020, 10:14
@xXkuba22Xx: (niezwracaj uwagi na syf bo to domek w lesie który wybudowaliśmy sobie z kolegami)
1.Red bull polecam że względu na prostotę i dostępność
2.Alpina strasznie owocowa i słodką , niekażdemu spasuję , ale też polecam
3.President fajne opakowanie i moc , nic pozatym
4.S-type Ozona ta tabaka jest dla mnie zagadką kolega określa jej smak jak "pasta do zębów" , dla mnie jest taka średnia
5.Wiśniowa C-type snuff opisałem wyżej polecam.
6.Dosłownie biała tabaka (wygląda jak jakiś koks heh) kupiłem z ciekawości, szybko się kończy a smakowo jest okej.
Odpisz
19 czerwca 2020, 10:16
@xXkuba22Xx: a obecnie mam jagodową fajny smak ale jest Droga w stosunku ilość/cena
Odpisz
19 czerwca 2020, 15:03
@Bimbrownik: ja narazie probowałem tylko redbulla, bo dopiero zaczynam przygodę z tabaczeniem. Ozonę dużo osób poleca, to chyba będzie mój kolejny target. A ta biała to jest chyba bez nikotyny? cnie?
a i polecasz jakies bez aromatów?
Odpisz
26 czerwca 2020, 20:14
@xXkuba22Xx: daję w postaci screena bo mi neta w domu wywaliło podczas pisania odpowiedzi
Odpisz
26 czerwca 2020, 20:24
@xXkuba22Xx: A dzisiaj kupiłem sobie jeszce Reedbula , polecam
Odpisz