Możesz to zmienić. Pracować nad sobą, zwiększać swoje umiejętności społeczne, wychodzić naprzeciw swoim lękom.
Więc zamiast użalać się nad sobą, zapracuj nad sobą.
Polecam też kanał na YT: FarFromAverage.
Chodzi o to, że trzeba całkowicie przemodelować sposób myślenia o sobie.
Ale mordo, wystarczy że będziesz dbał o swój wygląd i wyjdziesz do ludzi, na pewno się komuś spodobasz.
Ja powiem szczerze, że prawdopodobnie podobam się wielu dziewczynom, kilka powiedziało mi to wprost ale ja nie chce bo boje się dziewczyn :(((((
@ZSRRBall: no moze byc tez tak ze się nie ma żadnych umiejętnosci spolecznych i po prostu nie potrafi się w kontakty interpersonalne. Nawet dobry wyglad tu nie pomoze
@ZSRRBall: Bzdura, wiele można się nauczyć, ale ludzie też mają limity.
Brak umiejętności społecznych to fobia społeczna, to trzeba leczyć za pomocą profesjonalnych terapii.
@Yeyau: to noie zawsze jst to samo co fobia społeczna. Ja nie mam fobii spolecznej, ale nie potrafie zagadac do dziewczyny i zawsze się bardzo wstydze przy dziewczynach. W ten sposob jestem ciagle sam i nie mam praktycznie w ogole dziewczyn wśrod znajomych.
@Witciu: Nie ma wolnych? Co za różnica? Kiedy rozmawiasz z osobą płci przeciwnej nie musisz ją podrywać.
Chyba, że chodzi ci o to, że są ciągle zajęte pracą albo czymś innym, to okej.
Komentarze
Odśwież3 czerwca 2021, 10:38
to się zbliża... to jest nieuniknione
Odpisz
22 czerwca 2020, 16:06
Możesz to zmienić. Pracować nad sobą, zwiększać swoje umiejętności społeczne, wychodzić naprzeciw swoim lękom.
Więc zamiast użalać się nad sobą, zapracuj nad sobą.
Polecam też kanał na YT: FarFromAverage.
Chodzi o to, że trzeba całkowicie przemodelować sposób myślenia o sobie.
Odpisz
22 czerwca 2020, 12:06
3
Odpisz
22 czerwca 2020, 09:55
3maj się
Odpisz
22 czerwca 2020, 07:43
Made with tears
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:37
Ale mordo, wystarczy że będziesz dbał o swój wygląd i wyjdziesz do ludzi, na pewno się komuś spodobasz.
Ja powiem szczerze, że prawdopodobnie podobam się wielu dziewczynom, kilka powiedziało mi to wprost ale ja nie chce bo boje się dziewczyn :(((((
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:39
@ZSRRBall:
Nie do końca.
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:41
@ZSRRBall: Może chodzi o to, że jemu żadna się nie podoba?
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:41
@ZSRRBall: no moze byc tez tak ze się nie ma żadnych umiejętnosci spolecznych i po prostu nie potrafi się w kontakty interpersonalne. Nawet dobry wyglad tu nie pomoze
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:43
@xXkuba22Xx: ale w zasadzie wszystkiego można się nauczyć wystarczy probowac
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2020, 20:45
@ZSRRBall: Bzdura, wiele można się nauczyć, ale ludzie też mają limity.
Brak umiejętności społecznych to fobia społeczna, to trzeba leczyć za pomocą profesjonalnych terapii.
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:46
@ZSRRBall: jakby to bylo takei latwe to by ludzei nei srali do wiadra
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:46
@ZSRRBall: na mnie to nie zadziała
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:48
@Yeyau: to noie zawsze jst to samo co fobia społeczna. Ja nie mam fobii spolecznej, ale nie potrafie zagadac do dziewczyny i zawsze się bardzo wstydze przy dziewczynach. W ten sposob jestem ciagle sam i nie mam praktycznie w ogole dziewczyn wśrod znajomych.
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:49
@xXkuba22Xx:
To masz umiejętności społeczne. Po prostu jesteś nieśmialy względem płci przeciwnej, to akurat da się nawet łatwo przezwycieżyć.
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:50
@Yeyau: no nie wiem czy tak latwo. Chyba ze w gre wchodzi wuda
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:50
@Yeyau: oj tak byczq +10 to się ku*wa leczy
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:51
@xXkuba22Xx:
No, może nie tak łatwo, ale się da, moge spróbować pomóc.
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:51
@Yeyau: w jaki sposob?
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:52
@Yeyau: Kurde a ja nawet nie wiem czy mam jakiś lęk bo nie zagaduję nawet
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:53
@xXkuba22Xx:
Wlaściwie to nie wiem.
Mogę jedynie polecić te filmiki
https://youtu.be/k61-ZB9jtzE
https://youtu.be/sOV2P7zvgwU
Najważniejsze to znaleść u siebie pozytywy.
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:54
@Witciu:
Personalnie polecałbym spróbować z jakąś dziewczyną pogadać, może ci się przydać na przyszłość, ale, to tylko moja opinia.
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:56
@Yeyau: Nie potrzeba. W pobliżu nie ma żadnych wolnych, w grupie też pozajmowane a i ja odstraszam swoim spie**oleniem
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2020, 20:58
@Witciu: Nie ma wolnych? Co za różnica? Kiedy rozmawiasz z osobą płci przeciwnej nie musisz ją podrywać.
Chyba, że chodzi ci o to, że są ciągle zajęte pracą albo czymś innym, to okej.
Odpisz
18 czerwca 2020, 21:09
@ZSRRBall: szczerze mówiąc to nie wyglądam najgorzej (nie jestem OP'em jakby co) ale moje włosy to coś koszmarnego
Odpisz
18 czerwca 2020, 21:11
Uczesz se.
Odpisz
18 czerwca 2020, 21:15
@Yeyau: Jak
Odpisz
18 czerwca 2020, 21:15
Używając rąk.
Odpisz
18 czerwca 2020, 21:21
@Yeyau: instrukcja nie jasna, mam teraz kilka dziurek w łapie
Odpisz
18 czerwca 2020, 21:22
Rozchodź se.
Odpisz
18 czerwca 2020, 21:29
@Yeyau: dobry pomysł. *Idzie biegać w deszczu*
Odpisz
18 czerwca 2020, 21:38
@Yeyau: A tobie o zwykłą rozmowę chodzi? Łe no ku*wa aż taką pi**ą to ja nie jestem
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2020, 21:39
@Witciu: Świetnie.
Odpisz
22 czerwca 2020, 09:00
@Witciu: oj tak byczq +1
Odpisz
22 czerwca 2020, 12:51
fryzjer pomoże. Oni się na tym znają i znajdą jakiś sposób
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:38
Śmieszny ryjec ma ten kot na górze hehe
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:45
ja widzę takie : ,, druga faza przejęcia świata zrealizowana, teraz czas rozpocząć trzecią! Ha ha ha...! " mówione strasznie niskim głosem
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:44
Gorzej jak jesteś homo
Odpisz