Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2020, 12:08

Podobno mają wprowadzić taką funkcjonalność, a raczej jej brak, do łapek pod filmami.

Avatar SpaceNinjaYT

23 czerwca 2020, 16:22

jeżeli tak zrobią to porzucam Youtube

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2020, 17:02

@SpaceNinjaYT: Istnieje alternatywa: LBRY, ale dopiero się rozwija.

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2020, 19:13

@SpaceNinjaYT: Nie dziwi mnie to wcale. Filmy samego Youtube'a dostają mnóstwo łapek w dół, poza tym usuwa on wiele wdółłapek pod takimi filmami jak choćby reklama Gillette...

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2020, 00:51

Bruh
Średnio chce mi się w to wierzyć
Od kilku lat widze komentarze typu
,,Yt ma usunąć łapki w dół"
A jakoś nadal tego nie ma
Idzie im to tak szybko jak zmiana nicku na PlayStation

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 listopada 2021, 15:54

A jednak dobrze mówiłem. Tylko teraz mu/jej nie odpowiem, bo nie umiem.

Avatar SansGranie69

5 grudnia 2021, 20:58

@SpaceNinjaYT: k...a

Avatar Addanos

23 czerwca 2020, 19:08

Ja tam bym wolał by dodali łapki w dół na fb, bardziej praktyczne, wtedy to by ok 90% ludu by sie ucieszyło

Avatar Wilczy_Wladca

19 czerwca 2020, 10:11

Można. Tylko nie widać liczby,

Avatar
Konto usunięte

19 czerwca 2020, 12:34

@Wilczy_Wladca: To idiotyczne

Avatar Szikaka_

23 czerwca 2020, 17:20

Na pewno, ale nie zdziwiłbym się gdyby się okazało, że łapki w dół mieszają coś w algorytmach YT, coś w stylu:
"Ludzie często się z tobą nie zgadzają? Następnym razem ostrzej będziemy patrzeć na zgłoszenia o demonetyzacje dla ciebie."

Avatar JustinekFilmsYT

23 czerwca 2020, 13:09

Avatar Nokia_701

23 czerwca 2020, 14:28

@JustinekFilmsYT: oglądałem ten odcinek

Avatar MatkaBoskaSowiecka

19 czerwca 2020, 10:13

Wioskowe wiadomości <3

Avatar PikselD

23 czerwca 2020, 13:16

@MatkaBoskaSowiecka: też lubię

Avatar
niemamnietu

23 czerwca 2020, 12:36

Well, yes but actually no

Avatar Domkri

23 czerwca 2020, 12:29

Bo dziecią by było smutno, też głupi ci użytkownicy, że nie wiedzą takich podstawowych spraw ~jakiś CEO lub inną głową YT

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Angielskie śmieszki

Niezniszczalne

Pozdrawiam świetliki

Ikony

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka