Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Znak czasów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ostry ten sędzia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lipca 2020, 10:03
dżujinosci
Odpisz
27 czerwca 2020, 20:11
U mnie w Biedronce są tacy napaleni
Odpisz
20 czerwca 2020, 22:05
Jak by przeszło na główną to oby admin zmienił tytuł
Odpisz
25 czerwca 2020, 21:47
@hlepo:
Jaki był? Jeżeli pamiętasz, w co wątpie.
Odpisz
25 czerwca 2020, 21:48
@Yeyau: było coś typu "nie kazali nam strzelać z dział" czy coś podobnego
Odpisz
25 czerwca 2020, 21:58
@hlepo:
Interesujące.
Odpisz
26 czerwca 2020, 09:48
@Yeyau: No ale jak możesz wątpić czy ktoś cos pamieta czy nie?
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2020, 10:12
@Noteus: Ja bym raczej nie zapamiętał tytułu mema sprzed 5 dni.
No, może ja bym pamiętał, ale nie wszyscy zwracają uwagę na takie szczegóły.
Odpisz
26 czerwca 2020, 10:16
@Yeyauh: No tak ale nie powinno sie watpic czy ktos cos pamieta czy nie
Odpisz
26 czerwca 2020, 10:19
@Noteus:
Mogę.
Odpisz
26 czerwca 2020, 10:20
@Yeyauh: Możesz też zabijac i kradnąć a mimo tego nie powinno się robić
Odpisz
26 czerwca 2020, 12:27
@Noteus:
W przeciwieństwie to tego, zabójstwo i kradzieże są nie legalne.
Odpisz
26 czerwca 2020, 17:10
@Yeyauh: Pozatym po co piszesz z multikonta lol?
Odpisz
27 czerwca 2020, 17:49
@Noteus:
To nie multikonto.
Odpisz
27 czerwca 2020, 20:10
@hlepo: Pewnie ' Nam strzelać nie kazano'
Odpisz
26 czerwca 2020, 23:47
Sam Prezydent Donald Trump nie ma takiej ochrony jak Rossman na jednej z Łódzkich dzielnic
Odpisz
26 czerwca 2020, 15:16
Ochroniarze z sephory są gorsi bo na każdego kto wygląda "biednie" patrzą jak na recydywistę
Odpisz
26 czerwca 2020, 12:02
Przeczytałem zawsze ch*jni
Odpisz
25 czerwca 2020, 23:53
zawsze
Odpisz
20 czerwca 2020, 22:18
Ja dziś w Rossmanie uciekłam z działu z kosmetykami śpiewając "Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz. Ni dzieci nam Germanił"
Odpisz
25 czerwca 2020, 21:46
Ciekawe.
Odpisz
20 czerwca 2020, 22:11
W wierszu było harmat, ale to stare określenie działa więc okej.
Odpisz
20 czerwca 2020, 22:09
A tak odnośnie tytułu to pamiętam jak w podstawówce uczyliśmy się "Reduty Ordona" na pamięć
Odpisz
20 czerwca 2020, 22:03
Co ma tytuł do mema?
Odpisz
20 czerwca 2020, 22:04
@Jejathebest: dobre pytanie
Odpisz
20 czerwca 2020, 22:04
@Jejathebest: autor nie ma weny na łutyT
Odpisz
20 czerwca 2020, 22:05
@Dziki_Parapet: jestem pośrednio Opem
Odpisz
20 czerwca 2020, 22:06
@Dziki_Parapet: dobry pomysł jak się nie ma pomysłu na tytuł
Odpisz
20 czerwca 2020, 22:09
@Jejathebest: od dziś na wszystkich tytułach spiszę kolejno całą redutę
Odpisz