memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
30 czerwca 2020, 18:37
Odpisz
30 czerwca 2020, 15:21
IE 9 już była doskonała. Oh, kto jeszcze pamięta w tej wersji animację blasku na przycisku Wstecz? :D
25 czerwca 2020, 23:26
Microsoft zakończył wsparcie dla Win7, ale Internet Explorer nadal kryje się we wnętrzu 10. Po co
25 czerwca 2020, 23:30
@KwevreX: też nie wiem po co go tam trzymają kiedy mają edge która jest w sumie całkiem niezłą przeglądarką
25 czerwca 2020, 23:33
to też, ale chodzi mi o to, że zakończyli wsparcie systemu z 2009, z którego korzystało wiele osób, a dalej trzymają przeglądarkę z 1995, z której nikt nie korzysta.
25 czerwca 2020, 23:37
@KwevreX: ta rozumiem
25 czerwca 2020, 23:44
@KwevreX: dlatego bo można na nim grać w kultowe pixel warfare
30 czerwca 2020, 15:20
@KwevreX: Pozostawiono IE w Windows 10 po to, żeby zachować kompatybilność wsteczną
27 czerwca 2020, 23:22
Dobra jebłam
25 czerwca 2020, 21:07
Ja z nieistniejącą sympatią: Outstanding move!
27 czerwca 2020, 14:46
Jeśli twoja sympatia nie istnieje to też ci nie odpisze .
27 czerwca 2020, 16:19
Ale przynajmniej wiem o tym, że to nie nastąpi, a w sytuacji z realną sympatią można mieć beznadziejną nadzieję na odczytanie czy odpisanie tej osoby.
24 czerwca 2020, 13:19
#Zaorane
25 czerwca 2020, 21:54
@matake4050: Oryginalne nie jest takie przyciemnione
25 czerwca 2020, 21:06
Teraz Microsoft Edge
24 czerwca 2020, 13:31
24 czerwca 2020, 13:22
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2020, 18:37
Odpisz
30 czerwca 2020, 15:21
IE 9 już była doskonała. Oh, kto jeszcze pamięta w tej wersji animację blasku na przycisku Wstecz? :D
Odpisz
25 czerwca 2020, 23:26
Microsoft zakończył wsparcie dla Win7, ale Internet Explorer nadal kryje się we wnętrzu 10.
Po co
Odpisz
25 czerwca 2020, 23:30
@KwevreX: też nie wiem po co go tam trzymają kiedy mają edge która jest w sumie całkiem niezłą przeglądarką
Odpisz
25 czerwca 2020, 23:33
to też, ale chodzi mi o to, że zakończyli wsparcie systemu z 2009, z którego korzystało wiele osób, a dalej trzymają przeglądarkę z 1995, z której nikt nie korzysta.
Odpisz
25 czerwca 2020, 23:37
@KwevreX: ta rozumiem
Odpisz
25 czerwca 2020, 23:44
@KwevreX: dlatego bo można na nim grać w kultowe pixel warfare
Odpisz
30 czerwca 2020, 15:20
@KwevreX: Pozostawiono IE w Windows 10 po to, żeby zachować kompatybilność wsteczną
Odpisz
27 czerwca 2020, 23:22
Dobra jebłam
Odpisz
25 czerwca 2020, 21:07
Ja z nieistniejącą sympatią: Outstanding move!
Odpisz
27 czerwca 2020, 14:46
Jeśli twoja sympatia nie istnieje to też ci nie odpisze .
Odpisz
27 czerwca 2020, 16:19
Ale przynajmniej wiem o tym, że to nie nastąpi, a w sytuacji z realną sympatią można mieć beznadziejną nadzieję na odczytanie czy odpisanie tej osoby.
Odpisz
24 czerwca 2020, 13:19
#Zaorane
Odpisz
25 czerwca 2020, 21:54
@matake4050: Oryginalne nie jest takie przyciemnione
Odpisz
25 czerwca 2020, 21:06
Odpisz
25 czerwca 2020, 21:06
Teraz Microsoft Edge
Odpisz
24 czerwca 2020, 13:31
Odpisz
24 czerwca 2020, 13:22
Odpisz