Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Phi!
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Można, tylko trzeba wstawać rano
Za co ta premia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 czerwca 2020, 18:05
Krowiara
A tak na serio, głupotą jest skakanie na krowie, choć ja dla bezpieczeństwa kręgosłupa moich koni też na nich nie skaczę.
Odpisz
26 czerwca 2020, 18:38
@Konkii_16: głupotą jest jeździć na zwierzętach :v
Odpisz
26 czerwca 2020, 19:04
@Hiholatek: nie tu się nie zgodzę, jazda na zwierzętach to pierwszy środek transportu. Leczą ludzi ( hipoterapia) noi jest sportem przede wszystkim.
Odpisz
26 czerwca 2020, 21:00
@Konkii_16: Ten środek transportu już od dawna został zamieniony na inny, został tylko w krajach biedniejszych, albo jako jako atrakcja turystyczna.
Sport- czyli najbardziej brutalna (obok jazd z szkółek jeździeckich) forma męczenia, gdzie nie liczy się zdrowie zwierzęcia tylko pieniądze.
Hipoterapia- akurat tu widzę jedyny sensowny powód do jazdy, co nie zmienia faktu, że konie pracujące w hipoterapii pracują z różnymi osobami, a konie same są ,,otępiane" z bodźców właśnie ze względu na te osoby.
Jeżeli kogoś urażę do przykro mi, ale dla mnie osoby co siebie nazywają miłośnikami koni, a same jeżdżą konno są hipokrytami (i tak, można jeździć bez wyrządzaniu zwierzęciu krzywdy, ale też można żyć bez jazd i zarazem spędzać czas z tymi zwierzętami bez konieczności wykorzystywania ich do swoich celów) Dla mnie to jest ten sam rodzaj miłośników zwierząt co jedzą mięso.
Odpisz
21 czerwca 2020, 12:24
Ciekawy rumak, jaka to rasa?
Odpisz
21 czerwca 2020, 12:27
@Bartolinise: To chyba dalmatyńczyk
Odpisz
26 czerwca 2020, 18:51
@Bartolinise: Wygląda na HF - rasa Holszyńsko Fryzyjska, choć ma w sobie też coś z NRF, patrząc na nogi
Odpisz
26 czerwca 2020, 19:04
@Myszkapl: Mam konia fryzyjskiego, ale o holsztyński fryzyjskim nie słyszałem
Odpisz
26 czerwca 2020, 19:09
@Konkii_16: To masz na zdjęciu, podziwiaj
Odpisz
26 czerwca 2020, 20:51
@Konkii_16: bo to jest rasa krowy
Odpisz
26 czerwca 2020, 20:24
Jprdl krowiara xDDD
Odpisz
26 czerwca 2020, 19:55
JUŻ ZA TYDZIEŃ
KROWIE RODEO PO DRAGACH
wstęp tylko zjaranym
Odpisz
26 czerwca 2020, 19:17
było chyba
Odpisz
26 czerwca 2020, 19:06
Dnia 15 .06 .2020 na Jeja został wstawiony ten sam mem więc
BYŁO!
Odpisz
21 czerwca 2020, 14:01
Krasna krasula rumaczy rączo prąc przekór drogim drogom.
Odpisz
21 czerwca 2020, 13:59
Japie**ole krowiara XdXdd
Odpisz
21 czerwca 2020, 12:31
Odpisz
21 czerwca 2020, 12:28
Odpisz
21 czerwca 2020, 12:24
Najważniejsze to mieć w życiu jakieś hobby, i nie ważne co ludzie powiedzą
Odpisz
21 czerwca 2020, 12:26
@starmagedon: no chyba że jesteś koniarą,to wtedy nie
Odpisz
21 czerwca 2020, 12:27
To chyba bardziej krowiara
Odpisz
21 czerwca 2020, 12:24
XDDDDDDD KU*WA KONIARA
Odpisz