Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Konkii_16

26 czerwca 2020, 18:05

Krowiara

A tak na serio, głupotą jest skakanie na krowie, choć ja dla bezpieczeństwa kręgosłupa moich koni też na nich nie skaczę.

Avatar Hiholatek

26 czerwca 2020, 18:38

@Konkii_16: głupotą jest jeździć na zwierzętach :v

Avatar Konkii_16

26 czerwca 2020, 19:04

@Hiholatek: nie tu się nie zgodzę, jazda na zwierzętach to pierwszy środek transportu. Leczą ludzi ( hipoterapia) noi jest sportem przede wszystkim.

Avatar Hiholatek

26 czerwca 2020, 21:00

@Konkii_16: Ten środek transportu już od dawna został zamieniony na inny, został tylko w krajach biedniejszych, albo jako jako atrakcja turystyczna.
Sport- czyli najbardziej brutalna (obok jazd z szkółek jeździeckich) forma męczenia, gdzie nie liczy się zdrowie zwierzęcia tylko pieniądze.
Hipoterapia- akurat tu widzę jedyny sensowny powód do jazdy, co nie zmienia faktu, że konie pracujące w hipoterapii pracują z różnymi osobami, a konie same są ,,otępiane" z bodźców właśnie ze względu na te osoby.

Jeżeli kogoś urażę do przykro mi, ale dla mnie osoby co siebie nazywają miłośnikami koni, a same jeżdżą konno są hipokrytami (i tak, można jeździć bez wyrządzaniu zwierzęciu krzywdy, ale też można żyć bez jazd i zarazem spędzać czas z tymi zwierzętami bez konieczności wykorzystywania ich do swoich celów) Dla mnie to jest ten sam rodzaj miłośników zwierząt co jedzą mięso.

Avatar Bartolinise

21 czerwca 2020, 12:24

Ciekawy rumak, jaka to rasa?

Avatar starmagedon

21 czerwca 2020, 12:27

@Bartolinise: To chyba dalmatyńczyk

Avatar Myszkapl

26 czerwca 2020, 18:51

@Bartolinise: Wygląda na HF - rasa Holszyńsko Fryzyjska, choć ma w sobie też coś z NRF, patrząc na nogi

Avatar Konkii_16

26 czerwca 2020, 19:04

@Myszkapl: Mam konia fryzyjskiego, ale o holsztyński fryzyjskim nie słyszałem

Avatar Myszkapl

26 czerwca 2020, 19:09

@Konkii_16: To masz na zdjęciu, podziwiaj

Avatar Hiholatek

26 czerwca 2020, 20:51

@Konkii_16: bo to jest rasa krowy

Avatar MituDestroyer

26 czerwca 2020, 20:24

Jprdl krowiara xDDD

Avatar TSPLN

26 czerwca 2020, 19:55

JUŻ ZA TYDZIEŃ
KROWIE RODEO PO DRAGACH
wstęp tylko zjaranym

Avatar NesquikBoi

26 czerwca 2020, 19:17

było chyba

Avatar MaslanyChleb

26 czerwca 2020, 19:06

Dnia 15 .06 .2020 na Jeja został wstawiony ten sam mem więc
BYŁO!

Avatar KufelMleka

21 czerwca 2020, 14:01

Krasna krasula rumaczy rączo prąc przekór drogim drogom.

Avatar Chiroaka

21 czerwca 2020, 13:59

Japie**ole krowiara XdXdd

Avatar Filip8975

21 czerwca 2020, 12:31

Avatar SuperCebula

21 czerwca 2020, 12:28

Avatar starmagedon

21 czerwca 2020, 12:24

Najważniejsze to mieć w życiu jakieś hobby, i nie ważne co ludzie powiedzą

Avatar
Valentine_

21 czerwca 2020, 12:26

@starmagedon: no chyba że jesteś koniarą,to wtedy nie

Avatar starmagedon

21 czerwca 2020, 12:27

To chyba bardziej krowiara

Avatar polska_cebulka

21 czerwca 2020, 12:24

XDDDDDDD KU*WA KONIARA

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Phi!

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Można, tylko trzeba wstawać rano

Za co ta premia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka