Pewnego dnia postanowiłem spojrzeć przez okno...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Nie idź!
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ikony
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2014, 20:15
e tam na wsi to normalne wystarczy wejść w wyższą trawę bądź poszukać na miedzy, a i w grochu jest tego pełno. Taki krzyżak to normalka, nie zabije ale ukąszenie boli jak cholera.
Odpisz
6 listopada 2013, 16:00
Nie śmieszne już te obrazki o pająkach.Od jakiegoś roku.
Odpisz
6 listopada 2013, 14:50
a krzyżaki ogrodowe,trzeba być w gimnazjum żeby dostać szczepionkę na ich jad,czyli jeśli nie miałeś tej szczepionki,a cię ukąsił,to umarłeś
Odpisz
6 listopada 2013, 14:38
Oh, dajcie już spokój. Pająki nic wam nie zrobią. Bać się pająka to prawie tak samo jak bać się np. motyla czy biedronki. -,-
Odpisz
6 listopada 2013, 14:55
@Nezumi: fajnie to jak cię ugryzie czarna wdowa to jiedostaniesz otrutki bo ci jc nie zrobi.
Bo przecież motyle nie mają jadu
Odpisz
6 listopada 2013, 15:14
@eragon00: Tylko że czarne wdowy w Polsce nie żyją -,- Poza tym w Polsce jest mało jadowitych pająków.
Odpisz
6 listopada 2013, 16:28
@Nezumi: Muszę się czepić - praktycznie wszystkie pająki są jadowite, ale ich jad rzadko kiedy jest w stanie jakkolwiek zaszkodzić człowiekowi, jeśli mowa o polskich pająkach.
Odpisz
6 listopada 2013, 17:00
@Nezumi: tak więc czytałem że północ robi się coraz cieplejsza i pajàki z ciepłych stref powoli przenoszà się na póĺnoc. Nawet jeśli na wolności niema , to twojemu sąsiadowi może uciec np: ptasznik, a ty gdy bedziesz na podwórku ugryzie cię
Odpisz