Jestem z was dumny, ale...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Szybki jak błyskawica
To musiało być męczące
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
A, okej
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 czerwca 2020, 11:15
W mojej klasie 14 osób (z 25) dostało paski
I ja kestem wśród nich
Odpisz
27 czerwca 2020, 11:15
@KicioRozec03:
I bez orto się nie dało komentarza napisać
*jestem
Odpisz
26 czerwca 2020, 18:48
W klasie 4 osoby miały pasek.
W tym ja z najwyższą średnią ze wszystkich rówieśniczych klas.
Odpisz
23 czerwca 2020, 18:31
u nas w klasie najwyższa średnia to 4,33 będzie w tym roku.
Odpisz
26 czerwca 2020, 17:26
O, to moja średnia w tym roku szkolnym, ale z powodu oceniania wychowawcy przez tą średnią poszła mi ocena z zachowania, ponieważ jest poniżej średniej klasowej. (Mamy 6 na start i potem wykonuje 2 proste sprawdzenia:
1. Jeśli uczeń ma średnią ocen niższą od klasowej, to -1 do oceny
2. Jeśli uczeń ma 10 godzin nieobecności/spóźnień nieusprawiedliwionych to -1 do oceny
)
Odpisz
26 czerwca 2020, 17:38
U mnie w klasie to 5.60
Odpisz
26 czerwca 2020, 18:11
@Avcio01: wait czy dobrze zrozumiałem że na zachowanie u ciebie wpływa to czy ogarniasz materiał lepiej lub gorzej od reszty? Jak tak to współczuję xd
Odpisz
26 czerwca 2020, 18:39
@Borgos: Tak i przez to mam zaniżoną ocenę z zachowania u tego gnoja, ponieważ moja średnia w większości przypadków wynosi ~0.05 (maks. ~0,1) od klasy.
Odpisz
26 czerwca 2020, 18:42
@Avcio01: Masz przewalone przez to u mnie wychowawca pytał się jaką ocene chcemy i mówił co mamy zrobić żeby ją mieć wszyscy mieli 6 z zachowania na koniec
Odpisz
26 czerwca 2020, 18:29
Nie rel bo nie zdałem
Odpisz
23 czerwca 2020, 16:46
Z czego to?
Odpisz
23 czerwca 2020, 16:47
Overlord, gorąco polecam
Odpisz
23 czerwca 2020, 16:49
@UZMAjejownik: Wiedziałem, że skądś to kojarzę. Tez polecam
Odpisz
26 czerwca 2020, 18:03
No i zajebiście
też polecam
Odpisz
26 czerwca 2020, 17:57
Ja dostałem
Wiem chwale się
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2020, 16:44
Ja miałem 4,64 więc peszek
Odpisz
26 czerwca 2020, 17:12
@Drag_on: tak samo
Odpisz
23 czerwca 2020, 16:40
Mnie nawet pochwalono
Odpisz