Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KicioRozec03

27 czerwca 2020, 11:15

W mojej klasie 14 osób (z 25) dostało paski
I ja kestem wśród nich

Avatar KicioRozec03

27 czerwca 2020, 11:15

@KicioRozec03:
I bez orto się nie dało komentarza napisać
*jestem

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2020, 18:48

W klasie 4 osoby miały pasek.
W tym ja z najwyższą średnią ze wszystkich rówieśniczych klas.

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2020, 18:31

u nas w klasie najwyższa średnia to 4,33 będzie w tym roku.

Avatar Avcio01

26 czerwca 2020, 17:26

O, to moja średnia w tym roku szkolnym, ale z powodu oceniania wychowawcy przez tą średnią poszła mi ocena z zachowania, ponieważ jest poniżej średniej klasowej. (Mamy 6 na start i potem wykonuje 2 proste sprawdzenia:
1. Jeśli uczeń ma średnią ocen niższą od klasowej, to -1 do oceny
2. Jeśli uczeń ma 10 godzin nieobecności/spóźnień nieusprawiedliwionych to -1 do oceny
)

Avatar NotAwpMaster

26 czerwca 2020, 17:38

U mnie w klasie to 5.60

Avatar Borgos

26 czerwca 2020, 18:11

@Avcio01: wait czy dobrze zrozumiałem że na zachowanie u ciebie wpływa to czy ogarniasz materiał lepiej lub gorzej od reszty? Jak tak to współczuję xd

Avatar Avcio01

26 czerwca 2020, 18:39

@Borgos: Tak i przez to mam zaniżoną ocenę z zachowania u tego gnoja, ponieważ moja średnia w większości przypadków wynosi ~0.05 (maks. ~0,1) od klasy.

Avatar NotAwpMaster

26 czerwca 2020, 18:42

@Avcio01: Masz przewalone przez to u mnie wychowawca pytał się jaką ocene chcemy i mówił co mamy zrobić żeby ją mieć wszyscy mieli 6 z zachowania na koniec

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2020, 18:29

Nie rel bo nie zdałem

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2020, 16:46

Z czego to?

Avatar UZMAjejownik

23 czerwca 2020, 16:47

Overlord, gorąco polecam

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2020, 16:49

@UZMAjejownik: Wiedziałem, że skądś to kojarzę. Tez polecam

Avatar polak922

26 czerwca 2020, 18:03

No i zajebiście
też polecam

Avatar GigannPlus

26 czerwca 2020, 17:57

Ja dostałem

Wiem chwale się

Avatar Drag_on

Edytowano - 23 czerwca 2020, 16:44

Ja miałem 4,64 więc peszek

Avatar MatjeGg21

26 czerwca 2020, 17:12

@Drag_on: tak samo

Avatar Sergiusz1234

23 czerwca 2020, 16:40

Mnie nawet pochwalono

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

Szybki jak błyskawica

To musiało być męczące

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

A, okej

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka