Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Predator_PL

19 grudnia 2016, 19:36

Ten uczuć kiedy grasz na weteranie w stare CoD WaW i już 10 raz pod rząd rzucają ci granat pod nogi ;-;

Avatar WaluigiLuncher

11 września 2015, 18:46

Opowieść o mnie. XD

Avatar Kivera

23 maja 2015, 13:11

Mam podobnie.
Uwielbiam FNAF ale wieczorem się go boję.

Avatar Natan0700

30 maja 2015, 16:07

@Kivera: Ja tak samo ;-; Jesteś chłopakiem czy dziewczyną? 🗿🗿🗿

Avatar Kivera

30 maja 2015, 21:14

@Natan0700: Dziewczyną

Avatar Natan0700

31 maja 2015, 15:12

@Kivera: Aha... Zaprosił do znaj ☺ 🚻. 🗿🗿🗿

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2014, 13:35

Mam tak :D

Avatar Wojtinio

6 listopada 2013, 18:57

gdyby nie było tak trudne to nie czerpalibyśmy tyle emocji z grania, nieprawdaż?

Avatar
Konto usunięte

7 listopada 2013, 15:19

@Wojtinio: PFF dzisiejsze gry trudne . nieskończoność żyć , resp hp po chwili idiotyzm wrogów . ty to nazywasz trudne

Avatar Wojtinio

7 listopada 2013, 15:44

jak się ma na myśli jakieś CS'y to tak jest ja gram w prawdziwe gry a nie szajs dla dzieci i cziterów

Avatar Lolxdv

14 listopada 2013, 18:39

A ktoś powiedział że to nowa gra?

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2013, 14:11

@Lolxdv: ekhem xbox

Avatar Lolxdv

16 listopada 2013, 03:31

Wiesz na Xboxa 360 został wydany Wolfenstein 3D.

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2013, 13:02

@Lolxdv: Zwracam honor

Avatar marchewa221

3 lipca 2014, 20:44

dark souls 2 i tą gre ku*wa łatwą nazywasz?

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2014, 11:01

@marchewa221: dark souls to wyjątek

Avatar marchewa221

15 lipca 2014, 13:20

wiedźmin 2 też? bo większość graczy podobno prologu nie mogło przejść

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2014, 23:21

@marchewa221: ha serio ja na mrocznym próbowałem i nie dałem rady ale trudny przeszłem cały

Avatar AdiXiks

24 grudnia 2013, 22:27

Ohh... Ten mortal kombat

Avatar Paulius

6 listopada 2013, 21:52

DIVINITY 2 EGO DRACONIS?

Avatar bylejakbylegdzie

6 listopada 2013, 20:04

widać że multiplayer bo dzisiejsze singleplayer w grach to małe wyzwanie

Avatar Marvos

6 listopada 2013, 18:53

True.

Avatar Terminus223

6 listopada 2013, 18:33

Ja też tak mam szczególnie w sr2 pościgi z tym modelem jazdy to porażka

Avatar Hank1212

6 listopada 2013, 18:29

To takie tró xd

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 listopada 2013, 18:28

Czasem trzeba ochłonąć.Mnie też czasem wku*rwia,gdy ktoś zabije 3 razy z rzędu jako pierwszego,a ja muszę czekać 4 minuty do następnej rundy.Z drugiej jednak strony,zawsze chcę się poprawić wyniki :)

Avatar volf360

6 listopada 2013, 18:02

Ja tak mam XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

Totalnie

Nie są aż takie pyszne

Jeszcze jak

Frustrujące

No to posłuchane

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka