Wiele postaci czeka taki los
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
Nieuczciwa ocena
Co za przypadek
Ostry ten sędzia
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 września 2021, 18:56
@KontoUsunięte: W Młodych Tytanach była w ostatnim odcinku i była trochę ważną postacią a w reebocie pojawia się z dupy i szpiegowała Tytanów wykorzystując bestie i jest strącona przez Reaven do wymiaru do którego wywalają śmieci. Później pojawia się tylko w odcinku o walentynkach i babska impreza i prawie nigdy więcej w reebocie jej nie widzimy.
Odpisz
26 czerwca 2020, 20:33
Boże z dużej litery...
Odpisz
26 czerwca 2020, 20:41
@Baturaj: No i
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2020, 20:43
@WHEEY: No tyle. Zasady polskiej ortografii. Wielu ludzi błędnie myśli, że skoro nie wierzy, to mogą pisać o monoteistycznym Bogu "bóg" z małej litery. Ale wtedy popełniają błąd ortograficzny, bo monoteistycznego Boga pisze się wielką literą.
Odpisz
26 czerwca 2020, 20:45
@Baturaj: aha
Odpisz
26 czerwca 2020, 20:47
@WHEEY: Przepraszam, jeśli to było zbyt sztywne.
Odpisz
26 czerwca 2020, 22:51
@Baturaj: Ty mówisz o chrześcijańskim Bożu, natomiast bogowie w ogólnym sensie boga jako istoty wyższej wtedy można powiedzieć o boże
Ale tu juz w sumie jest kombinowane.
Odpisz
4 lipca 2020, 23:55
@Baturaj: Wybacz ziomek nie chciałam cię obrazić jestem wierząca ale najzwyklej w świecie się śpieszyłam
Odpisz
5 lipca 2020, 02:40
@paugor9: Nikogo nie obraziłaś poza ortografią ;)
Odpisz
5 lipca 2020, 19:22
@Baturaj: I po co ten jad?
Odpisz
6 lipca 2020, 14:32
@paugor9: Po co co?
Jaki jad?
Odpisz
6 lipca 2020, 18:59
@Baturaj: nie nie nic
Odpisz
6 lipca 2020, 20:14
@paugor9: Em... no ok :)
Odpisz
30 czerwca 2020, 22:04
A potem zrobimy z ciebie rule 34 :)
Odpisz
4 lipca 2020, 23:55
@Jakut484: +1
Odpisz
26 czerwca 2020, 20:22
wgl ja nie ogarnąłem o co chodzi w tamtej scenie xD
Jaki jest mój cel?
- Przyniosłeś masło
- O mój boże
że, co? jest teraz robotem bez celu?
przepraszam za moją głupotę.
Odpisz
26 czerwca 2020, 20:45
@xHaroTM: No chodzi o to, że został stworzony robot ze sztuczną inteligencją zdolną do samoświadomości, a wykorzystany został do przyniesienia masła - i nic więcej.
Odpisz
26 czerwca 2020, 20:17
Nie wiem, ale ta fabuła przypomina mi wątki większosci postaci pobocznych w fanfikach na Wattpadzie.
Z dupy sobie jest, chwile coś udaję, że robi, w skrócie żyje żywotem NPC i nagle znika, bo
A) t/i zmienił/a szkołę
B) została zabita
C) autoreczka zapomniała ją dodawać i tak jakoś zostało.
Odpisz
26 czerwca 2020, 20:04
Czemu dzisiaj większość kreskówek musi mieć wieloodcinkowe fabuły.
Odpisz
26 czerwca 2020, 12:39
Widzę , że boży zajął się tytułem
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2020, 21:28
There is another one
Odpisz
25 czerwca 2020, 16:15
Jak Night (chyba tak się nazywał) z bnha
Odpisz
25 czerwca 2020, 20:35
Akurat ten typ miał coś do roboty ale trochu się zgadzam
Odpisz
25 czerwca 2020, 18:53
Terra z młodych Tytanów
Odpisz
25 czerwca 2020, 20:35
tak
Odpisz
25 czerwca 2020, 16:21
Małowymagający odbiorcy, to i fabuła taka jest
Odpisz
25 czerwca 2020, 16:17
Carne był jak
Odpisz
25 czerwca 2020, 16:09
Albo w grze
Odpisz