Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 grudnia 2025, 23:43
Odpisz
27 czerwca 2020, 10:56
To jest komentarz😁. Komentarz ma 0 zielonych. Każde zielone to jedno zielone ile zielonych uda nam się uzbierać?😎
Odpisz
23 marca 2021, 14:38
@Orzechowy: Edit: Już osiem zielonych!!!!! Jesteście kochani!!!!!!!!
Odpisz
28 czerwca 2020, 16:27
mam jedzonko ! 🍕🍔🍟🌭🍿🥓🥞🧇🧀🥗🍖🍗🍠🥟🥟🥠🌮🥪🥫🌯🥡🍤🍣🍚🍘🍮🍡🍬🍬🥂🍻🍻🍁🌲🌸🍅🍓🍒🍑🍐🍏🍌
Odpisz
27 czerwca 2020, 11:32
Rozdaję frytki jeden lajk to jedne frytki 🍟🍟🍟
Odpisz
27 czerwca 2020, 11:36
a teraz dawaj frytki
Odpisz
27 czerwca 2020, 15:17
@Przemek572: proszee 🍟😁😁
Odpisz
27 czerwca 2020, 13:32
Vito i Bella to banda debili niech ŻYJĘ REWOLUCJA!!!!!!!111!!!!!!11
Odpisz
27 czerwca 2020, 12:51
Właśnie oglądam vito i belle z moim młodszym bratem i całkiem niezłe
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2020, 10:53
D
DE
DESP
DESP4
DESP4C
DESP4CI
DESP4CIT
DESP4CITO
DESP4CIT
DESP4CI
DESP4C
DESP4
DESP
DES
DE
D
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2020, 10:50
Ach to były czasy..... Pamiętam jak kiedyś na wycieczce szkolnej śmiałem się z tego mema..... To jeden z niewielu dzisiejszych memów które są naprawde fajne a nie jak dziś same badziewie bez sensu.....Dzisiaj nie ma tego co kiedyś....Rocznik x pozdrawia
Odpisz
27 czerwca 2020, 10:46
Kto ogląda w 2020 daje zielone😊😂🤣😍😒😁🙌👍
Odpisz
27 czerwca 2020, 09:46
Cóż czasami komentarze zależą od YouTubera.
Na przykład takie całkiem fajne komy można znaleźć na filmikach PewDiePie:
Odpisz
27 czerwca 2020, 07:44
W ogóle to z innej beczki. Nienawidzę gdy ktoś ma podobny nick do lubianego przeze mnie youtubera wyszukuje „Wito”, i pojawia się ten rak!
Odpisz
26 czerwca 2020, 00:02
siema kto słucha w trakcie kwarantanny???
omg dzięki za tyle like to mój rekord 😄😁😆😆😆😆😁😍😍😍❤️❤️❤️❤️
Odpisz
26 czerwca 2020, 10:26
@Desuv: nie jesteś stąd prawda
Odpisz
26 czerwca 2020, 10:34
@ziemniaczki_j1234e: nie
Odpisz
26 czerwca 2020, 10:34
@Desuv: aha
Odpisz
26 czerwca 2020, 23:48
@ziemniaczki_j1234e: a ty jestes stad czy nie
Odpisz
27 czerwca 2020, 01:16
@ziemniaczki_j1234e: A ty nie umiesz w sarkazm, prawda?
Odpisz
27 czerwca 2020, 06:13
@Saurfang: jestem
Odpisz
26 czerwca 2020, 23:18
Pierwszy
Odpisz
26 czerwca 2020, 22:59
Zedytowałem ten komentarz przez co niewiecie skąd mam tyle likeów
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2020, 21:21
...... jest moim ulubionym jutuberem kto też tak uważa daje like 🔥👌🥴
Edit : OMG dzięki za tyle likeów kocham was 🥰🥰😍😍❤️❤️❤️❤️♥️♥️♥️
Edit 2 : OMG dwa like dziękuję wam jesteście najlepsi ♥️♥️♥️❤️😍😍🥰🥰💞💞💕💕💞😘😘😘😘😘😍😍😍😍🥰🥰🥰
Edit 3 : o Boże już trzy like nie wiem co powiedzieć 🥰😍😍♥️😘❤️😘❤️💕💞❤️💞♥️♥️💞😍❤️❤️🥰❤️😍🥰🥰🥰🥰😍😍😘😘😘💞💞💞💞❤️❤️❤️❤️ kocham was
Edit 4 ocholera już cztery like jesteście najlepsi dziękuję wam ❤️💞💞🥰😘💕😍💕🥰♥️😀😀😀😃😄😁😄😃😃😚😚😚😚😚😚😆😆😆😆😆😆😆😆💞💞❤️❤️♥️🥰💕💕💕
Edit 5 olmajgad już 5 to jest mój rekord życiowy jesteście najlepsi na świecie 💕😃🥰😃♥️😚❤️😃❤️😚♥️😆♥️😆😆🥰😆🥰😚♥️😚😋😛😋😋😛😛😛😛😛🤯🤯🙈♥️♥️❤️❤️💝💝💝💯💯💯💯
Edit 6 ja nie wiem co powiedzieć nigdy nie miałem tyle likeów jesteście najlepsi wy i ..... Kocham was wszystkich 💯💯💝💝❤️♥️♥️🙈🙈🙈🙈🙈🤯🤯🤯😛😋😋😋😚😚😚💯🥰🥰😆😃💕💕😄😄😁😀😍😍😘👌👌👌👌🔥🔥🔥🔥👊👊👊👍👍👍👍👍
Edit 7 oemgie już 8 lajków bijemy tutaj rekulord światowy 😍😍❤️😒🌸🌹😏😄🌺😄😊🌹😀🌺😛🥴💯😃🙈🙈😛🥴😛🤣🌸🙌🥀💪😂😃😅😄😂😁😍😚😊😗😙😘
Edit 8 oboze ja jestem jakąś gwiazdom jutoba że tyle like czy co dziękuję wam 🇵🇱💚♥️😗🌸💙😚❤️😂🖤🖤💜♥️🧡💛😀😅😃😂😆😍🥰😚😊💞💓💕💗💌💖❣️💞💯💋💋💯💔💝
Odpisz
26 czerwca 2020, 21:01
@Gateusz: Ooo te edity psują komentarze
Odpisz
26 czerwca 2020, 22:34
@Gateusz: sory że ci zepsułem liczbę 6️⃣9️⃣ ale poprostu nie zauważyłem tej liczby a kpmentaż mi się spodobał
Odpisz