Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Oldjedai

26 czerwca 2020, 10:01

Proszę o szablon

Avatar OstatniSith2005

30 czerwca 2020, 18:38

Avatar Oldjedai

30 czerwca 2020, 18:41

@OstatniSith2005: Merci very dużo

Avatar polandszczalka

26 czerwca 2020, 09:58

Z tym niewoleniem w tytule to bym polemizował trochę

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2020, 10:40

Avatar Anonim7362616

26 czerwca 2020, 10:59

@polandszczalka: to co według ciebie przez te 123 lata nam robili?

Avatar pm888

Edytowano - 30 czerwca 2020, 18:23

@Anonim7362616: Okupacja a niewola to dwie różne rzeczy. W Austrii Polacy mieli na przykład sporą autonomię, a mimo germanizacji i rusyfikacji nasi przodkowie mieli na przykład obywatelstwa i nie byli uciskani za samo bycie. Nie chce też zostać odebrany jako osoba broniąca zaborów i chętnie wezmę udział w dyskusji.

Avatar xXkuba22Xx

Edytowano - 30 czerwca 2020, 23:22

@pm888: to nie była okupacja. okupacja to "czasowe zajęcie przez siły zbrojne państwa prowadzącego wojnę całości lub części terytorium państwa nieprzyjacielskiego i tymczasowe wprowadzenie tam swojej władzy." To była likwidacja państwa i wcielenie jego terytorium do innych państw. Ale niewola a zabory, to też dwie inne rzeczy.

Avatar pm888

30 czerwca 2020, 23:23

@xXkuba22Xx: Oj rzeczywiście głupio się przyznać ale wyleciało mi to z głowy. Dzięki za poprawienie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nie są aż takie pyszne

Były nóżki, nie ma nóżek

To będzie bolało

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka