Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To by wystarczyło
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To musiało być męczące
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 26 czerwca 2020, 21:01
Tylko 146? U mnie dochodzą jeszcze informacje z tablicy. To jakieś 1500 zdjęć
Odpisz
3 lutego 2021, 09:01
@starmagedon: o kuźwa
Odpisz
3 lutego 2021, 09:02
@Slayer6: Tak to właśnie jest w technikum.
Odpisz
29 czerwca 2020, 12:55
Totalnie o tym zapomniałam, dzięki za przypomnienie
Odpisz
3 lipca 2020, 10:44
@ZyjeSobieZyje:
Odpisz
30 czerwca 2020, 12:50
Ja mam tysiąc. Biedny telefon
Odpisz
26 czerwca 2020, 21:02
Ja usuwałem odrazu po wysłaniu
Odpisz
29 czerwca 2020, 12:09
@polski_skoczek: Lepiej tak tego nie rób bo jak ci nie Wyślę Czy coś to tracisz notatkę...
Odpisz
29 czerwca 2020, 12:11
@Sernikzrodzynkami: wiem
2 jedynki już tak dostałem
Odpisz
30 czerwca 2020, 08:57
@Sernikzrodzynkami: ale czasem nie robiło się zdjęcia zeszytu? Chyba to tam nie znikło
Odpisz
26 czerwca 2020, 21:48
Co ty tam wiesz?
Odpisz
29 czerwca 2020, 13:41
@Daniello55: o ku*wa ile ty tam nie zaglądałeś
Odpisz
29 czerwca 2020, 22:25
@drzewko_kokosowe1: mama mnie wyręczała w tym nawet jak nie chciałem więc nie zaglądałem :/
Odpisz
29 czerwca 2020, 14:01
No tak, zapomniałem o tym
Odpisz
29 czerwca 2020, 13:12
A i tak sporo usnęłam wcześniej
Odpisz
29 czerwca 2020, 12:18
Ja też tak mam,w mojej klasie jestem główną dostarczycielką pracy domowej, więc miałam cały telefon tym zapchany
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2020, 22:13
Huh... Ja miałem przez 5 lat w galerii do tej pory jakieś nieprzepisane prace domowe i inne notatki.
Odpisz
26 czerwca 2020, 22:03
Ja jak wysyłałam zadania nauczyciela w takiej formie to mi jedynki dali
Odpisz
26 czerwca 2020, 21:15
I można odinstalować te je**ne teamsy
Odpisz
26 czerwca 2020, 21:18
@Filip8975: wczoraj to zrobiłem
Odpisz
26 czerwca 2020, 21:19
ja za chwilę
Odpisz
26 czerwca 2020, 21:22
@Filip8975: meh ja timsy mam na lapku od zawsze
Odpisz
26 czerwca 2020, 21:14
Gone reduced to atoms
Odpisz
26 czerwca 2020, 21:07
ja dzisiaj usunąłem 700 zdjęć z czego 300 to notatki
Odpisz