Hmm no chyba nie wszystko jest takie złe od początku w Disney'u, bo np Król lew, Bambi, Mój brat niedźwiedź i ogólnie większość produkcji ze zwierzęcymi bohaterami nie ma obszernego wątku miłosnego. Poza tym w większości tylko naciągane części drugie mają romanse (Mulan 2, Mój brat niedźwiedź 2, Bambi 2 czy Król lew 2)
Ale też przygoda i muzyka.
Btw jak nie oglądaliście Great Mouse Detective to gorąco polecam, też disneya ale mało się o tym filmie mówi a postacie są genialne
Nie zgadzam się. Disney, choc kojarzony z seria o księżniczkach tworzy też od dawna wiele innych animacji (zwłaszcza doceńmy te w których swoje 3 grosze dorzucił pixar). A nawet te bajeczki o księżniczkach (poza 3, 4 pierwszymi) nie są takim bezsensownym romansidłem i mogą uczyć wielu innych mądrych rzeczy. Sama pamiętam, że jako dziecko zaczęłam czytać książki sama z siebie bo uwielbiałam Bellę, a kiedy musiałam się zmotywować to słuchałam piosenek z Mulan. Disney jest najbardziej kojarzony z tą je**ną śnieżką, śpiąca i kopciuchem, ale to nie są najbardziej lubiane i wartościowe filmy tej wytwórni pod względem oceny fabuły.
@MsCrazyAlex: Mimo wszytko wiele lat się tego trzymał
A animacje odbiegające od reszty nie zdobywały tyle pieniędzy przez co też zanikały przy tych "Popularniejszych" animacjach
Komentarze
Odśwież1 lipca 2020, 11:24
Hmm no chyba nie wszystko jest takie złe od początku w Disney'u, bo np Król lew, Bambi, Mój brat niedźwiedź i ogólnie większość produkcji ze zwierzęcymi bohaterami nie ma obszernego wątku miłosnego. Poza tym w większości tylko naciągane części drugie mają romanse (Mulan 2, Mój brat niedźwiedź 2, Bambi 2 czy Król lew 2)
Odpisz
1 lipca 2020, 13:34
@Rddxrete: Akurat
"Król lew" ma wątek miłosny
Halo
Scena przy piosence "Miłość rośnie wokół nas"
Odpisz
1 lipca 2020, 15:59
@Gryficowa: chodzi mi o to, że w tych bajkach Disneya romans nie gra głównej roli ale jest jedynie wątkiem pobocznym.
Odpisz
1 lipca 2020, 17:33
@Rddxrete: A
To racja
Odpisz
27 czerwca 2020, 12:37
Teraz przynajmniej jest lepiej
Odpisz
1 lipca 2020, 13:36
@paugor9: Zgadzam się
Ale początki tej wytwórni to koszmar
Niby dała nam "Myszkę Miki", ale stworzyło też "Śnieżkę" (Od niej się zaczęło)
Odpisz
1 lipca 2020, 10:47
Ale też przygoda i muzyka.
Btw jak nie oglądaliście Great Mouse Detective to gorąco polecam, też disneya ale mało się o tym filmie mówi a postacie są genialne
Odpisz
1 lipca 2020, 13:34
@NightFox: Znam
Ale chodzi mi, że Disney jest najbardziej znany z animacji ala księżniczki
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2020, 12:58
Nie zgadzam się. Disney, choc kojarzony z seria o księżniczkach tworzy też od dawna wiele innych animacji (zwłaszcza doceńmy te w których swoje 3 grosze dorzucił pixar). A nawet te bajeczki o księżniczkach (poza 3, 4 pierwszymi) nie są takim bezsensownym romansidłem i mogą uczyć wielu innych mądrych rzeczy. Sama pamiętam, że jako dziecko zaczęłam czytać książki sama z siebie bo uwielbiałam Bellę, a kiedy musiałam się zmotywować to słuchałam piosenek z Mulan. Disney jest najbardziej kojarzony z tą je**ną śnieżką, śpiąca i kopciuchem, ale to nie są najbardziej lubiane i wartościowe filmy tej wytwórni pod względem oceny fabuły.
Odpisz
1 lipca 2020, 13:33
@MsCrazyAlex: Mimo wszytko wiele lat się tego trzymał
A animacje odbiegające od reszty nie zdobywały tyle pieniędzy przez co też zanikały przy tych "Popularniejszych" animacjach
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2020, 13:20
A Król Lew ? Zwierzogród ? Ralph Demolka ? I wiele wiele więcej Animacji które nie polegają tylko Na tym schemacie.
Odpisz
27 czerwca 2020, 17:05
@Sernikzrodzynkami: a ta mała taka chyba była księżniczką jakąś
Odpisz
27 czerwca 2020, 17:10
@Przemek572: Ale to się okazało pod Koniec i jest to mało ważne Dla
fabuły.
Odpisz
27 czerwca 2020, 16:56
Romanse są istotne, ale przyjaźń to potęga
Odpisz