Chcą nam odebrać wolność!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
Nigdy na to nie wpadną
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Co za przypadek
Pozdrawiam świetliki
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 marca 2022, 15:54
Ona jest goła XD
Odpisz
28 czerwca 2020, 14:37
Za każdym razem zastanawiam się, dlaczego ona jest w samym staniku? Zwłaszcza, że rozmawia z synem...
Odpisz
28 czerwca 2020, 15:17
Może go lubi?
Odpisz
28 czerwca 2020, 17:02
@przemek1ni: I dlatego paraduje przed nim z gołą psiochą?
Odpisz
28 czerwca 2020, 17:16
Nie szanujesz wartości rodzinnych
Odpisz
28 czerwca 2020, 17:18
@przemek1ni: ...
Odpisz
1 lipca 2020, 08:26
zawsze, zawsze się znajdzie jakiś dzban co powie
Eee ale ona jest goła dupa
Ta
W ch*j
Slyszales kiedys o strojach jednoczęściowych?
Odpisz
1 lipca 2020, 08:56
Ja dopiero teraz zobaczyłem, że ma stanik
Odpisz
1 lipca 2020, 09:55
@Yoda_MLG: No, a co z wystającym pępkiem?
Odpisz
1 lipca 2020, 10:32
To bardzo obcisły strój jednoczęściowy.
Odpisz
1 lipca 2020, 10:46
hmmm, chyba nigdy nie widzialem aby pępek komus bylo widac gdy jest w ch*j fit i ma bardzo obcisla bluzke
Nigdy
Odpisz
1 lipca 2020, 11:13
@Yoda_MLG: Dobrze, że pokazujesz kolejny narysowany obrazek, a nie faktyczne zdjęcie...
Odpisz
1 lipca 2020, 11:16
No w końcu na szablonie pani też jest narysowana, więc przykład dobry
Odpisz
1 lipca 2020, 15:03
@Yoda_MLG: a kiedy ja się kłóciłam o to czy ma spodnie czy bez majtek chodzi, to stwierdzili że nie ma majtek tylko to pończochy na dole i ch*j
Odpisz
1 lipca 2020, 15:05
@kroljanjulian: napewno ich nie ma
Po co miała by je nosić?
Opinie napalonych nastolatkow wiedzą najlepiej
Odpisz
1 lipca 2020, 18:53
@Yoda_MLG: Nie szanujesz wartości rodzinnych
Odpisz
1 lipca 2020, 18:53
@przemek1ni: nigdy takich nie miałem
Odpisz
1 lipca 2020, 18:54
@Yoda_MLG: Czemu nigdy takich nie miałeś?
Odpisz
1 lipca 2020, 20:37
ale ty wiesz, że niektórzy mają wystające pępki, nie wklęsłe? Poza tym jak jakaś laska jest odpowiednio thicc to oprócz pępka ma wokół niego lekko wklęsły brzuch
Odpisz
1 lipca 2020, 23:11
@Mr_Quicky: Ale tu jest przedstawiony wklęsły pępek, co widać poprzez sposób jego narysowania, chociaż wywołanie takiego efektu na ubraniu jest możliwe i raczej proste. Wystarczy założyć coś ciasnego lub zmoczyć własne ciuchy, które będą kształtować się wraz z kształtem człowieka. Poprzez wodę i jej właściwości ubranie przylepia się do każdej możliwej bliskiej części ciała, więc również odzienie może się przylepić do pępka lub w jego głąb przez co będzie widoczny (choć jest to kwestia przypadkowa, bądź wywołana przez nasz wkład). Obcisłe ubrania natomiast zachowują się jak przedmioty w próżni, bez dopływu powietrza kurczą się jak to najbardziej możliwe i przylegają do najbliższej powierzchni (również wgłąb pępka).
Odpisz
1 lipca 2020, 10:32
Można szlaban?
Odpisz
1 lipca 2020, 10:45
Masz szlaban na komputer.
Odpisz
1 lipca 2020, 16:01
@Przemek572: O nie xD
chciałam szablon
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2020, 16:50
to nic nie zmienia, nie wyciągnęłaś kurczaka z zamrażarki
A szablon może znajdę, to tylko tysiące pobranych z jeja.
Odpisz
1 lipca 2020, 16:56
dobra sam zrobiłem
Odpisz
1 lipca 2020, 17:00
@Przemek572: Dziękuję Ci, dobry jejaq
Odpisz
28 czerwca 2020, 12:29
I tak lepsze od komarów
Odpisz
28 czerwca 2020, 12:32
prawda. Muchy tylko irytują, komary nie dość, że irytują, to jeszcze wysysają twoją krew
Odpisz
28 czerwca 2020, 12:33
@SongMan: Ale tylko baby, więc stonks
Odpisz
28 czerwca 2020, 12:34
Wystarczy mieć kota i wszystkie są złapane, nim się je zauważy
Odpisz
28 czerwca 2020, 12:52
@SongMan: słuchaj jak cię uje*ie komar i on zostanie schibernowany w żywicy i jakiś przyszły lud cię sklonuje to będzie fajnie ale jest 1 minus
Ci ludzie się bardzo zawiodą
Odpisz
28 czerwca 2020, 12:58
@DeMajkel: ja mam ale nie zawsze mu sie chce xD
Odpisz
28 czerwca 2020, 16:12
@Sniegstopnialy6: nie, dlatego, że komar żywi się krwią. Podczas trawienia krwi materiał genetyczny przepada
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2020, 10:51
@SongMan: Trzeba go wsadzić do tej żywicy zanim zdąży strawić krew. A najlepiej wywieźć go na Syberię i zakopać w wiecznej zmarzlinie. Może kiedyś to znajdą...
Odpisz
1 lipca 2020, 08:11
Mi latają po całym domu. Nawet nie można jedzenia zrobić, bo tylko chodzą po tym i wycierają się. Albo siedzę se normalnie, a tu 50 much lata i tylko bzyyyyyyy. Mam moskitiery na oknach, i to coś daje, ale zawsze ktoś musi otwierać te drzwi i wlatują. No ale chociaż wybijam je packą. I tak codziennie, aż do jesieni.
Odpisz
29 czerwca 2020, 17:05
Muchy
Odpisz
28 czerwca 2020, 14:35
Ej czemu ona jest taka thicc
Odpisz