Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie idź!
Nie są aż takie pyszne
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 maja 2025, 18:13
Aa ja nie mam tego problemu xd
Odpisz
30 czerwca 2020, 22:35
Eeee wydaje mi się, że byo, ale ni mam linka więc nie jestem pewien
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2020, 22:20
wybieram e) I committed several war crimes in former Yugoslavia
Odpisz
30 czerwca 2020, 20:36
Zawsze jak widzę maybe to przypomina mi się Mabel z GF
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:57
Odpisz
30 czerwca 2020, 19:41
@Sarasya: ja to słyszę z obrazka
Odpisz
30 czerwca 2020, 20:13
@DianaJulia: I nie tylko ty
Odpisz
30 czerwca 2020, 19:39
Wybieram opcję b)
____ I'm No gay
Odpisz
1 lipca 2020, 10:41
jak już to "I'm not"
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:44
Ale maybe nie daje 100% pewności
Odpisz
28 czerwca 2020, 12:00
To ma sens, nie jest się pewnym
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:49
-leave blank- I'm gay brzmi jak niedorozwinięty shitpost
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:42
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:40
Wystarczy zamazać słowo "gay".
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:38
po polsku też by zadziałałałłąłąłąłąłąąąląłałąłóoo
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:41
@gvcxzxcxfg: nie
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2020, 11:43
@Anonim7362616: jak to
______jestem gejem
a) tak
b) nie
c) może
d) nic nie wpisuj
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:43
@gvcxzxcxfg: __ Jestem gejem
a) Tak
b) Nie
c) Może
d) -zostaw puste-
Nie zadziała
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:44
@Anonim7362616: widzisz tam gdzieś przecinek? Więc w polskim to by wyglądało mniej więcej tak
_____ jestem gejem
a) tak
b) nie
c) może
d) [zostawić puste]
Gdyby tam był przecinek to ok ale tak to zawsze osoba może wybrać po prostu "nie"
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:45
@Superkometa: kurde blaszka o minute
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:45
@Anonim7362616: a to przerpaszam jakos nie ogarnołem
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:46
@gvcxzxcxfg: o jezu ile osób
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:46
@gvcxzxcxfg: nie szkodzi
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:48
@gvcxzxcxfg: i nie usune komentarza bo po pierwsze chyba sie nie da a po trugie poprostu sie pomylilem i tyle
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:59
@gvcxzxcxfg: dobra przecież nic się nie stało, spokojnie, a i tak nie da się usunąć koma jak ktoś na niego odpowie
Odpisz
28 czerwca 2020, 12:05
@Anonim7362616: jetsem spokojny tylko pisze żeby nikt mi tu nie pisaj=ł rzeczy typu "zabbij sie" albo "usuń konto" bo to jusz moje 6 konto i na nim tez mnie raczej nikt nie lubi
Odpisz
28 czerwca 2020, 12:07
@gvcxzxcxfg: tak btw ile masz lat
Odpisz
28 czerwca 2020, 12:31
@gvcxzxcxfg: gdzie mieszkasz? spotkamy się?
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2020, 12:38
w sensie bo on pisze jakby miał 11 lat po prostu, a wole wiedzieć z kim rozmawiam, bo nie chce po prostu rozmawiać z kolejnym dzieckiem, które nic nie rozumie
Odpisz
28 czerwca 2020, 13:16
@Anonim7362616: jeste dziecko 12
Odpisz
28 czerwca 2020, 13:34
@gvcxzxcxfg: No ogólnie to nie usuwaj konta jak komuś coś się nie podoba, bo po co? To jest serio błahy powód, "że ciebie tutaj też nie lubią", no i co z tego? Nie każdy musi ciebie lubieć, tak samo jak ty nie musisz lubić wszystkich. A masz napewno więcej zachodu z zakładaniem nowych kont niż z radzeniem sobie z opinią innych
Odpisz
28 czerwca 2020, 13:36
@gvcxzxcxfg: plus jeja to też nie jest miejsce do szukania przyjaciół, a jeśli chcesz być "fejmem" to radze ci poczekać, aż nwm będziesz w pełni świadomy swoich działań
Odpisz
28 czerwca 2020, 13:36
@Anonim7362616: wow mondre
Odpisz
28 czerwca 2020, 13:37
@gvcxzxcxfg: czy ja wiem? To po prostu moja opinia na ten temat
Odpisz
30 czerwca 2020, 20:01
@Anonim7362616: można zrobić jeszcze:
___ jestem gejem
A) Tak
B) Nie,
C) Moze
B) -puste-
Odpisz