Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar WampirZZielonki

28 czerwca 2020, 22:48

Nie specjalnie mi się to podoba, ale z tym faszyzmem to przesada.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (31)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (31)
Avatar nazyk

29 czerwca 2020, 19:11

@Majnix: już lecę

Avatar HerrGrievous

29 czerwca 2020, 20:32

ONR Falanga jedyną właściwą partią

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2020, 01:02

A co jeśli jakaś dziewczyna głosowała na Biedronia ale nie jest alternatywką czy słucha k-popu? :v

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Yoda_MLG

29 czerwca 2020, 18:24

@Majnix: a czemu złe jest to że ze względu na x ktos na kogos głosuje? Jakby to też jest normalny sposób zdobywania głosów
A w polsce jest brak wiedzy o tym jacy są ludzie innej orientacji czy transseksualni

Avatar Majnix

29 czerwca 2020, 19:09

@Yoda_MLG: A czy ja mówię, że to źle, że głosują bo LGBT? Grunt działania partii to wyróżniający program wyborczy. Biedroń gadał o LGBT, ale przyszedł Trzaskowski i odebrał mu wyborców. A Bosak gadał o podatkach i jego wyborcy nie mieli mocniejszej alternatywy.

Avatar dustin2001

29 czerwca 2020, 17:41

Za 5 lat będzie więcej!
I oby tak dalej.

Avatar TheExpertt

29 czerwca 2020, 00:06

Ja się nie spodziewałem, że 7% będzie miał

Avatar Majnix

29 czerwca 2020, 00:28

@TheExpertt: A ja, że będzie mieć na serio większe poparcie od Biedronia.

Avatar Nanook

29 czerwca 2020, 08:59

@Majnix: To było akurat wiadome. Biedroń był tak beznadziejnym kandydatem i pod względem prezencji i pod względem poglądów (sprzeciw wobec energii atomowej), że bardzo duża część wyborców lewicy go olała. Nawet ja, wierny wyborca Razem zagłosowałem nie na Biedronia, a na Witkowskiego, bo był bliższy moim poglądom.

Avatar Ameron

29 czerwca 2020, 17:07

@Nanook: Zandberg by wszystkich zaorał.

Avatar
ZiemiaJestPlaska

28 czerwca 2020, 23:13

szkoda że miał chyba z 7 procent :(

Avatar Majnix

Edytowano - 28 czerwca 2020, 23:54

Biorąc pod uwagę, ze jest z konfederacji, Ruchu narodowego, zadaje się z Korwinem, przylepili mu łatkę faszysty i jest atakowany przez wielu ludzi to i tak osiągnął duży sukces.

Avatar
Sourcream

28 czerwca 2020, 23:34

Jakoś teraz kpopiar nie widzę, coś podejrzane, coś je**ie, ja wam mówię

Avatar Big_Chungus

28 czerwca 2020, 22:53

wczoraj odkrylem Kanye West - Wolves i naprawde fajne i nie wiem czemu mi sie to podoba bo sie nie spodziewalem ze mi sie to spodoba

Avatar bandit_the_drug_lord

28 czerwca 2020, 22:58

@Big_Chungus: najlepsza wersja jest ta bez niego

Avatar
Senedrom

28 czerwca 2020, 23:00

@Big_Chungus: Całkiem nieźle brzmi, szczególnie początek

Avatar Big_Chungus

28 czerwca 2020, 23:01

@bandit_the_drug_lord: mi sie podoba calosc ale nie jak napi**dalaja kijem w smietnik xdd

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2020, 22:51

Kpopiary idące zaspamować cingciongami komentarze ludzi z którymi się nie zgadzają

komentarz obrazkowy

Avatar KufelMleka

28 czerwca 2020, 22:48

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Były nóżki, nie ma nóżek

Fajnie że odpowiedzieli

Frustrujące

Dobrze czasem się oderwać

Ikony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka