Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niegrzeczny Oskarek
Dobrze czasem się oderwać
Chciał tylko pomóc
To by wystarczyło
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lipca 2020, 09:05
Czekaj ku*wa chwilę. Skoro to pod drzwiami Bosaka to czemu tam ku*wa mikrofon stoi
Do tego tak się nie trzyma pudełek, też jakiś pomnik z tyłu
Oni na tym zdjęciu klaszczą, ktoś te prezenty wkleił, ten Dudy ma inny cień niż reszta zdjęcia
Odpisz
2 lipca 2020, 09:41
@staszko: .
Odpisz
2 lipca 2020, 09:47
@staszko: Co
Odpisz
2 lipca 2020, 09:56
@staszko: A wiesz na czym polega mem?
Odpisz
2 lipca 2020, 09:56
@staszko: to był sarkazm czy coś?
Odpisz
2 lipca 2020, 10:04
@staszko: No właśnie:
-pod domem Bosaka raczej nie ma pomnika,
-obaj panowie niosą prezenty rodem z grafiki google (ujęcia tak idealne, że widać dwie ściany), a same pudełka nie zgadzają się cieniami z resztą,
-Pan Trzaskowski ,,trzyma" takie małe coś w dwóch rękach
Nie wiem, dlaczego kolega dostał tak dużo strzałek w dół za w sumie trafne spostrzeżenie. Ja wiem , że cały mem opiera się właśnie na tej przeróbce, bo inaczej to zwykłe zdjęcie dwóch polityków klaszczących pod pomnikiem, które normalnie nie doprowadza nas do rozpuku jelit.
Moim zdaniem kolega nie powinien być po prostu karcony za spostrzegawczość
Odpisz
2 lipca 2020, 10:07
@ByleCoXd: skoro wiesz na czym polega mem to uprzejmie Cię proszę o nie psucie innym zabawy
Odpisz
2 lipca 2020, 10:15
@a1b2c3d4: Dobra, dobra, po prostu wstawiłem się za kolegą, aby nie został "zwdółgłosowany". Jeśli nie wie o co chodzi, to sugeruję wyjaśnić mu co zrobił a nie leniwie dawać mu "czerwone". Screena dodałem do tego wszystkiego tylko aby uzasadnić zgodność z prawdą tego, z czym właśnie się zgodziłem.
Mam nadzieję, że zostałem zrozumiany. (?)
Odpisz
2 lipca 2020, 10:17
@ByleCoXd: ...i mam nadzieję, że nie dostanę pokarany za próbę pomocy koledze, który chyba nie do końca ogarnia
Odpisz
2 lipca 2020, 10:59
@staszko: rzeczywiście, zdjęcie wygląda na podróbkę, ale Bosak potwierdził że taka sytuacja miała miejsce na Twitterze
Odpisz
2 lipca 2020, 11:13
@Dr_Memologii_Stosowanej: Bosak potwierdził to w żartobliwy sposób, w artykule na koniec było napisane, że to nie prawda, to po prostu mem i Bosak postanowił podejść do tego w żartobliwy sposób
Odpisz
2 lipca 2020, 11:35
@staszko:
Odpisz
2 lipca 2020, 12:59
@staszko: co lurwa, czemu nagle jejaki zapominają czym jest ironia i tylko dlatego że ktoś jest mniej znany od razu dają wdółgłosy
a sorry, zapomniałam że jak ktoś ma przewagę czerwonych to nawet jak ma rację, trzeba go dobić
Odpisz
2 lipca 2020, 13:25
@staszko:
Odpisz
2 lipca 2020, 13:33
@kroljanjulian: czemu jejaki zapominają że to tylko jwbane strzałki i srają o to jakby to było nie wiadomo co
Odpisz
2 lipca 2020, 13:38
@xXkuba22Xx: bo jednak strzałki służą do wyrażania opinii, a jeśli wszyscy nagle mają złą opinię na temat sarkazmu no to coś jest nie tak
zwłaszcza że inni zazwyczaj dostają zielone przy ironii więc tym bardziej jest coś nie tak
Odpisz
2 lipca 2020, 14:11
@kroljanjulian: ale to nie był sarkazm, ani ironia. a jeśli był to bardzo ch*jowy
Odpisz
2 lipca 2020, 14:17
@xXkuba22Xx: to w takim razie pokaż mi jaki sarkazm jest dobry, bo jeśli już ktoś coś pisze sarkastycznie pod memami, to najczęściej w takim stylu
Odpisz
2 lipca 2020, 14:19
@kroljanjulian: dobry sarkazm, to taki, że od razu widać, że to sarkazm.
Odpisz
2 lipca 2020, 14:23
@xXkuba22Xx: w takim razie jeśli ty tu nie widzisz czysto, że to sarkazm, to może idź się na Aspergera zbadaj? Raczej wszyscy tutaj zauważyli sarkazm, a chodzi po prostu o co innego.
Odpisz
2 lipca 2020, 18:39
@kroljanjulian: no pewnie, że wszyscy zauważyli. widać to po strzałkach
Odpisz
2 lipca 2020, 18:40
@kroljanjulian: btw. to co napisałem to był sarkazm. widzisz różnice?
Odpisz
2 lipca 2020, 18:55
@xXkuba22Xx: Odnoszę wrażenie , że wszystkie komentarze pod moim (tym co ma 30 w dół) zaistniały tu tylko w celu aby... mnie dobić? Troszkę smutna sprawa, bo osobiście próbowałem jakby wspomóc kolegę (chociaż nie jestem tu od wczoraj i jakby mam w głowie, że taka zabawa w detektywa nie ma prawa skończyć się dobrze).
...
A tak w ogóle to trochę XD, bo sam jestem dumny z siebie , że tak długo umiałem pieprzyć tak poważną składnią w taki sposób, że w sumie nic z tego nie wynikło
Odpisz
2 lipca 2020, 18:59
@xXkuba22Xx: nie, nie widzę, w jednym i drugim od razu poznałam że to sarkazm
nie wiem, może jestem jakoś zbytnio przeczulona że od razu go poznaję "w przeciwieństwie do innych", skoro ja od razu się skapnęłam o co chodzi, a według Ciebie na pierwszy rzut oka tego nie widać
Odpisz
2 lipca 2020, 19:01
@ByleCoXd: ja tylko napisałem, że to są tylko głupie strzałki, a robicie z tego afere jakby to był koniec świata. Nigdy tego nie zrozumiem czemu jejaki tak poważnie podchodzą do tematu strzałek w dół. Przy wielu komentarzach z dużą liczba czerwonych widać jak ludzie się o to prują i obwiniają innych, że dają bezpodstawnie czy cos. Strzałki są po to żeby je dawać i jak ktoś napisał coś głupiego to będzie miał strzałki w dół, trzeba się z tym pogodzić, to nie jest mowa nienawiści, czy coś. co innego jak ktoś kogoś obraża w komentarzach.
Odpisz
2 lipca 2020, 19:04
@kroljanjulian: według 51 osób przynajmiej
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2020, 19:07
@xXkuba22Xx: strzałki są do dawania, a komentarze są do tego, żeby wyrazić to że nie rozumieją, za co są te strzałki. no i nie dla 51 osób, zazwyczaj jest tak jak mówiłam, 10% daje strzałki bo im się nie podoba, a reszta żeby dobić. i między innymi właśnie tak powstał rekord Gokubartesa
Odpisz
2 lipca 2020, 19:15
@kroljanjulian: mhm. statystyki mam rozumieć z IDZD - Instytut Danych z Dupy
Odpisz
2 lipca 2020, 19:21
@xXkuba22Xx: nigdzie nie powiedziałam że statystyki są z lEgItnEgO źrÓdłA, wzięłam po prostu na logikę i mentalność tutejszych ludzi
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2020, 20:16
@kroljanjulian: no właśnie. więc nie ma żadnych podstaw żeby sądzić, że tylko 10% ludzi daje strzałki w dół, bo faktycznie im się komentarz nie podoba. a przypadek gokubartesa jest wyjątkowy, bo jego komentarz ma najwięcej strzałek w dół.
Odpisz
2 lipca 2020, 20:50
@xXkuba22Xx: No wiem, wiem. Sprawa tak głupia, że nawet można było tej dyskusji nie zaczynać.
A tak swoją drogą to dałbym GokuBartes'owi wdółgłosik (prawie 1,5 h scrollowania), ale wyczerpałem limit opinii pod jednym memem- kobiety przy porodzie nie wiedzą co to ból
Odpisz
2 lipca 2020, 21:12
@xXkuba22Xx: przecież piszę, że jest podstawa, nawet jak nie te 90% to mniej, ale taka jest mentalność i tok myślenia jejaków, i nie tylko jejaków. Działa to też w drugą stronę. A przykład Gokubartesa jest akurat dobrym przykładem, bo tam też części osób się nie spodobało, a teraz ludzie lecą mu bezmyślnie dawać te strzałki w dół. Zapewne nie jedna osoba pomyślała "***a za długie", ale mimo wszystko dała mu czerwoną.
Odpisz
2 lipca 2020, 21:28
@kroljanjulian: jaka jest ta podstawa?
Odpisz
2 lipca 2020, 21:34
@xXkuba22Xx: Ciągle piszę, mentalność i logika jejaków. Tak od siebie dodam już niezależnie od tej dyskusji, że czasem dobrze jest komuś dać strzałkę w dół, ale dawanie ich cały czas, bez względu na własną opinię jest już głupie.
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2020, 00:35
@kroljanjulian: jaka jest podstawa tego, że sądzisz że taka jest mentalność i logika jejaków? przecież to tak jakbyś napisała, że twoim zdaniem 90% policjantów to rasiści, a sądzisz, że takie są statystyki bo taka jest mentalność policjantów...
Odpisz
3 lipca 2020, 00:42
@xXkuba22Xx: wystarczy spojrzeć na to co się dzieje w poczekalni i pod innymi memami. poprawiłam się i nie napisałam że 90%, a jakaś część
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2020, 00:53
@kroljanjulian: no to świetne masz źródła wiedzy. Wiesz wystarczy spojrzeć dookoła siebie i nie widać żeby ziemia była kulą. Wygląda jakby była płaska. Może i to jest jakaś część. może 40%, może 20%, a może 1%? może też to być 0%. zakładanie że ktoś dał strzałki w dół komentarzowi, nie dlatego, bo mu się ten komentarz nie podoba, a z innego powodu, bez żadnych podstaw jest bez sensu. A tym bardziej szacowania jaka część strzałek w dół była dana przez takie osoby. Równie dobrze wszystkie 54 osób mogło dac strzałkę w dół z tego samego powodu co ja - bo staszko zauważył coś co jest oczywiste i widać na pierwszy rzut oka i na tym polega mem, w dodatku prawdopodobnie serio pomyślał że duda i trzaskowski dawali jakies prezenty bosakowi.
Odpisz
3 lipca 2020, 12:38
@xXkuba22Xx: Ziemia jest geoidą i nie trzeba tego badać, bo jest to potwierdzone. Tak samo jest w przypadku tutejszych osób. Ale jeśli ty uważasz, że na jeja przebywają same osoby z inteligencją Einsteina, a ten sarkazm był pisany na serio, to życzę Ci powodzenia w dalszym życiu zarówno tutaj, jak i na żywo.
Odpisz
3 lipca 2020, 12:42
@kroljanjulian: ja tak nie uważam. ziemia jest geoidą i to jest potwierdzone przez naukowców i liczne badania. Tak samo jest tutaj? kto to potwierdzil? to nadal są tylko twoje bezpodstawne domysły.
Odpisz
3 lipca 2020, 12:55
@xXkuba22Xx: no właśnie, czyli nadal jesteś zdania, że wszyscy tutaj są niebywale wysokiej inteligencji, mimo że podałam przykłady, gdzie można spotkać wielu debili i trolli. mimo wielu tłumaczeń, dalej nie rozumiesz o co mi chodzi/dalej gadasz swoje, więc nie wiem, czy jest sens tą dyskusję jeszcze prowadzić. jakbyś miał jeszcze coś sensownego do powiedzenia to daj znać, bo ta rozmowa się stoczyła do tego, że próbujemy sobie nawzajem wpoić swoje "racje", ale każde twierdzi inaczej i już raczej tak pozostanie. jestem ciekawa, czy autor komentarza się spodziewał, że tu się odwali coś takiego, skoro to był zwykły, "słaby" sarkazm/napisał to na serio
Odpisz
3 lipca 2020, 13:02
@kroljanjulian: " czyli nadal jesteś zdania, że wszyscy tutaj są niebywale wysokiej inteligencji". nie jestem takiego zdania. nigdzie tak nie powiedziałem. jeśli chodzi o inteligencje to prawdopodobnie jest ona rozłożona na jeja podobnie jak w społeczeństwie. czyli najwięcej jest średniaków. ale może też być inaczej nie ma na ten temat żadnych badań, więc nie ma podstaw by twierdzić że jejacy są albo mało inteligentni albo bardzo inteligentni. Ja nie próbuję wcisnąć żadnej swojej racji. to ty to próbujesz zrobić nie mając żadnych podstaw by tak sądzić. Po prostu stawiasz tezę nie popartą żadnymi dowodami, więc nie ma powodów by sądzić że teza ta jest prawdziwa i w tym momencie tylko to próbuję ci wytłumaczyć.
Odpisz
3 lipca 2020, 13:58
@xXkuba22Xx: ale jeśli nie dajesz sobie uwierzyć, że jakaś część dała czerwone bez powodu i wszystkim się rzeczywiście nie spodobał komentarz, to jak mam to inaczej odebrać?
Odpisz
3 lipca 2020, 14:47
@kroljanjulian: nie wykluczam takiej opcji
Odpisz
1 lipca 2020, 06:29
XD ~ Mentzen
Odpisz
30 czerwca 2020, 15:24
Cóż, niestety Bosak powiedział że nie poprze żadnego
Przynajmniej nie oficjalnie
Odpisz
30 czerwca 2020, 15:14
Odpisz
30 czerwca 2020, 14:19
I to spojrzenie Dudy: „A co takie małe niesiesz, co?”
Odpisz
30 czerwca 2020, 14:56
@kabum957: pewnie takie małe masz w spodniach
Odpisz
30 czerwca 2020, 14:29
Bosak dał stanowisko, że nie popiera żadnego i niech jego wyborcy sami zadecydują.
Odpisz
30 czerwca 2020, 14:13
Trzeciego brakuje
Odpisz