Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar J4kvb

3 lipca 2020, 11:45

On faszysta ludzie to że mu wyszło tak w jakimś głupim teście internetowym nie znaczy że tak jest bo każdy człowiek wie lepiej czy jest faszysta czy socjalista niz takie testy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar J4kvb

4 lipca 2020, 09:35

@Towarzysz777: myślę że mamy sytuację wyjaśniona bo co innego jeśli zrobi taką stronę Oxford A co innego jak ktoś kto zna 4 ustróje I robi stronę bez żadnego wykształcenia i obeznania w temacie. Dzięki za rozmowę myślę że mamy wszystko wyjaśnione.

Avatar Towarzysz777

4 lipca 2020, 14:54

@J4kvb: W sumie tak, prócz tego że ponownie nie wiem w czym robił Bosak :C Bo chyba na tych cechach ustrojów itd. się zna

Avatar dustin2001

2 lipca 2020, 14:49

Dosyć opiniowany artykuł, ale tak.
Zgadzam się.
Mam dość tego świata. Mam dość podwójnych standardów i sztucznie utrzymywanych wojen politycznych.
POPiSu, który wciąż ze sobą walczy, a pod stołem podają sobie ręce i wymieniają się ludźmi.
Mam dość poprawności politycznej i zamordyzmu mniejszości.

Wolę zobaczyć jak ten świat płonie i odbudować go lepiej.

Avatar Towarzysz777

3 lipca 2020, 01:07

@dustin2001: Ewentualnie jak się nie uda odbudować to najwyżej wyginiemy i planeta odżyje

Avatar dustin2001

3 lipca 2020, 09:12

@Towarzysz777:
Tak. Nieważne, co zrobimy i tak będzie dobre zakończenie.

Avatar kurczak1122

30 czerwca 2020, 19:19

Czyli teraz każdy prawicowiec patriota to faszysta w mediach brawo marksiści kulturowi

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar kurczak1122

2 lipca 2020, 20:07

@Amaday: zniszczenie narodów żeby utrzymać się przy władzy lub żeby do niej dojść np. Sprowadzanie imigrantów z Afryki jak dla mnie ma jeden cel-utrzymanie się u koryta nawet jeżeli stracą poparcie rdzennych mieszkańców to imigranci których tu ściągnęli napewno na nich zagłosują A dojście do władzy jeszcze prostsze wystarczy podświadomie wpajać ludziom przez kontrolowane media że nasz kandydat jest zajebisty np. Przed 1 turą wyborów jak wpisałeś w Google Andrzej Duda to wyskakiwalo że traci poparcie i że ma mniej niż 35% A jak wpisałeś Trzaskowski wyskakiwało ci że już dogonił Dude i nie chamuje tempa

Avatar Amaday

2 lipca 2020, 22:55

Avatar PridSanisi

2 lipca 2020, 15:54

Avatar TwojaStara395

2 lipca 2020, 15:43

Bosak faszystą xDD

Avatar kazdan480

30 czerwca 2020, 18:59

Jak teraz nazywają Bosaka faszystą, to ciekawe jak będą nazywali prawdziwych faszystów którzy być może się wkrótce pojawią

Avatar antonippp

2 lipca 2020, 12:18

@kazdan480: neonazistami

Avatar Racibor

2 lipca 2020, 14:17

@kazdan480: nazywają się antifa

Avatar Mr_Senate

Edytowano - 2 lipca 2020, 12:49

Mam teraz taką rozkminę:
bo wielokrotnie słyszałem, że "Konfederacja przegrywa, bo głupich jest więcej niż mądrych"
ale Bosak zdobył w I turze prawie milion głosów więcej niż np. Biedroń. I "głupi" w przytoczonym stwierdzeniu paradoksalnie odnosi się w tym przypadku do wyborców Bosaka, bo jest ich więcej, a "mądrzy" do wyborców Biedronia, bo jest ich mniej

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (30)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (30)
Avatar Towarzysz777

4 lipca 2020, 14:49

@xXkuba22Xx: Bo nie jesteś ignorantem? A nie, jesteś. Jak Ty twierdzisz, że nie istnieją obiektywne korzyści, to nie masz czego szukać w tej konwersacji bo to zwyczajny błąd, ktoś kto się myli lub wybiera źle bo chce by oczywiście "świat płonął" działa na szkodę państwa i jego głos jest niebezpieczny a w przypadku świadomym powinien być nie ważny jak w przypadku pomysłu, by wypuścić wszystkich bandziorów z więzienia, a projekt przegłosowany bo wszystkie bandziory też mogły głosować, to nonsens, załóżmy że teraz większość chce prawa do zabijania kogoś kto np. złamie twoją przestrzeń osobistą, demokracja wie lepiej? To niech wie lepiej, a na drugi dzień gdybyś to uchwalił populacja zmniejszyła by się o setki tysięcy, dalej jeżeli Polacy by chcieli większością nawet 80% zaatakować W TEJ CHWILI Rosję to znaczy że ludzie się wypowiedzieli i atakujemy? To jest anarchia a nie demokracja, dawanie rządzić ludziom niekompetentnym to dosłownie tak jak obsadzić za króla pierwszego lepszego wieśniaka - też nie będzie się znał a będzie rządził. Cywilizacja upada po kilku latach takich "rządów" i brawo dla tego kto to wprowadził, depopulacja udana. Ludzie kompetentni powinni głosować więc powinno się zdawać egzaminy z wiedzy o gospodarce, ekonomii, wartości pieniądza, ochronie środowiska i innych dziedzin niezbędnych w rządzeniu państwem. Dlaczego politycy się muszą tego uczyć, królowie się musieli kiedyś uczyć rządzenia, prezydent musi być doświadczony i też coś na ten temat wiedzieć, a obywatele nie? Kompletnie nic nie wiedzieć mogą, mogą pokierować państwem do jego upadku, ale dla ciebie to jest okej bo sami to wybrali, mimo że mogli nie być świadomi konsekwencji bo to zwykła ciemna masa której dałeś władzę. Nonsens za nonsensem nie przebraniemy przez dyskusję jeżeli ty masz pogląd taki że nawet pijaczyna, złodziej, pedofil, każdy zły człowiek może głosować bo w końcu jest wolny. Wolność nie polega na anarchii, polecam poczytać definicję wolności a później anarchii.

Avatar xXkuba22Xx

Edytowano - 5 lipca 2020, 00:47

@Towarzysz777: Nie istnieją obiektywne korzyści. Coś co dla ciebie jest korzyścią, dla kogoś innego może być złe. Nie wiem ile razy mam powtarzać żeby to dotarło. Jeśli istnieje dobro absolutne to w czyich kompetencjach leży ocenienie co tym dobrem jest skoro każdy różni się w swoich poglądach? Jakaś wybitna jednostka? A może tylko Szwajcarzy to wiedzą? xD A nie prościej by było żeby oceniła to większość?
Tak jak pisałem. nie uważam, że całkowita demokracja bezpośrednia bez żadnych ograniczeń jest w porządku. Demokracja w swojej definicji bardzo często zawiera pewne ograniczenia. Na przykład poszanowanie praw mniejszości, co oznacza, że większość nie może sobie zdecydować o zabiciu mniejszości.
Znowu, tak jak pisałem wcześniej. Jaką masz gwarancje że ludzie rządzący w systemie niedemokratycznym będą kompetentni? Historia pokazuje nam, że takiej gwarancji nie ma i systemy takie jak oligarchia, monarchia, dyktatura często doprowadzają do tego, że państwo spada z rowerka, bo wąskie grono osób podejmuje złe decyzje, mimo, że wydaje im się, że są dobre. Nie twierdzę, że demokracja bezpośrednia jest jakimś idealnym, pozbawionym wad systemem, ale w obliczu takich rozwiązań prezentuje się nadzwyczaj dobrze. Obok niej postawiłbym tez technokracje czy merytokracje.
Wolność nie polega na anarchii, tu się zgodzę. Wolność jednego człowieka powinna kończyć się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka, by osiągnąć maksymalny poziom wolności całej społeczności. I demokracja bezpośrednia podlegająca tej zasadzie nie przerodziłaby się w "tyranie większości".
W Szwajcarii rozwiązania opierające się na demokracji bezpośredniej działają nadzwyczaj dobrze, a nie ma tam specjalnych egzaminów przed dopuszczeniem obywatela do udziału w życiu politycznym państwa.

Avatar Idiosyncratic

2 lipca 2020, 12:30

"faszyzm Bosaka"
cringe

Avatar Jaluz_77

2 lipca 2020, 12:26

Legendy czytając dolny panel powinny słyszeć głos Coreya Taylora z piosenki "Tired"

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2020, 12:15

dalej lepiej niż pis

Avatar Srampodbiedronko

2 lipca 2020, 12:09

tY fAszYsTo JaK śMiEsz MiEć iNNe PoGląDy NiŻ JAAAAAAA

Avatar zjemcikapciepl

30 czerwca 2020, 19:36

*klik* *klik*

Avatar Kahol05

30 czerwca 2020, 19:34

Ja i tak popieram Konfederację, bo nie obrzucają się gównem jak inne partie

Avatar korektor

30 czerwca 2020, 19:32

Bosak faszystą
xD

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2020, 19:25

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Wilqu11
Dodane przez: Wilqu11

W sumie

Nooo, brakuje parę notatek, ale ten...

Pomocny gość

Glóten Tag

Tymczasem reklamy na Facebooku

Efekt motyla to ciekawe zjawisko

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka