Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Seat_ibiza_1998

12 lipca 2020, 14:50

U nas z klasy ziomek na 7%

Avatar Seat_ibiza_1998

12 lipca 2020, 14:51

Avatar JustinekFilmsYT

5 listopada 2021, 22:39

Avatar BubbleGum_14

12 lipca 2020, 10:04

Co robią na głównej memy szkolne

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2020, 02:01

poproszem to bez tekstu i watermarxa i najlepiej bez zamazania dzieki kc

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 12 lipca 2020, 00:24

Ja osobiście zawsze daję kredyt zaufania. Mieliśmy w klasie gimnazjalnej cichego dzieciaka grubo poniżej 40% frekwencji. Pewnego razu na GW przyznał się do zdiagnozowanej depresji szkolnej. Miał regularne wizyty u psychologa. Jak zareagowała klasa? Oczywiście bagatelizując sprawę i mówiąc mu, żeby wziąć się w garść. Jak zareagowali nauczyciele? Obchodziło to część z nich może przez 2 dni, a potem jakże by inaczej mieli to dwadzieścia tysięcy mil w dupie. Ja z kolei siedziałem tylko z bezsilnym niedowierzaniem. Słyszałem że w liceum musiał się przenieść po dwóch miesiącach. Aż się rzygać chce - polska edukacja.

Avatar Korniszon05

30 czerwca 2020, 21:53

Miałam w klasie jednego, co miał 0% frekwencji. Spróbujcie to pobić.

Avatar KalkoPl

Edytowano - 1 lipca 2020, 00:03

@Korniszon05: Miałem jednego co miał zerową frekwencję. Dołączył do naszej klasy na samo zakończenie roku, a na rozdaniu świadectw go nie było.

Avatar Korniszon05

1 lipca 2020, 09:32

@KalkoPl: A to ja w klasie ósmej miałam 17-latka.

Avatar jestem_Ziemianinem

11 lipca 2020, 23:53

@Korniszon05: ja w czwartej miałam 16-latka. Chłopak przestał się pokazywać po miesiącu

Avatar Jargur

11 lipca 2020, 21:37

Avatar NesquikBoi

Edytowano - 11 lipca 2020, 22:15

@Jargur: weź tym nie spam pod memami bo to śmieszne nie jest

Avatar Maly_modelarz15

11 lipca 2020, 20:36

my mieliśmy cygana w klasie co w tym roku szkolnym pojawił się tylko przez trzy tygodnie na początku. Nagle znikł bez śladu ot tak, nawet nauczyciele nie wiedzieli co z nim. Jego bracia przysię gali że nic nie wiedzą (/s). Przyjęło się że zezgonował, aż mój kolega namierzył go niedawno na steamie. A kilka dni temu widziano go gdzieś na rowerze

Avatar TheNoobBetterYou

30 czerwca 2020, 21:35

Kurde jak ma 15 procent a jest w rzkole to ma 15,1 noobcent bez sensó

Avatar antonippp

11 lipca 2020, 19:59

@TheNoobBetterYou: dokladnie

Avatar Gaiaphage

11 lipca 2020, 19:53

Babka z łaciny stwierdziła, że jedna dziewczyna z klasy to już nie postać legendarna a mityczna

Avatar Dziwak

30 czerwca 2020, 22:38

Zjawisko rzadsze niż babcia, która nie wciska dokładki po obiedzie

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 czerwca 2020, 21:42

Coś mu się pomyliło i przyszedł w wakacje

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2020, 21:40

No i już ku*wa 16%

Avatar jacek1s

30 czerwca 2020, 21:33

no elo tu wakacje

Avatar ShadowLizard393

30 czerwca 2020, 21:34

@jacek1s: niby tak ale memik śmieszny

Avatar
niemamnietu

30 czerwca 2020, 21:35

@jacek1s: Może OP jest z innego kraju i jeszcze nie ma, kto wie

Avatar jacek1s

30 czerwca 2020, 21:36

No i co to ma do rzeczy? Jak jest z innego kraju gdzie nie ma jeszcze wakacji, to wrzuca takie memy o szkole na strony z tych krajów, a nie tam gdzie są wakacje, proste.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Znak czasów

Nie po oczach

Trzeba brać osobną torbę

Równi i równiejsi

Trzykrotny T

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka