Ja osobiście zawsze daję kredyt zaufania. Mieliśmy w klasie gimnazjalnej cichego dzieciaka grubo poniżej 40% frekwencji. Pewnego razu na GW przyznał się do zdiagnozowanej depresji szkolnej. Miał regularne wizyty u psychologa. Jak zareagowała klasa? Oczywiście bagatelizując sprawę i mówiąc mu, żeby wziąć się w garść. Jak zareagowali nauczyciele? Obchodziło to część z nich może przez 2 dni, a potem jakże by inaczej mieli to dwadzieścia tysięcy mil w dupie. Ja z kolei siedziałem tylko z bezsilnym niedowierzaniem. Słyszałem że w liceum musiał się przenieść po dwóch miesiącach. Aż się rzygać chce - polska edukacja.
my mieliśmy cygana w klasie co w tym roku szkolnym pojawił się tylko przez trzy tygodnie na początku. Nagle znikł bez śladu ot tak, nawet nauczyciele nie wiedzieli co z nim. Jego bracia przysię gali że nic nie wiedzą (/s). Przyjęło się że zezgonował, aż mój kolega namierzył go niedawno na steamie. A kilka dni temu widziano go gdzieś na rowerze
No i co to ma do rzeczy? Jak jest z innego kraju gdzie nie ma jeszcze wakacji, to wrzuca takie memy o szkole na strony z tych krajów, a nie tam gdzie są wakacje, proste.
Komentarze
Odśwież12 lipca 2020, 14:50
U nas z klasy ziomek na 7%
Odpisz
12 lipca 2020, 14:51
@Seat_ibiza_1998: *ma
Odpisz
5 listopada 2021, 22:39
@Seat_ibiza_1998: nie ma
Odpisz
12 lipca 2020, 10:04
Co robią na głównej memy szkolne
Odpisz
12 lipca 2020, 02:01
poproszem to bez tekstu i watermarxa i najlepiej bez zamazania dzieki kc
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2020, 00:24
Ja osobiście zawsze daję kredyt zaufania. Mieliśmy w klasie gimnazjalnej cichego dzieciaka grubo poniżej 40% frekwencji. Pewnego razu na GW przyznał się do zdiagnozowanej depresji szkolnej. Miał regularne wizyty u psychologa. Jak zareagowała klasa? Oczywiście bagatelizując sprawę i mówiąc mu, żeby wziąć się w garść. Jak zareagowali nauczyciele? Obchodziło to część z nich może przez 2 dni, a potem jakże by inaczej mieli to dwadzieścia tysięcy mil w dupie. Ja z kolei siedziałem tylko z bezsilnym niedowierzaniem. Słyszałem że w liceum musiał się przenieść po dwóch miesiącach. Aż się rzygać chce - polska edukacja.
Odpisz
30 czerwca 2020, 21:53
Miałam w klasie jednego, co miał 0% frekwencji. Spróbujcie to pobić.
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2020, 00:03
@Korniszon05: Miałem jednego co miał zerową frekwencję. Dołączył do naszej klasy na samo zakończenie roku, a na rozdaniu świadectw go nie było.
Odpisz
1 lipca 2020, 09:32
@KalkoPl: A to ja w klasie ósmej miałam 17-latka.
Odpisz
11 lipca 2020, 23:53
@Korniszon05: ja w czwartej miałam 16-latka. Chłopak przestał się pokazywać po miesiącu
Odpisz
11 lipca 2020, 21:37
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2020, 22:15
@Jargur: weź tym nie spam pod memami bo to śmieszne nie jest
Odpisz
11 lipca 2020, 20:36
my mieliśmy cygana w klasie co w tym roku szkolnym pojawił się tylko przez trzy tygodnie na początku. Nagle znikł bez śladu ot tak, nawet nauczyciele nie wiedzieli co z nim. Jego bracia przysię gali że nic nie wiedzą (/s). Przyjęło się że zezgonował, aż mój kolega namierzył go niedawno na steamie. A kilka dni temu widziano go gdzieś na rowerze
Odpisz
30 czerwca 2020, 21:35
Kurde jak ma 15 procent a jest w rzkole to ma 15,1 noobcent bez sensó
Odpisz
11 lipca 2020, 19:59
@TheNoobBetterYou: dokladnie
Odpisz
11 lipca 2020, 19:53
Babka z łaciny stwierdziła, że jedna dziewczyna z klasy to już nie postać legendarna a mityczna
Odpisz
30 czerwca 2020, 22:38
Zjawisko rzadsze niż babcia, która nie wciska dokładki po obiedzie
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2020, 21:42
Coś mu się pomyliło i przyszedł w wakacje
Odpisz
30 czerwca 2020, 21:40
No i już ku*wa 16%
Odpisz
30 czerwca 2020, 21:33
no elo tu wakacje
Odpisz
30 czerwca 2020, 21:34
@jacek1s: niby tak ale memik śmieszny
Odpisz
30 czerwca 2020, 21:35
@jacek1s: Może OP jest z innego kraju i jeszcze nie ma, kto wie
Odpisz
30 czerwca 2020, 21:36
No i co to ma do rzeczy? Jak jest z innego kraju gdzie nie ma jeszcze wakacji, to wrzuca takie memy o szkole na strony z tych krajów, a nie tam gdzie są wakacje, proste.
Odpisz