Jest NFS Heat za 116zł, -17zł które dostajesz przy zakupach powyżej 100zł więc w sumie za 99zł. Więc jak ktoś czekał na dobra przecenę tej gry, to zapraszam, ja już swoją kopię odebrałem
@mr2005vc: 17,47zł a jak wydasz 100zł to masz -17zł. Za te 3 gry bym dał 298zł a dałem 87zł i jeszcze dostałem ponad 2k tych punktów to se animowaną ramkę dupnąłem xd
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2022, 03:22
Tfu na to gówno
Odpisz
2 lipca 2020, 04:29
Dostałem Wiedźmina 3 za darmo jakieś 2 lata temu i do tej pory nawet go nie zainstalowałem.
Odpisz
2 lipca 2020, 00:03
I tak mi nie pójdzie.
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2020, 23:29
Jest NFS Heat za 116zł, -17zł które dostajesz przy zakupach powyżej 100zł więc w sumie za 99zł. Więc jak ktoś czekał na dobra przecenę tej gry, to zapraszam, ja już swoją kopię odebrałem
Odpisz
1 lipca 2020, 20:21
Już mam, natomiast kupiłem te 3 cudowności
Odpisz
1 lipca 2020, 20:48
@Mr_Quicky: za ile spore jest?
Odpisz
1 lipca 2020, 20:51
@mr2005vc: 17,47zł a jak wydasz 100zł to masz -17zł. Za te 3 gry bym dał 298zł a dałem 87zł i jeszcze dostałem ponad 2k tych punktów to se animowaną ramkę dupnąłem xd
Odpisz
1 lipca 2020, 10:19
Jakim |< |_| ® \/\/ /-\ cudem to jest na głównej?
Odpisz
1 lipca 2020, 10:35
@Demetrix: ^
Odpisz
1 lipca 2020, 10:42
@Demetrix: Może chcieli aby każdy to zobaczył
Odpisz
1 lipca 2020, 11:43
to jedyne wyjaśnienie chyba
Odpisz
1 lipca 2020, 11:54
@Demetrix: bo jest fajne?
Odpisz
1 lipca 2020, 11:55
co jest fajne? Bo to nie mem a jest na głównej w memach
Odpisz
1 lipca 2020, 12:02
@Demetrix: nie koniecznie musi byc mem
Odpisz
1 lipca 2020, 12:03
jak nie musi być mem to czemu dział nazywa się memy?
Odpisz
1 lipca 2020, 13:13
@Demetrix: kiedy byly obrazki
Odpisz
1 lipca 2020, 18:31
minusy za prawdę
Odpisz
1 lipca 2020, 18:45
Ja pamiętam jeszcze jak były obrazki
Odpisz
1 lipca 2020, 20:50
@Demetrix: Mem internetowy, mem – gatunek wypowiedzi internetowej, komunikat obrazkowy - wikipedia
Odpisz
1 lipca 2020, 15:23
Gothic 3 za 10zl
Odpisz
1 lipca 2020, 17:25
@JustinekFilmsYT: Powinni dopłacić.
Odpisz
1 lipca 2020, 13:07
*śmieje się w języku pirate bay*
Odpisz
1 lipca 2020, 17:00
@Seat_ibiza_1998: *Śmieje się w języku normalnych ludzi, którzy nie są złodziejami*
Odpisz
1 lipca 2020, 17:03
@Crisium: *śmieje się w obu językach jednocześnie*
Odpisz
1 lipca 2020, 17:04
@kubica425: *śmieje się w dostepach do Marianas web*
Odpisz
1 lipca 2020, 13:01
A ja za darmo mogę sobie go spiraćić i kto tu jest na lepszej pozycji?
Odpisz
1 lipca 2020, 13:41
@Dov_Pl: To przez takich jak ty premiera Cyberpunka jest opóźniana
Odpisz
1 lipca 2020, 13:42
@Sharlatan: Ale ja i tak zamierzam kupić Wiedźmina 3 pudełkowego ale na razie mnie nie stać
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2020, 16:57
@Dov_Pl: No tak "Po co mam płacić skoro mogę ukraść i mieć za darmo". Ze sklepów też kradniesz?
Serio 30zł za Wiedźmina ze wszystkimi dodatkami to aż mi żal nie kupić, mimo że grę i dodatki w wersjach pudełkowych od premiery posiadam.
Odpisz
1 lipca 2020, 16:46
nawet za 8 z dlc
Odpisz
1 lipca 2020, 14:23
To samo z nowym "Mirrors Edge"
Odpisz
1 lipca 2020, 13:54
Czy to Daisy Ridley?
Odpisz
1 lipca 2020, 12:39
Ja kupiłem Wiedzmina 3 na przecenie zimowej 6 miesięcy temu też za 30 zł i przessedłem jakieś 1-2 tygodnie temu bardzo polecam te gre
Odpisz
1 lipca 2020, 12:13
Lepiej kupić na steamie za 45zł ze wszystkimi dodatkami
Odpisz
1 lipca 2020, 12:01
Ja na początku stycznia też za 30zł ze steama kupiłem
Odpisz