Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Crln_7

2 stycznia 2022, 03:22

Tfu na to gówno

Avatar Crido

2 lipca 2020, 04:29

Dostałem Wiedźmina 3 za darmo jakieś 2 lata temu i do tej pory nawet go nie zainstalowałem.

Avatar Jadczukov

2 lipca 2020, 00:03

I tak mi nie pójdzie.

Avatar zygzak11

Edytowano - 1 lipca 2020, 23:29

Jest NFS Heat za 116zł, -17zł które dostajesz przy zakupach powyżej 100zł więc w sumie za 99zł. Więc jak ktoś czekał na dobra przecenę tej gry, to zapraszam, ja już swoją kopię odebrałem

Avatar Mr_Quicky

1 lipca 2020, 20:21

Już mam, natomiast kupiłem te 3 cudowności

Avatar mr2005vc

1 lipca 2020, 20:48

@Mr_Quicky: za ile spore jest?

Avatar Mr_Quicky

1 lipca 2020, 20:51

@mr2005vc: 17,47zł a jak wydasz 100zł to masz -17zł. Za te 3 gry bym dał 298zł a dałem 87zł i jeszcze dostałem ponad 2k tych punktów to se animowaną ramkę dupnąłem xd

Avatar Demetrix

1 lipca 2020, 10:19

Jakim |< |_| ® \/\/ /-\ cudem to jest na głównej?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar jeja_12

1 lipca 2020, 18:45

Ja pamiętam jeszcze jak były obrazki

Avatar mr2005vc

1 lipca 2020, 20:50

@Demetrix: Mem internetowy, mem – gatunek wypowiedzi internetowej, komunikat obrazkowy - wikipedia

Avatar JustinekFilmsYT

1 lipca 2020, 15:23

Gothic 3 za 10zl

Avatar RhobarIV

1 lipca 2020, 17:25

@JustinekFilmsYT: Powinni dopłacić.

Avatar Seat_ibiza_1998

1 lipca 2020, 13:07

*śmieje się w języku pirate bay*

Avatar Crisium

1 lipca 2020, 17:00

@Seat_ibiza_1998: *Śmieje się w języku normalnych ludzi, którzy nie są złodziejami*

Avatar kubica425

1 lipca 2020, 17:03

@Crisium: *śmieje się w obu językach jednocześnie*

Avatar Seat_ibiza_1998

1 lipca 2020, 17:04

@kubica425: *śmieje się w dostepach do Marianas web*

Avatar Dov_Pl

1 lipca 2020, 13:01

A ja za darmo mogę sobie go spiraćić i kto tu jest na lepszej pozycji?

Avatar Sharlatan

1 lipca 2020, 13:41

@Dov_Pl: To przez takich jak ty premiera Cyberpunka jest opóźniana

Avatar Dov_Pl

1 lipca 2020, 13:42

@Sharlatan: Ale ja i tak zamierzam kupić Wiedźmina 3 pudełkowego ale na razie mnie nie stać

Avatar Crisium

Edytowano - 1 lipca 2020, 16:57

@Dov_Pl: No tak "Po co mam płacić skoro mogę ukraść i mieć za darmo". Ze sklepów też kradniesz?

Serio 30zł za Wiedźmina ze wszystkimi dodatkami to aż mi żal nie kupić, mimo że grę i dodatki w wersjach pudełkowych od premiery posiadam.

Avatar Eniu2432

1 lipca 2020, 16:46

nawet za 8 z dlc

Avatar Kyoko1278

1 lipca 2020, 14:23

To samo z nowym "Mirrors Edge"

Avatar darcus

1 lipca 2020, 13:54

Czy to Daisy Ridley?

Avatar DopalczoBoy

1 lipca 2020, 12:39

Ja kupiłem Wiedzmina 3 na przecenie zimowej 6 miesięcy temu też za 30 zł i przessedłem jakieś 1-2 tygodnie temu bardzo polecam te gre

Avatar Ekstrawertyk9

1 lipca 2020, 12:13

Lepiej kupić na steamie za 45zł ze wszystkimi dodatkami

Avatar KwevreX

1 lipca 2020, 12:01

Ja na początku stycznia też za 30zł ze steama kupiłem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar wiedeni
Dodane przez: wiedeni

A, okej

Najbardziej realistyczny spośród modów

Ostry ten sędzia

To będzie bolało

Nie zadzieraj z bobrami

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka