Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
To będzie bolało
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie zadzieraj z bobrami
Lekko nie będzie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lipca 2020, 22:38
Ku*wa jak ja nie nawidzę gdy w jakimś filmie przegryw chce by któraś się w nim zakochała a jak już tak jest to: "łeeee ja nie chce, łeeee daj mi spokóóój łeeee ku*wa jak mi źleeeee"
Odpisz
1 lipca 2020, 22:42
@hlepo: No jeśli to psychofanka to jest ch*jowo
Odpisz
1 lipca 2020, 22:50
czekaj, co ty tu robisz
Odpisz
1 lipca 2020, 23:04
@Big_Chungus: Mój 69 ban się skończył
Odpisz
4 lipca 2020, 11:16
@hlepo: bro momento
Un gran Bruh momento bro momento
Odpisz
4 lipca 2020, 07:29
Uuuuu liga młodych
Odpisz
1 lipca 2020, 22:38
Proszę Codiego od przegrywów nie wyzywać, większym był Izykiel
Odpisz
1 lipca 2020, 22:39
@Papkin556: je**ć Codiego Harold lepszy
Odpisz
1 lipca 2020, 22:42
@hlepo: Harold to jest Bóg świata Totalnej Porażki.
Odpisz
1 lipca 2020, 22:45
@krzysiulka10: Pamiętam jak Harold prawie udusił Duncana
Odpisz
1 lipca 2020, 22:46
@Papkin556: Harold zobaczył cy*ki Heder
Odpisz
1 lipca 2020, 22:49
@hlepo: *b*lony
Odpisz
1 lipca 2020, 22:53
@Papkin556: *b*mbały
Odpisz
1 lipca 2020, 22:54
@hlepo: Nie, b*lony
Odpisz
2 lipca 2020, 07:56
@Papkin556: *b*alonaronbymbimaborymburyry
Odpisz
3 lipca 2020, 19:22
@Papkin556: Harold wy*ebał Courtney zamieniając losy głosowania.
Odpisz
3 lipca 2020, 19:24
@Hiholatek: I jest jedną z dwóch osób w programie której udało się zmienić wynik głosowania i mu to uszło.
Odpisz
3 lipca 2020, 21:57
@Papkin556: Codi był najlepszym skrzydłowym, a poza tym dobrym człowiekiem, wolał żeby ona była szczęśliwa niż on sam
Odpisz
3 lipca 2020, 20:01
Z taką grycanką to i ja bym nie chciał
Odpisz
3 lipca 2020, 19:21
W życiu też
Odpisz
3 lipca 2020, 19:08
Bestia wygląda, jakby był szczęśliwy
Odpisz
3 lipca 2020, 19:17
@Dykta: Odpychał ją siła, więc nie był szczęśliwy
Odpisz
3 lipca 2020, 19:18
Nie oglądałem, mówię, jak wygląda uchwycony moment
Odpisz
1 lipca 2020, 22:36
Odpisz
1 lipca 2020, 23:10
@Gateusz: REL
Odpisz
2 lipca 2020, 07:03
@iewek: IGIA
Odpisz
1 lipca 2020, 23:00
Cieszyłbym się że ktokolwiek mnie chce.
Odpisz
1 lipca 2020, 22:46
Myłość jest piękna
Odpisz