Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie zadzieraj z bobrami
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2020, 10:32
Ja tam mieszkałam z dziadkami, więc wielokrotnie słyszałam jak wołają ją po imieniu.
Odpisz
5 lipca 2020, 10:05
Mnie zawsze to śmieszyło, jak w jakieś bajce, np. Wróżkowie chrzestni mówili do rodziców Timmy'ego per: ,,Tato i mamo Timmy'ego". Przecież drugi rodzic, dziadkowie, czy znajomi rodziców się tak do nich nie zwracali, więc od zawsze wiedziałem jak mają na imię.
Odpisz
1 lipca 2020, 23:39
Op uprawia sport o północy
Można też tak
Odpisz
1 lipca 2020, 23:42
@polska_cebulka: nie, wrócilem do domu 40 minut temu, bo z 5 km jechałem z flakiem w przednim kole, a jestem zbyt chudy i zmęczony zeby go niesc na plecach
Odpisz
1 lipca 2020, 23:43
@kub405: skonczylem o 22.30
Odpisz