memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
28 lipca 2021, 20:57
Nie tak samo.
Odpisz
3 lipca 2020, 16:15
Czekam na aktorską wersję filmu auta
4 lipca 2020, 22:35
@mateusz123_hiro:
5 lipca 2020, 13:10
@shirrhai: o ku*wa, diabeł
3 lipca 2020, 15:00
Wiedzieliście, że teraz wchodzi aktorska Mulan? Serio się pytam co się musi odwalać w siedzibie Disneya.
3 lipca 2020, 15:02
@sluzak4: *W siedzibie Disneya*: - Dobrze panowie i panie, jakieś pomysły jak zarobić ale bez wymyślania czegoś nowego - Marnie zrobiony film aktorski żerujący na nostalgii? - Dostajesz awans
@sluzak4: I na dodatek nie będzie mojej ulubionej bi postaci, Li Shena.
5 lipca 2020, 09:06
@BilmoBlampkins: przepraszam bardzo, ale jak można patrzeć na postacie bajki dla dzieci przez pryzmat orientacji seksualnej bo nie ogarniam xd
5 lipca 2020, 11:34
@Kangurur28: Bo gdy ta bajka wyszedła do kin, to Szeng był jedyną i najlepszą reprezentacją osób bi.
4 lipca 2020, 21:32
3 lipca 2020, 14:58
Nie za małe te napisy dałem?
3 lipca 2020, 15:05
@starmagedon: Nie
@EnergyBlack: To dobrze, już myślałem, że będzie to nieczytelne
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież28 lipca 2021, 20:57
Nie tak samo.
Odpisz
3 lipca 2020, 16:15
Czekam na aktorską wersję filmu auta
Odpisz
4 lipca 2020, 22:35
@mateusz123_hiro:
Odpisz
5 lipca 2020, 13:10
@shirrhai: o ku*wa, diabeł
Odpisz
3 lipca 2020, 15:00
Wiedzieliście, że teraz wchodzi aktorska Mulan? Serio się pytam co się musi odwalać w siedzibie Disneya.
Odpisz
3 lipca 2020, 15:02
@sluzak4: *W siedzibie Disneya*: - Dobrze panowie i panie, jakieś pomysły jak zarobić ale bez wymyślania czegoś nowego
- Marnie zrobiony film aktorski żerujący na nostalgii?
- Dostajesz awans
Odpisz
3 lipca 2020, 15:02
@sluzak4: I na dodatek nie będzie mojej ulubionej bi postaci, Li Shena.
Odpisz
5 lipca 2020, 09:06
@BilmoBlampkins: przepraszam bardzo, ale jak można patrzeć na postacie bajki dla dzieci przez pryzmat orientacji seksualnej bo nie ogarniam xd
Odpisz
5 lipca 2020, 11:34
@Kangurur28: Bo gdy ta bajka wyszedła do kin, to Szeng był jedyną i najlepszą reprezentacją osób bi.
Odpisz
4 lipca 2020, 21:32
Odpisz
3 lipca 2020, 14:58
Nie za małe te napisy dałem?
Odpisz
3 lipca 2020, 15:05
@starmagedon: Nie
Odpisz
3 lipca 2020, 15:05
@EnergyBlack: To dobrze, już myślałem, że będzie to nieczytelne
Odpisz