Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Memiorz_z_Rosji

21 marca 2024, 18:53

Jak można być dumnym z bycia jednocześnie n*emcem I rosjan*nem?

Avatar Legolas9988

8 lipca 2020, 12:04

O co cho?

Avatar Smuteczek

8 lipca 2020, 23:41

@Legolas9988: Pierwsza i druga wojna światowa. Rozbiory w sumie też.

Avatar Ukryty_W_Cieniu

2 lipca 2020, 08:11

No nie za bardzo tak to działa.

Avatar HerrGrievous

7 lipca 2020, 09:47

@Ukryty_W_Cieniu: czemu masz tyle wdolglosów?

Avatar Ukryty_W_Cieniu

7 lipca 2020, 10:18

@HerrGrievous: Po pierwsze to mało, po drugie jakieś dzbany typu tO TYlKo MeM.

Avatar Przemek572

7 lipca 2020, 11:53

@Ukryty_W_Cieniu: tO TYlKo MeM niE cZepIaj siĘ

Avatar xXkuba22Xx

7 lipca 2020, 20:48

@HerrGrievous: po napisał cos ku*wa tak oczywistego, jak fakt ze dostanie za to strzalki w dól. Ja sie dziwie ze dostał w góre

Avatar Ukryty_W_Cieniu

7 lipca 2020, 22:40

@xXkuba22Xx: wiem że to oczywiste, a przynajmniej dla nas, ale znając świat na pewno znalazłby sie jakis debil który by tak myślał.

Avatar rumcajschr

2 lipca 2020, 10:44

Każdy Polak po zobaczeniu tego komentarza:

Avatar xHaroTM

7 lipca 2020, 16:01

@rumcajschr: chciałbym dać w góre ale jest 69

Avatar rumcajschr

7 lipca 2020, 16:04

@xHaroTM: hAhA śMiEsZnA lIcZbA

Avatar P922838_1

7 lipca 2020, 12:00

Ktoś mi przetlumaczy?

Avatar Liski_sa_super

7 lipca 2020, 12:28

@P922838_1: jestem taki dumny z bycia pół niemcem i pół rosjaninem

to znaczy że jesteś polakiem

Avatar P922838_1

7 lipca 2020, 12:32

@Liski_sa_super: dzięki

Avatar hlepo

7 lipca 2020, 09:36

I pewnie dalej tylko odpowiedzi po polsku

Avatar jejaplxiaomi

7 lipca 2020, 11:24

@hlepo: kTO z p0LsKI?!11?

Avatar Srampodbiedronko

7 lipca 2020, 10:39

Raczej ślązakiem

Avatar Sebicc

7 lipca 2020, 09:30

O, presonifikacja paktu Ribbentrop-Mołotow

Avatar DRAGON_POLSKA

Edytowano - 7 lipca 2020, 08:52

wypier-ku*wa-dalaj

Avatar Makos305

2 lipca 2020, 11:55

Блин блиннский
Naleśnik Nalesnikowski
Cholera Cholerowski

Avatar Uzytkownik_Telefonu

2 lipca 2020, 10:02

Oj nie gagatku *ładuje pistolet* polska to ku/wa polska

Avatar KufelMleka

2 lipca 2020, 08:46

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2020, 08:33

polaki rany

Avatar uszaty_kacper

2 lipca 2020, 07:58

KUUUUURRWWAAAAAAAAAA MAAAAĆ

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Mało znany szczegół

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

A, okej

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka