Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nieuczciwa ocena
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lipca 2020, 12:24
Te gadżety na ścianie wyglądają jak przedmioty do bdsm
Odpisz
2 lipca 2020, 12:26
@cotthlette: Nigdy nie miałeś kabla od słuchawek w odbycie? Cringe
Odpisz
10 sierpnia 2020, 23:48
@rumcajschr: ciekawe co by było wtedy słychać
Odpisz
10 sierpnia 2020, 23:47
ja nie zmarnuje mam wiele gier do ogrania
Odpisz
5 lipca 2020, 19:46
Ja to się jeszcze nie nudzę i gram w Darkest Dungeon. Już mi dwie ulubione postacie zginęły.
Odpisz
5 lipca 2020, 10:21
Ja chce narysować własną mangę/komiks żeby był długi i pokolorawany, wierzę że mi się uda. Obecnie tworzę bohaterów.
Odpisz
5 lipca 2020, 10:24
@FajnaOrka1234: no i fajnie, warto mieć jakieś plany i marzenia
Odpisz
5 lipca 2020, 11:39
@FajnaOrka1234: Ja mam podobnie
W mojej szkole jest konkurs na komiks czy coś o Bitwie Warszawskiej
To sobie pomyślałem, że je**e komiks z uniwersum Assassin's Creed
Odpisz
5 lipca 2020, 15:21
@Stulej4: Jak nie masz pomysłu na miejscu miejsce akcji to zrób w Novigradzie
Odpisz
5 lipca 2020, 14:51
Już od kilku lat tak to u mnie wygląda. Ogółem nie narzekam ale czasem mi trochę smutno
Odpisz
5 lipca 2020, 13:32
Dlaczego tu jest Peter w ramce? Czy to jakiś ukryty przekaz?
Odpisz
5 lipca 2020, 12:19
Jeśli siedzicie w domu/gracie na komputerze i sprawia wam to radość to nie jest to marnowanie wakacji
Odpisz
5 lipca 2020, 10:29
Wiecie Ludzie Ja nie Kumam jak Można Tak spędzić Wakacje to Naprawdę Trzeba Być Aspołecznym na 100%.
Odpisz
5 lipca 2020, 10:30
@Sernikzrodzynkami: A mało jest aspołecznych na jeja.pl.....?
Odpisz
5 lipca 2020, 10:32
No nie wiem. A Ty Jesteś Aspołeczna ? Może mi O tym trochę opowiesz.?
Odpisz
5 lipca 2020, 10:49
@Sernikzrodzynkami: A jak spędzić wakacje?
Odpisz
5 lipca 2020, 10:54
Naprzykład Zbudować Rakietę Czy z Mumią się pobić na Szczyt Wieży Effile Się Wdrapać.
Odpisz
5 lipca 2020, 10:56
A tak na Serio To Wyjdź ze znajomymi, Jedź na Rower, Pojedź Po mieście, Utrwalaj Swoje Hobby.
Odpisz
5 lipca 2020, 10:57
@Sernikzrodzynkami: Rower? Po mieście? Po co?
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2020, 10:58
Żeby poznać nowych ludzi Poznać miasto I Poprawić stan fizyczny.
Odpisz
5 lipca 2020, 11:00
@Sernikzrodzynkami: Znam całe miasto, a jeżdżenie raczej nie sprawi, że poznam jakichkolwiek ludzi.
Odpisz
5 lipca 2020, 11:02
1.Uwierz mi że napewno znajdziesz jeszcze Jakiś Zakamarek którego nie znasz
2. Jest Masa Świetnych ludzi W centrum Poprostu Podejdź i powiec Siema
3.Daj spokój na pewno Sam zdołasz Zorganizować Sobie Czas.
Odpisz
5 lipca 2020, 11:06
@Sernikzrodzynkami: Nie koniecznie jestem aspołeczna, ale u mnie wygląda to tak, że siedzę prawie cały czas w swoim pokoju, bo czuję się tam najlepiej.
I często jestem cicha.
Ogólnie to matka chce to zmienić nie bacząc na koszty, że tak powiem, bo jak się zamyślam, to każe mi "żyć", jak siedzę w swoim pokoju to każe mi przestać "żyć w swoim świecie" i "angażować się w życie rodzinne".
Angażować się w to drugie za bardzo nie lubię, bo moja rodzina jest bardzo głośna, a ja mam wyjątkowo wyczulony słuch, więc zwykle kończy się to migreną.
Ale nie jestem taka zawsze, bo jak jestem przy swoich ziomkach, to czuję się dobrze i nawet nieświadomie zachowuję się "normalnie".
Odpisz
5 lipca 2020, 11:07
@Sernikzrodzynkami: Wyjdź ze znajomymi? Nie mam
Przejedź sie rowerem po mieście by poznac nowych ludzi? Moje miasto jest puste spowodu korona wirusa
Utrwalaj swoje Hobby? Nie mam,chyba że granie w gry sie liczy
Odpisz
5 lipca 2020, 11:09
Japieprze Jakie to jest smutne że niektórzy tak mają ): Ale Wiec Że najgorsze co możesz Zrobić do Zamknąć Się w Mentalnej I prawdziwej Piwnicy.
Odpisz
5 lipca 2020, 11:11
@MeMas: Ale To jest smutne Nawet nie chce sobie Wyobrazić Jak wygląda Twoje życie na codzień jeśli tak Faktycznie jest. Wiem że to Takie typowe Pie**olenie ale spróbuj Znaleźć Sobie Znajomych Najlepjej O Podobnych Zainteresowaniach Co Ty.
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2020, 11:34
@Sernikzrodzynkami: A co ty robisz nacodzień?
Odpisz
5 lipca 2020, 11:59
@Sernikzrodzynkami: ja siedzę w swoim pokoju cały czas bo mam tam konsole kompa i jedzenie
nie wychodzę bo nie lubię po mieście chodzić i nie mam znajomych z którymi mógłbym wyjść
Odpisz
5 lipca 2020, 12:01
@d0wek: To co jest Powyżej Wymienione
Odpisz
5 lipca 2020, 12:02
@Sernikzrodzynkami: Ale nie da się tak codziennie.
Odpisz
5 lipca 2020, 12:02
@NesquikBoi: Taka sama Sytułacja jak u innych nie jestem ekspertem więc tylko powiem że Rób co Chcesz.
Odpisz
5 lipca 2020, 12:03
@d0wek: Pewnie że się da Pewnie zdarzają mi się dni że dużej program ale w dużej większości czasu właśnie to robię.
Odpisz
5 lipca 2020, 12:04
@Sernikzrodzynkami: dla mnie wakacje to czas na granie w większości, nawet fortnite pobrałem ale wszyscy są tak toksyczni że nie da się grać
Odpisz
5 lipca 2020, 12:05
@NesquikBoi: Spoczko To twoja Sprawa Rób co Chcesz kolego
Odpisz
2 lipca 2020, 16:55
Ja bym tak chciał zamiast tego zapi***alam na budowie i buduję dom dla rodziców ><
Odpisz
5 lipca 2020, 10:20
@Dark_Games: ja bym se chętnie pobudował
taki minecraft irl
Odpisz
5 lipca 2020, 10:24
@Maly_modelarz15: no nie bardzo taki minecraft kiedy używasz sds'a do robienia gruzd w ścianie na kable albo tynkujesz itd. więcej się zdenerwujesz niż zrobisz (mój tata jest elektrykiem dlatego też mu pomagam z elektryką i to jeszcze nie jest takie złe)
Odpisz
5 lipca 2020, 10:28
@Dark_Games: Ja Też tylko że ja Remontuje Stary Duży Dom.
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2020, 12:47
@Dark_Games: ja akurat bym chciał się tego nauczyć. Może mi się przydać. Jak remontowaliśmy mieszkanie to akurat tynkowanie i szpachlowanie ścian mi się podobało
Odpisz
2 lipca 2020, 12:02
A komu coś takiego nie pasuje?
Odpisz
5 lipca 2020, 10:21
@toster77: szybko się znudzi i niekoniecznie zdrowe
Odpisz
2 lipca 2020, 12:26
a ja jestem na wakacjach nad morzem nawet dam wam zdjęcie ale już w sobotę wracam akurat jestem już tydzień ale jeszcze lipiec i sierpień przede mną
Odpisz
2 lipca 2020, 12:17
A ja będę zapi***alał na polu przez całe wakacje LEEETTTSSS FUUUUUCCCKIIINGGG GOOOOOOOOOOOOOO
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2020, 12:04
Mi tam pasują takie wakacje z kilku powodów:
- nie lubię ludzi więc nie lubię wychodzić z domu
- mieszkam w mieście w którym nie ma nic ciekawego
- mam sporo ciekawych gier do przejścia i seriali do obejrzenia
- dom > miejsca publiczne
- no i w roku szkolnym trzeba się uczyć a jeszcze dojdą mi nowe przedmioty to czasu nie będę mieć
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2020, 12:02
Ja tam nie narzekam
Odpisz
2 lipca 2020, 12:01
Odpisz