Polsat na to nie zasługuje
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Dobrze czasem się oderwać
Mało znany szczegół
Ostry ten sędzia
Powodzenia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2020, 07:39
Co do tutułu: faktycznie, nie zasługuje, zwłaszcza, że robi paradokumenty
Odpisz
4 lipca 2020, 23:31
Jedno jest pewne: Niezależnie od opcji politycznej, wszyscy potrzebujemy merytorycznej, spokojnej dyskusji, w tym kandydaci. Mimo, iż jestem z opcji ,,nawet na diabła, byle nie na PiS", to sam jestem zmęczony tym szczekaniem w telewizji, oraz kiedy babcia się nakręci. Myślę, że gdyby PiS był bardziej otwarty na dialog, a nie agresywny w stosunku do wszystkich dokoła, sytuacja mogłaby wyglądać przynajmniej trochę inaczej. I nie bronię tu PO, Konfederacji, PSL-u, czy kogokolwiek innego, tylko chcę przekazać, że historia dobitnie uczy, że działająca polityka jest pełna kompromisów.
Odpisz
5 lipca 2020, 01:31
@Figarus: dokładnie. W założeniu systemu demokratycznego opozycja powinna się uzupełniać z obozem rządzącym, a nie z nim walczyć.
Odpisz
2 lipca 2020, 19:38
polsat to ostatnio bardziej w strone pisu skręca
Odpisz
2 lipca 2020, 14:11
Szkoda że nie robili debat w innych telewizjach przed 1 turą zgaduje że Polsta byłby oglądalny A TVN byłby TVP w drugą strone
Odpisz
2 lipca 2020, 14:09
Niech rozstrzygną to w oktagonie.
Odpisz
2 lipca 2020, 13:43
Odpisz
2 lipca 2020, 13:38
Już drugi raz proponuje
Odpisz
2 lipca 2020, 13:37
Fajnie by było zrobić taką debatę, może nawet bym ją obejrzał
Odpisz