W niektórych miastach już czuć powiew PRL-u
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Były nóżki, nie ma nóżek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Cóż za brak szacunku
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lipca 2020, 22:16
Fake?
Odpisz
7 lipca 2020, 09:24
@HamiltonFan: Orginał, wiszą takie trzy na urzędzie miasta
Odpisz
6 lipca 2020, 14:55
Moje Miasto takie piękne
Odpisz
6 lipca 2020, 15:43
Nasze miasto,Towarzyszu
Odpisz
6 lipca 2020, 16:07
@Pindol79: Towarzysze!
Odpisz
6 lipca 2020, 16:12
@DianaJulia:
Odpisz
6 lipca 2020, 14:10
Wow 70 wgórogłosów i przeszło
Odpisz
2 lipca 2020, 22:24
PRL 2: Electric Boogaloo
Odpisz
3 lipca 2020, 02:40
♡
Odpisz
2 lipca 2020, 22:16
Ten biało-niebieski plakat wygląda, jakby go podkradli z Argentyny. Tam przed wyborami prezydenckimi z 1952 roku były niemal identyczne.
Odpisz
2 lipca 2020, 22:33
@Holandia: Pokaż może.Albo najlepiej porównanie.
Odpisz
2 lipca 2020, 22:42
@Mikko_Finski_Lisek:
Tylko w muzeum coś takiego widziałem.
Odpisz
2 lipca 2020, 23:57
@Holandia: Coś takiego?
Odpisz
3 lipca 2020, 00:09
@Mikko_Finski_Lisek: Podobne.
Odpisz
2 lipca 2020, 23:24
nie wiem dlaczego, ale lubię wygląd takich plakatów.
Odpisz
2 lipca 2020, 22:16
Uwielbiam zapach pustych półek o poranku
Odpisz
2 lipca 2020, 22:15
Powiew zgnilizny
Odpisz