memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
9 lipca 2020, 10:34
:(
Odpisz
3 lipca 2020, 15:27
TVN: je**ć pis TVP: je**ć po Polsat: SIEĆ 5G PLUSA JUŻ W POLSCE 600MB/S NAJSZYBSZA SIEĆ W POLSCE 5G OD PLUSA JUŻ URUCHOMIONA 5G PLUSA KUP KUP KUP KUP
9 lipca 2020, 09:44
@DaveAfton: NO NIEEEEE JAK TO MNIE WKURZA
3 lipca 2020, 12:30
Telewizja publiczna ma wypełniać misję. Działa za publiczne pieniądze. Nie może 95% poświęcać na popieranie swojego kandydata, a 5% na atakowanie konkurenta.
9 lipca 2020, 02:37
@feministka: Prawda
8 lipca 2020, 23:34
No i dobrze bo był ch*jowy
8 lipca 2020, 23:44
@NesquikBoi:
3 lipca 2020, 06:25
W sumie to nawet lepiej, najnowsze sezony tylko obniżały standard tej cudownej Polskiej produkcji
8 lipca 2020, 20:09
@Landark: taka jest smutna prawda
8 lipca 2020, 20:08
Bez Babki i Edzia to już nie to samo, a dziewczyna Waldka to samo zło
3 lipca 2020, 11:33
Przecież chyba będzie kontynuowany
3 lipca 2020, 08:36
3 lipca 2020, 08:29
Ja oglądam wiadomości express TTV
3 lipca 2020, 01:47
Co mój dziadek ma teraz robić?
3 lipca 2020, 02:03
@SongMan: Kupić trumnę?
3 lipca 2020, 08:07
@Kapitalista: jesteś zły wiesz o tym?
3 lipca 2020, 07:39
ale czemu?
3 lipca 2020, 03:35
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież9 lipca 2020, 10:34
:(
Odpisz
3 lipca 2020, 15:27
TVN: je**ć pis
TVP: je**ć po
Polsat: SIEĆ 5G PLUSA JUŻ W POLSCE 600MB/S NAJSZYBSZA SIEĆ W POLSCE 5G OD PLUSA JUŻ URUCHOMIONA 5G PLUSA KUP KUP KUP KUP
Odpisz
9 lipca 2020, 09:44
@DaveAfton: NO NIEEEEE JAK TO MNIE WKURZA
Odpisz
3 lipca 2020, 12:30
Telewizja publiczna ma wypełniać misję. Działa za publiczne pieniądze. Nie może 95% poświęcać na popieranie swojego kandydata, a 5% na atakowanie konkurenta.
Odpisz
9 lipca 2020, 02:37
@feministka: Prawda
Odpisz
8 lipca 2020, 23:34
No i dobrze bo był ch*jowy
Odpisz
8 lipca 2020, 23:44
@NesquikBoi:
Odpisz
3 lipca 2020, 06:25
W sumie to nawet lepiej, najnowsze sezony tylko obniżały standard tej cudownej Polskiej produkcji
Odpisz
8 lipca 2020, 20:09
@Landark: taka jest smutna prawda
Odpisz
8 lipca 2020, 20:09
Odpisz
8 lipca 2020, 20:08
Bez Babki i Edzia to już nie to samo, a dziewczyna Waldka to samo zło
Odpisz
3 lipca 2020, 11:33
Przecież chyba będzie kontynuowany
Odpisz
3 lipca 2020, 08:36
Odpisz
3 lipca 2020, 08:29
Ja oglądam wiadomości express TTV
Odpisz
3 lipca 2020, 01:47
Co mój dziadek ma teraz robić?
Odpisz
3 lipca 2020, 02:03
@SongMan: Kupić trumnę?
Odpisz
3 lipca 2020, 08:07
@Kapitalista: jesteś zły wiesz o tym?
Odpisz
3 lipca 2020, 07:39
ale czemu?
Odpisz
3 lipca 2020, 03:35
Odpisz