Ja bym tego wogóle nie instalował
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niegrzeczny Oskarek
Nie znoszę kleszczy
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2020, 23:47
Zacznijmy od tego że dzieci do 7 roku życia nie powinny mieć telefonu
Odpisz
4 lipca 2020, 00:59
lepiej byłoby jak do 10
Odpisz
4 lipca 2020, 11:04
Nie te czasy
Odpisz
4 lipca 2020, 15:15
gdzieś słyszałem że do 12.
Odpisz
24 maja 2021, 08:47
@boruto: ja aktualnie mam 12 i dostałem pierwszy telefon jak miałem 10 lat
Odpisz
4 lipca 2020, 11:14
Ma ktoś może link do artykułu? Jak nie to nie szkodzi ale fajnie by było
Odpisz
4 lipca 2020, 13:01
@nieoryginalny: Miłej lektury
https://niebezpiecznik.pl/post/usun-tiktoka-z-telefonu/
Odpisz
4 lipca 2020, 15:22
@To_Masz_Problem: w podzięce masz tu zdjęcie kotka
Odpisz
4 lipca 2020, 18:30
@nieoryginalny: Ale słodkii. Dziękuję
Odpisz
3 lipca 2020, 23:13
Ja nie mam konta ale czasem przeglądam i w sumie to nawet fajne rzeczy tam czasami można znaleźć. A niektóre filmy idealnie nadają się na stronę Madka Polska Fejsbukowa
Odpisz
4 lipca 2020, 00:57
@Toitoi666: zgadzam się, poza tym na tiktoku jest sporo niedocenionych i niezauważonych artystów, których znalezienie daje możliwość ta aplikacja.
Odpisz
4 lipca 2020, 02:44
@CookieKitty: ile by tam nie było fajnego contetntu, aplikacja ma tak zrąbaną opinię przez nastolatki machające rękami, że tego już się nie naprawi :/
Odpisz
3 lipca 2020, 21:26
ja mam TiKtOkA dla beki lolz
Odpisz
3 lipca 2020, 21:45
@panibulka: Każdy tak mówi
Odpisz
3 lipca 2020, 21:50
@loginloginlogin: mój kolega też zainstalował tIkToKa dLa bEkI a potem założył konto i aBy mÓc wYsYłAć iNnYm a.potem zaczoł coś wrzucać bO mu sIe nUdZi
Odpisz
3 lipca 2020, 21:51
@loginloginlogin: i teraz nie mam kolegi
Odpisz
3 lipca 2020, 23:30
ja na głównej widzę 10-latki W cIoNsZy i napalone 7-latki robiące borno z GaChA
Odpisz
4 lipca 2020, 00:47
@panibulka: ku*wa dzieci na gacza to w 40% koniary 59% spie**oliny umysłowe 1% osoby które weszły zobaczyć co to jest, a później miały myśli samobójcze
Odpisz
4 lipca 2020, 00:27
Akurat faktycznie lepiej go usunąć bo kradnie dane osobowe.
https://wsieci24.pl/masz-te-aplikacje-lepiej-ja-usun/
Odpisz
3 lipca 2020, 23:37
pamietacie moze memy typu fortnite bad? to jest dokladnie to samo
Odpisz
6 sierpnia 2020, 15:03
@xXkuba22Xx: tik tok to g ó w n o większe
Odpisz
3 lipca 2020, 23:31
Od TikToka dostaje się raka
Odpisz
3 lipca 2020, 23:07
nie chce wiedzieć co tam się stało
Odpisz
3 lipca 2020, 10:59
Błagam ludzie, nie wracajmy do mówienia jaki tik-tok jest zły.
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2020, 22:39
Bo i tak wiadomo, że jest zły. Więc po co drążyć temat?
Odpisz
3 lipca 2020, 22:41
A czemu niby zły?
Odpisz
3 lipca 2020, 22:47
Odniesienie do Twojego komentarza. Ogólnie to jest rakowy³.
Odpisz
3 lipca 2020, 22:47
w mojej opinii sam zamysł aplikacji był dobry, ale społeczność wszystko zepsuła
Odpisz
3 lipca 2020, 22:49
@XTeresa_KobzdziejX: Ja wiem, że tobie te tańce dziewczyn z nightcorową muzyką mogą się nie podobać. Ale one robią to dla siebie i najpewniej im się podoba.
Odpisz
3 lipca 2020, 22:49
A co robi takiego rakowego do sześcianu?
Odpisz
3 lipca 2020, 22:52
skoro nagrywają to dla siebie, to w jakim celu udostępniają to na bardzo popularnej platformie?
Odpisz
3 lipca 2020, 22:53
@XTeresa_KobzdziejX: Bo chcą się podzielić swoim tworem. To jest jak z tymi własnymi postaciami na deviantarcie.
Odpisz
3 lipca 2020, 22:56
Może to tylko moja opinia, ale np. te wszystkie filmiki z r*chami ust w rytm piosenki. To nawet nie jest choć znikomy talent.
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2020, 22:59
A kto powiedział, że do używania tik-toka trzeba mieć talent?
Odpisz
3 lipca 2020, 23:03
Dlaczego ocenzurowało "ru.chami"?
Co do talentu, masz rację. Ale to nie zmienia faktu, że tego typu filmów na TikToku jest bardzo dużo. I to w dodatku prawie takich samych.
Odpisz
3 lipca 2020, 23:06
Bo to robią różni ludzie. Czy jak widzisz na youtubie podobne do siebie filmy z gameplayami z tych samych gier to youtube to rak?
Odpisz
3 lipca 2020, 23:07
To to samo co dzieci na youtube co chcą zdobyć dużo subskrypcji.
Odpisz
3 lipca 2020, 23:09
Okej, to są gameplaye i trzeba mieć trochę chęci aby to nagrać.
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2020, 23:11
No tak samo jak z filmikami na Tik-Toku.
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2020, 21:11
Z tego co przeczytałem wychodzi na to że tik tok po prostu chamsko cię śledzi
Inaczej mówiąc spyware
Odpisz
3 lipca 2020, 22:31
@NesquikBoi: neskłikboj
Odpisz
3 lipca 2020, 22:33
@pawelec323232e2: pawelec696969969696969686869698679
Odpisz
3 lipca 2020, 22:43
@NesquikBoi: twój nick przynajmniej skróciłem
Odpisz
3 lipca 2020, 22:21
Hahaha tik tok zły no ku*wa po prostu osiągnęliście komedie
Odpisz
4 lipca 2020, 09:03
@Gateusz: ale na tiktoku to same elepy
Odpisz
4 lipca 2020, 14:48
@Gateusz: akurat w artykule chodzi o to że tiktok to spyware i nie jest bezpieczny
Odpisz
4 lipca 2020, 14:51
@PanDyrektor: to rozumiem ale patrząc po komentarzach tutaj to widzę że niektórzy dalej obrażają Tik toka bez podania sensownych argumentów
Odpisz
10 lipca 2020, 01:04
@Gateusz: jak bezsensownych jak ci mowia ze rakowe jest co ty nie rozumiesz oczywistej oczywistosci
Odpisz
3 lipca 2020, 21:45
Myślałem że tylko społeczność tiktoka jest rakowa ale wygląda na to że twórcą też brak piątej klepki.
Odpisz
3 lipca 2020, 20:44
+1
Odpisz
3 lipca 2020, 09:21
kiedyś dziewczyny nagrywały na TIKTOKA a my graliśmy w piłke i ktoś kopnął w nie piłke, najlepsze jest to że
właśnie nagrywały live
Odpisz
3 lipca 2020, 20:39
@gromixowski: poszukałbym ich nagranie za wszelką cenę
Odpisz
3 lipca 2020, 20:37
Ja mam to, ale do fapania.
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2020, 20:51
@TowarzyszTobislav: Szanowny panie, proszę opuścić to miejsce. W skrócie wypi***alaj.
Odpisz
3 lipca 2020, 20:52
@Ukryty_W_Cieniu: Nie.
Odpisz
3 lipca 2020, 20:54
@TowarzyszTobislav:
Odpisz
3 lipca 2020, 20:55
@TowarzyszTobislav: Wyjaśnij mi, po kiego ch*ja był twój komentarz?
Odpisz
3 lipca 2020, 20:56
@Ukryty_W_Cieniu: nie wiem.
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2020, 20:56
@Ukryty_W_Cieniu: Dobra, ch*j z tym, usuńcie kom bo chce usunąć swój.
Odpisz
3 lipca 2020, 20:56
@TowarzyszTobislav: to po ch*j piszesz.
Odpisz
3 lipca 2020, 20:58
@TowarzyszTobislav: Teraz już nie usuniesz, nawet jakby zniknęły ospowiedzi.
Odpisz
3 lipca 2020, 20:58
@Ukryty_W_Cieniu: To już nie drąż tematu, zrozumiałem swój błąd i przepraszam.
Odpisz
3 lipca 2020, 21:00
@TowarzyszTobislav: Ja ciebie tylko na przyszłość uczę. Jesteś tu nowy?
Odpisz
3 lipca 2020, 21:01
@Ukryty_W_Cieniu: Dwa miechy jakoś.
Odpisz
3 lipca 2020, 21:02
@TowarzyszTobislav: Łoo to świeży. Trochę posiedzisz to się zaadaptujesz. Ja tu jestem od roku. Po kilku miechach ogarniesz społeczność.
Odpisz
3 lipca 2020, 21:03
@Ukryty_W_Cieniu: Trochę już wiem.
Odpisz
3 lipca 2020, 21:05
@TowarzyszTobislav: A siedzisz w poczekalni? Bo to serce Jeja.
Odpisz
3 lipca 2020, 21:06
@Ukryty_W_Cieniu: Tak
Odpisz
3 lipca 2020, 21:10
@TowarzyszTobislav: To już pewnie znasz tutejsze zwyczaje.
Odpisz
3 lipca 2020, 21:41
@Ukryty_W_Cieniu: To jest gówno, a nie zwyczaje.
Odpisz
3 lipca 2020, 21:44
@TrueStoryGuy: E tam. Każde community ma swoje inside joke'i. My mamy np. parufeczki.
Odpisz
3 lipca 2020, 21:47
@Ukryty_W_Cieniu: Może, ale nie lubię niepotrzebnych spamów. To ani nie śmieszy, ani nie jest ryzykowne.
Odpisz