Trzeba chronić nasze bombelki!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jakby trochę nie fair
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najbardziej realistyczny spośród modów
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2020, 12:25
Jakie anime?
Pls podajcie nazwę.
Odpisz
14 lipca 2022, 14:00
@Rascal: art z gry pokemon to jest
Odpisz
4 lipca 2020, 12:40
Każde promieniowanie jest niebezpieczne, jeśli jesteś wystawiony na nie przez dłuższy czas.
Odpisz
4 lipca 2020, 14:48
@TrueStoryGuy: ale przy 5G to trzeba siedzieć mega blisko i mega długo
Odpisz
4 lipca 2020, 16:05
@Peroczek: Niby tak, ale tak samo jest z koronawirusem. Zwyczajnie nie stanowi zagrożenia, ale ze współistniejącymi chorobami jest groźną mieszanką. Codziennie jesteśmy wystawiani na miliony groźnych czynników, a ich dokładanie bezsprzecznie będzie wywierało jakiś zły wpływ na dane osoby. Śmierć i choroby były od wieków, a teraz każdy próbuje na siłę uniknąć niemożliwego dokładając do tego kolejny kamień milowy.
Odpisz
29 czerwca 2020, 14:09
Człowiek też emituje promieniowanie i co z tego?
Odpisz
29 czerwca 2020, 14:23
Zabić wszystkich którzy emitują
Odpisz
3 lipca 2020, 23:38
no chyba ty. ja na pewno nie promieniuje. nie widze zadnych promieni a siedze w ciemnym pokoju
Odpisz
3 lipca 2020, 23:44
@xXkuba22Xx: może emitujesz promienie ciemności i dlatego jest ciemno?
Odpisz
4 lipca 2020, 00:29
@MrPoopybutthole: to ma sens
Odpisz
3 lipca 2020, 21:44
jak napis "5G" zmienił linijkę?
Odpisz
3 lipca 2020, 22:05
@FluttershyIsNOTaDoormat:
Odpisz
3 lipca 2020, 22:43
@FluttershyIsNOTaDoormat: "5G emituje" - 10 znaków; "promieniowanie" - 14 znaków;
OP coś spartaczył
Odpisz
3 lipca 2020, 20:39
U nas w gminie mają to stawiać obok przedszkola i moja mama mówi, że to źle wpłynie na rozwój dzieci.XD
Odpisz
29 czerwca 2020, 13:54
W sumie to słońce emituje większe promieniowanie niż taka stacja 5G
Odpisz
29 czerwca 2020, 14:36
@IgiPolski: trzeba spalić słońce
Odpisz
29 czerwca 2020, 15:20
@Biedral: Właściwie to Słońce już się pali, od jakichś 4 miliardów lat
Odpisz
29 czerwca 2020, 15:34
czyli ktoś nas już wyprzedził
Odpisz
29 czerwca 2020, 15:24
ma ktoś oryginał?
Odpisz
29 czerwca 2020, 15:19
Telefon na którym madka przeczytała tą teorię też emituje promieniowanie.
Odpisz
29 czerwca 2020, 13:54
Zawsze jak patrzyłem na ten szablon to myślałem: A co by było gdyby on zrobił to zdjęcie i ona chciała zobaczyć jak wyszło?
Odpisz
29 czerwca 2020, 14:06
@Dragonix18: Zależy czy ma być realistycznie czy jak w tym lepszym świecie
Odpisz
29 czerwca 2020, 13:53
Rosa jest seksi
Odpisz
29 czerwca 2020, 13:54
@Nyskalina:
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2020, 13:55
No tak nie do końca, pomyliłeś płci
Odpisz
29 czerwca 2020, 14:01
@Nyskalina: dziewczyna też może być
Odpisz
29 czerwca 2020, 14:04
mówienie że ktoś jest seksi nie czyni cię simpem jełopie
Odpisz
29 czerwca 2020, 14:04
@Nyskalina: Tak, jest
Odpisz