Marketingowe potyczki DC i Marvela
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Rel
Równi i równiejsi
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2020, 11:21
Moim skromnym zdaniem Fortnite zaczyna sie poprawiać. Twórcy poza skinami dodają sporo broni, aktualizują co tydzień mapę, wprowadzają nowe mechaniki jak np. jazda na rekinach i łowienie ryb.
Wiem że mogę dostać czerwone ale to moja opinia
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2020, 11:24
@CzeresniakPl: A i zapomniałem o trybie kreatywnym (czyli tak naprawdę miejscu do tworzenia własnych minigier), często zdarzają się eventy i koncerty na specjalnych mapach, jest wiele trybów specjalnych (np. tylko z legendarnymi brońmi)
Odpisz
3 lipca 2020, 11:26
@CzeresniakPl: Fortnite jest teraz całkiem fajną grą dla słabszych graczy, ponieważ nie musisz od razu ginąć w każdej grze. Dobiera ci graczy o twoim poziomie umiejętności albo po prostu większość przeciwników to boty
Odpisz
3 lipca 2020, 11:27
@mafiax2006: zależy gdzie, bo na konsolach jest masa botów i słabych graczy (przyznam się że teraz gram, nie bijcie), a na PC jest masa starych wyjadaczy i ogólnie profesjonalistów (co widzę po filmikach i oglądaniu gry znajomych)
Odpisz
3 lipca 2020, 11:30
@CzeresniakPl: Jako słaby gracz mogę stwierdzić że wcale tak nie jest na początku jest dobieranie jak dla zwykłych graczy żeby sprawdzić jak ci idzie a dopiero później gra jest dopasowana do twojego skilla
Odpisz
3 lipca 2020, 11:31
@mafiax2006: Może ty grałeś w Arenę czy jak to się nazywa? Ale nwm
Odpisz
3 lipca 2020, 11:32
@CzeresniakPl: Nie na od początku 2 rozdziału jest i w casualach
Odpisz
3 lipca 2020, 13:57
@CzeresniakPl: tylko że zabili ratowanie świata ponieważ "wątek główny jest zakończony" tylko że niejest i pożucili pomysł free to play. Po paragonie i ratowaniu świata nie wiem czy będe wstanie zaufać następnej grze early acces od Epic.
Odpisz
5 lipca 2020, 19:14
@CzeresniakPl: no kurcze grałem ostatnio i mnie tylko zwyzywali że nie umiem grać
gra fajna ale społeczność dalej na tym samym poziomie
Odpisz
5 lipca 2020, 21:18
@CzeresniakPl: Naprawili ? Oni wciąż coś dodają i usuwają ale główna meta, (najmocniejsze bronie) się nie zmieniła tak na prawdę nigdy.
Odpisz
5 lipca 2020, 21:33
@mikoxin: oj wiele OP broni zostało znerfionych, jak na przykład podwójna strzelba pompka,
Odpisz
5 lipca 2020, 23:34
@CzeresniakPl: Podwójna strzelba pompka była nie zamierzona i zdecydowanie za op
Odpisz
8 września 2020, 18:04
@mafiax2006: *odkop* XD
Dobra gra dla słabszych graczy?! A ludzie tworzący ci na ryj 5 gwiazdkowe hotele na nowym koncie żeby pokazać swoją dominację i odepchnąć cię od gry? Wiem że to zabrzmi głupio ale jedyne co przyciąga mnie do tej gry to granie z kumplami i FABUŁA
Ej chwila moment. Czy odkopanie własnego mema to odkop?
Odpisz
29 kwietnia 2021, 10:21
*odkop*
Mówisz "Fabuła"? Pograj w jakieś AAA lub chociaż Apex Legends. Otóż logika "Fabuły" Fortnite:
-98% ludzkości wyginęło ale to dobry moment na krwawe igrzyska
-Jest kilka wymiarów i czasów kontrolowanych przez jakąś agencję
-Każdy mieszkaniec wyspy to klon osoby w prawdziwym życiu ale to nie miesza w w wszechświecie
-Wyspa niezamieszkana i "Zdewastowana" ale broń i zasilanie jest.
-Burza niewiadomo skąd
-Wykorzystywane jako "Wojna"
Przedstawiłem ci Virgin Fortnite. Teraz Chad Apex Legends:
-Igrzyska odbywają się podczas wojny
-Kontrolują to normalni ludzie
-Uczestnicy to zbrodniare, żołnierze, wojaki i inni
-Zasilone energią generatorów
-dzieje się w "Normalnym" świecie
-Strefa energetyczna
-Wykorzystwywane z perspektywy uniwersum jako rozrywka, źródło zarobku
Dziękuję, dobranoc
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2021, 10:48
@Wolfex: mieszasz ratowanie świata z BR. Ciągle nie wiadomo czym to gówno jest. Ni to symulacja ni to igrzyska śmierci. Pominąłeś masę elementów takie jak Siódemka, pętla, czarna magia "Kevina", punkt zerowy i te sprawy
Zresztą Apex jest k...a niegrywalny. Każdy przeciwnik to k...a piksel w tonie piachu, cinematic z animacją pseudo kreskówkową grafiką przez co postacie ruszają się jak drewno. Połowa postaci jest za praktycznie pay wallem. Z broni praktycznie k...a nie idzie trafić. Apex to jest najgorsza gra w jaką grałem. Chciałem z koleżanką zagrać to voice chat się zj...ł i trza było przez discorda, w dodatku jesteś praktycznie zmuszony to gry z randomami. W Overwatchu rozpoznasz postacie po k...a sylwetkach a w apexie każdy jest taki sam
Zresztą kiedy używasz słów Chad o Virgin w argumencie prawdopodobnie jesteś z...em i fanboyem
Odpisz
29 kwietnia 2021, 11:32
Lepszy pay wall niż Fortnitowy Pay to nothing/lose
Odpisz
29 kwietnia 2021, 11:47
@Wolfex:
Odpisz
29 kwietnia 2021, 13:20
widzę że się wycofujesz. A już srebrnego miecza chciałem użyć.
Odpisz
29 kwietnia 2021, 13:47
@Wolfex: nie mam ochoty walczyć z fanem niegrywalnej gry
Odpisz
29 kwietnia 2021, 14:02
phi, Wiedźmin jest w 100% grywalny. Tylko Twój sprzęt to pieczony kartofel
Odpisz
29 kwietnia 2021, 14:09
@Wolfex: mówiłem o apexie d**ilu
Odpisz
29 kwietnia 2021, 14:10
Na PS4 gra jest grywalna. Ból PCtowców mnie nie obchodzi
Odpisz
29 kwietnia 2021, 14:15
@Wolfex: tak czy siak apex to ...jostwo
Odpisz
29 kwietnia 2021, 14:20
tak jak Fortnite
Odpisz
29 kwietnia 2021, 14:24
@Wolfex: w fortnite chociaż widzisz w co k...a strzelasz
Odpisz
29 kwietnia 2021, 14:38
No właśnie widać w co się strzela. Biegające banany, mityczne postaci i różowe kobitki
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2021, 14:51
@Wolfex: no właśnie. A w apexie jest piach, dym i nic więcej
Więc raczej łatwiej zaj...ć banana niż kampera co wtapia się w otoczenie nie
Odpisz
29 kwietnia 2021, 17:14
i to jest niekorzyść Fortnite: takiego banana łatwo trafisz a Apex wymaga Skilla
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2021, 17:41
@Wolfex: Pie....ca nie skilla, nie skilla tylko k...a lupy by widzieć co się dzieje na ekranie
Utrudnienie bez powodu nie oznacza większą skillowość gry
Odpisz
5 lipca 2020, 18:35
Matvel ma dobre filmy DC ma ch*jowe filmy Marvel ma ch*jowe komiksy DC ma boskie komiksy
Odpisz
8 września 2020, 18:06
@niszczycielplackow: oj nie są komiksy Marvela takie złe. To kwestia:
-postaci
-klimatu
-gustu
I fanboyostwa ja nie jestem w stanie przez to nawet dotknąć komiksu DC i nic na to nie poradzę
Odpisz
8 września 2020, 18:23
i czemu miałoby mnie to obchodzić ?
Odpisz
8 września 2020, 18:26
@niszczycielplackow: tak tylko mówię że komiksy Marvela nie są takie ch**owe.
Być może gorsze od DC (nie wiem nie czytam DC) ale nadal nie ch**owe
Odpisz
6 lipca 2020, 08:28
Akłamen lepszy od kapitana Ameryki
Odpisz
22 sierpnia 2020, 09:08
@Kacperszal: Srakłamen
Odpisz
5 lipca 2020, 18:28
Spokojnie, przyjaciele. Jeszcze kilkadziesiąt lat, a DC będzie potężniejsze niż Marvel. Stanie się wreszcie czymś porządnym.
Zaufajcie mi.
Odpisz
5 lipca 2020, 18:42
@Baturaj: Nie widzę tego
Odpisz
5 lipca 2020, 19:18
@Baturaj: o ironio przez wiek DC to Marvel ma więcej "podrób" bo ludzie tak twierdzą jak postacie są podobne. Tymczasem kto se radzi lepiej hmm
Odpisz
6 lipca 2020, 14:30
@Towarzysz777: Czego nie rozumiesz w "za kilkadziesiąt lat"?
Poza tym nie rozumiem, skąd czerwone. Ja tylko mówię, co stanie się w przyszłości.
Odpisz
6 lipca 2020, 14:39
@Baturaj: nie stanie bo DC filmami na zawsze sobie przypięło łatkę "Tych od Batmana i Supermana" a wszystkie inne postacie są olewane w oczach ludzi
Odpisz
6 lipca 2020, 14:41
Poczekaj te kilkadziesiąt lat.
Zapamiętaj tę rozmowę, a być może powiesz kiedyś "Widzicie, dzieci? Ten pan to Baturaj z Jeja, on uratował kinowe uniwersum DC!"
Odpisz
6 lipca 2020, 14:43
@Baturaj: dobra nie gadaj,masz podhalana
Odpisz