Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Lekko nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niegrzeczny Oskarek
A, okej
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2020, 16:35
Nie płakałem podczas jego śmierci
Odpisz
9 lipca 2020, 21:32
@Kaintedover78: Lecz się śmiałem
Odpisz
22 grudnia 2020, 10:25
@Kaintedover78:
Odpisz
22 czerwca 2021, 16:33
@Kaintedover78: Ja się uśmiechałam w tej wersji realistycznej, na animowanej nawet troszkę się popłakałam
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2020, 16:22
Podzas tego filmu ani razu nie płakałem, a oglądałem go w wieku 7 lat, a później w wieku 8,9,10,11,12,13. w ogóle nigdy nic mnie nie wzrusza lub smuci
Odpisz
8 lipca 2020, 16:42
ja płakałem tylko w smutnych momentach życia... Na przykład kiedy Anakin spłonął
Odpisz
8 lipca 2020, 16:56
@Par00fka: nawet wtedy nie
Odpisz
8 lipca 2020, 16:59
o ku*wa diabeł
Odpisz
10 lipca 2020, 10:50
@Par00fka: ja tam się uśmiechałem, czasem śmiechłem
Odpisz
10 lipca 2020, 14:56
@pawjan47: Ku*wa, mam tak samo.
Odpisz
10 lipca 2020, 09:49
Ja nie płakałem
Odpisz
10 lipca 2020, 09:27
Ja płacze przy śmierci Toriel
Odpisz
9 lipca 2020, 23:44
Nie płakałem
Odpisz
9 lipca 2020, 23:03
Ja to tej sceny to nawet nie widziałem
Odpisz
9 lipca 2020, 22:38
Męska łezka się w oku zakręciła, nie będę kłamał
Odpisz
9 lipca 2020, 22:21
Ja: nie płaczę przy śmierci Mufasy
Również ja:
Odpisz
9 lipca 2020, 21:36
Czemu jak oglądam jakieś anime typu komedia albo z jakimiś smutnymi scenami to w komentarzach pod odcinkiem jakieś typiary piszą że albo ryczały na cały dom albo zesrały się ze śmiechu. Dude wtf.
Odpisz
9 lipca 2020, 21:31
To mało powiedziane. Gorzej jak sie śmiejesz.
Odpisz
9 lipca 2020, 21:17
Ja nigdy nie plakalem i nie wiem czemu inni tak na tym płaczą, to może i jest poruszające, ale żeby do łez doprowadzić?
Odpisz
9 lipca 2020, 20:47
ja płakałem, a dziewczyny mi mówią że nie mam uczuć..
Odpisz
8 lipca 2020, 17:16
* nervous sweating *
Odpisz
8 lipca 2020, 16:45
Mmmm hed
Odpisz
8 lipca 2020, 16:43
Czyli jestem psychopatą już od 8 roku życia
Odpisz