Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Północne Węgry
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2020, 20:40
Okno w ostatnim domku
Odpisz
9 lipca 2020, 10:23
4 okno
Odpisz
9 lipca 2020, 10:28
@Ignisus: nosz k**wa dlaczego wcześniej tego nie zauważyłem
Ale piosenka sama w sobie fajna
Odpisz
9 lipca 2020, 10:29
@Ignisus: Bardzo zabawne
Odpisz
11 lipca 2020, 10:56
@JakisJejak2: bardzo, nieironicznie
Odpisz
11 lipca 2020, 11:08
@NesquikBoi: A mógłbym wiedzieć czemu ten sam cały czas wałkowany żart, który polega na wstawieniu tego gdziekolwiek jest nieironicznie śmieszny?
Odpisz
11 lipca 2020, 11:09
@JakisJejak2: trochę jak hiszpańska inkwizycja
Odpisz
11 lipca 2020, 11:13
@NesquikBoi: Czyli jaka?
Odpisz
11 lipca 2020, 11:24
@JakisJejak2: niespodziewana
Odpisz
11 lipca 2020, 12:01
@NesquikBoi: i dlatego jest nieironicznie śmieszna?
Odpisz
11 lipca 2020, 13:17
@JakisJejak2: tak
Odpisz
11 lipca 2020, 13:19
@Ignisus: nie rozumiem co ma być w tym 4 oknie
Odpisz
11 lipca 2020, 14:24
@NesquikBoi: Czyli jeśli by ktoś napisał jakikolwiek komentarz, nieważne jaki, ale taki, którego byś się nie spodziewał, to byś się zesrał ze śmiechu?
Odpisz
11 lipca 2020, 15:34
@JakisJejak2: nie, poza tym nie pisze nic o sraniu ze śmiechu tylko o tym że to jest po prostu zabawne
Odpisz
11 lipca 2020, 16:05
@NesquikBoi: czyli niespodziewane = śmieszne?
Odpisz
11 lipca 2020, 17:19
@JakisJejak2: nie wszystko co niespodziewane jest śmieszne. Hiszpańska inkwizycja i rickroll to memy
Odpisz
11 lipca 2020, 17:58
@NesquikBoi: Spytałem się, czemu rickroll jest śmieszny, powiedziałeś, że dlatego, że jest jak hiszpańska inkwizycja, a po spytaniu się ciebie, jaka ona jest, powiedziałeś, że niespodziewana, nic o byciu memem nie wspomniałeś, czyli wniosek jest taki, że rickroll jest śmieszny, bo jest niespodziewany.
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2020, 18:07
@NesquikBoi: Przy okazji, "bo jest memem" to nie argument, bo jeśli bym wstawił jakiegoś porządnie starego mema, takiego z 2007 np., co z pewnością byłoby dla wszystkich niespodziewane, to wątpię, by można było stwierdzić, że jest nieironicznie śmieszny.
Odpisz
11 lipca 2020, 11:30
co tu robi Rick Astley?
Odpisz
11 lipca 2020, 10:12
Bajka o swinkach na zawsze w serduszku
Odpisz
9 lipca 2020, 10:59
Odpisz
9 lipca 2020, 11:11
@Filip8975: rikrol śmieeszneeee
Odpisz
11 lipca 2020, 09:13
@JakisJejak2: tak
Odpisz
11 lipca 2020, 09:39
@JakisJejak2: Okej czerwone strzałki, czy ktoś chciałby z was mi udowodnić, jak bardzo się mylę? Że wstawianie ricka w randomowe miejsca jednak naprawdę jest śmieszne i oryginalne?
Odpisz
11 lipca 2020, 09:56
@Filip8975: "...you know the rules..."[do wilka]- i tak jakby ta obecność nabiera trochę sensu
Odpisz
11 lipca 2020, 10:00
@JakisJejak2:
Odpisz
11 lipca 2020, 10:07
@kazekage895: To nie argument.
Odpisz
11 lipca 2020, 10:11
@Filip8975: Myślałem że to czwarta świnka
Odpisz
11 lipca 2020, 09:25
Odpisz
11 lipca 2020, 09:39
@AluminiowaNuta: z ciekawości sprawdziłam czy można to kupić. Przez ciebie będę miała nowe hobby
Odpisz
9 lipca 2020, 11:17
Bruh
Odpisz
11 lipca 2020, 09:08
Odpisz